Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie o Admina

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Zające Srające Na Łące

Zające Srające Na Łące

Nowy

• 2 postów
  • MiastoOlsztyn Elbląg

Napisany 12 wrzesień 2017 - 10:41

Imię: Adrian
 Nick: Zające Srające Na Łące

Steam ID: STEAM_0:0:76143056
 Składka(Tak/Nie): Nie
 Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): Tak
 Miejscowość: Elbląg
 Kontakt: Steam
 Doświadczenie w administracji serwerem: Administracja Cs 1.6 Mapy CS-GO, Cs-Go serwer only dd2

Znajomość Cod Moda (skala 1-10): 7

Dlaczego chcesz mieć admina?: Chciałbym pozostać Adminem ponieważ jestem często na serwerze i widzę że dużo osób nie przestrzega lub nie zna Regulaminu a ja mam dużo czasu żeby poświęcić pilnowaniem serwera.
 Główny serwer na którym grasz?:  CoD
 O sobie: Mam Na imię Adrian lubię motoryzację interesuję się samochodami jak i często siedzę przed komputerem.

#2 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1143 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 12 wrzesień 2017 - 12:39

Ostatnio jak byłem na serwerze przy sprawdzaniu gracza twoje słownictwo nie było zadowalające.

Dodatkowo narzekałeś na niektórych graczy mówiąc, że mają Czity i że jak tylko będziesz maił admina to ich ogarniesz (Patrz gracz "YYY MONTE").

Po tym co usłyszałem na serwerze uważam, że nie powinieneś mieć admina.

Skoro twierdzisz, że osoby, które grają u nas od praktycznie początku mają czity obawiam się o niesłuszne bany w tym kierunku.

Chętnie wysłucham jeszcze zdania innych.

Podanie zostanie rozpatrzone w przeciągu 48/h.

W tym czasie można się wypowiadać na temat podania.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

amdw6f.jpg

#3 Zające Srające Na Łące

Zające Srające Na Łące

Nowy

• 2 postów
  • MiastoOlsztyn Elbląg

Napisany 12 wrzesień 2017 - 12:47

Rozumiem :)
Chciałbym tylko dodać że, troszkę za bardzo opisałeś złe strony :D ale masz do tego prawo i oczywiście się przyznaję że jestem podejrzliwy. Ale jak to zazwyczaj bywa też dużo osób mnie poznało i widzą że, potrafię i z resztą jak tylko mogę też pomagam dla nowych graczy.

A co do banowania nie mówiłem że "dam bana" tylko stwierdziłem i tu cytuję "będę miał kilka osób do pooglądania" :D

Dziękuję :D

#4 wolkan157

wolkan157

Nowy

• 23 postów
  • MiastoWrocław

Napisany 14 wrzesień 2017 - 14:31

Szczerze jestem bardzo neutralny. "Chciałbym pozostać Adminem ponieważ jestem często na serwerze i widzę że dużo osób nie przestrzega lub nie zna Regulaminu a ja mam dużo czasu żeby poświęcić pilnowaniem serwera." Przebywam dużo na serwerze i jakoś nie widzę, że dzieją się tam straszne rzeczy, owszem zdarzają się pojedyńcze jednostki, które w pewnym stopniu łamią ten regulamin lecz zazwyczaj jestem od razu informowany przez "osoby trzecie" i problem jest rozwiązywany. 
Jeśli chodzi o ogół twojego zachowania czy coś to nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo mało z Tobą grałem i nie znam Cię do końca.

#5 Shade

Shade

Użytkownik

• 33 postów

Napisany 14 wrzesień 2017 - 16:27

Grałem parę map z nim i nie było żadnego problemu, więc złego słowa powiedzieć nie mogę.
Co do sytuacji na serwerze to w większości do "ogarnięcia", są tylko dzieci
Ja bym był za jakimś okresem próbnym.

Pozdrawiam

#6 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1143 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 14 wrzesień 2017 - 17:59

Nie mogę się zgodzić z stwierdzeniem "widzę że dużo osób nie przestrzega lub nie zna Regulaminu", nie twierdzę tutaj, że nie ma takich osób jednak są to jak napisał wolkan157 pojedyncze jednostki (Ja sam spotkałem się może 2 razy w tej edycji z takimi osobami). Dodatkowo chciałbym odpowiedzieć na twoje PW publicznie, pisałeś mi że jest mało osób i że grają na 2 bsy a nie powinni, nigdzie w regulaminie nie jest podane że przy małej ilości osób gramy na 2 bsy i dopóki na serwerze nie znajdzie się plugin, który by to mógł zablokować nie będzie to zabronione. Pamiętajmy, że gramy na COD MOD i czasami przebiegnięcie z 1 bs na 2 bs to najmniejszy problem. A to że gracze się czasami dogadają w sytuacji gdy jest mało osób, że będą grali na 1 bs to ich sprawa i nie koniecznie każdy musi się z tym zgodzić tym bardziej admin nie może podjąć decyzji Kicka/Bana osoby która nie będzie się do tego stosowała. Co innego gdy sam admin obecny na serwerze narzuci przy małej ilości graczy granie na 1 bs i będzie to kontrolował, w takiej sytuacji dozwolone jest poproszenie gracza, który nie przestrzega narzuconej gry przez admina aby to robił. (Mała ilość to Maximum 5 graczy).

Sam osobiście uważam, że na serwerze ilość osób oszukujących jest bardzo mała a sprawy typu (Odwalanie, Trollowanie, etc) co nie zdarza się jakoś super często wystarczy zgłosić kontaktując się z adminem pod /kontakt ( http://cs-nabani.pl/...akt/kontakt.php).

Co do samego podania, nie jestem przekonany. Zazwyczaj jak daję komuś admina to jestem pewien co do tej osoby i wiem, że mogę jej w jakimś stopniu zaufać.

Jednak po tym jak styl gry niektórych graczy ci się nie podobał i byłeś jak to napisałeś "podejrzliwy" nie wiem co mam o tym myśleć.

Ja sam gram czasami jak Odpalony na serwerze robiąc nieludzkie akcje (Do dziś połowa graczy uważa że latam Odpalony), jednak jest to COD MOD i taki styl gry nie jest trudny.

Myślę, że jakbym nie był adminem to już dawno byś mnie zbanował.

amdw6f.jpg

#7 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1143 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 15 wrzesień 2017 - 14:30

Aktualnie podanie odrzucam.

Spróbuj ponownie za jakiś czas.

Jesteś osobą na pewno aktywną na serwerze bo to sprawdziłem jednak chciałbym się do ciebie nieco bardziej przekonać.

Aktualnie gdy widzisz czitera rób demko lub jak jest admin na steam pisz do niego (Im będziesz skuteczniejszy tym lepiej).

Dodatkowo taka informacja dla tych co być może to zobaczą, pamiętajcie, że to w jaki sposób napiszecie podanie również jest brane pod uwagę.

Mam tutaj na myśli wyczerpujące odpowiedzi na pytania w podaniu jak i poprawność zdań.

Zamykam.

amdw6f.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników