Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Regulamin Serwera Role Play

gta5 roleplay los santos fivem polski ooc ic mg

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
37 odpowiedzi na ten temat

#1 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 13 październik 2017 - 11:32

§1. Postanowienia ogólne

1.1 Każdy gracz serwera jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu.
1.2 Administracja ma prawo karać za czyny działające na szkodę serwera, nawet jeśli nie ma ich uwzględnionych w regulaminie.
1.3 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
1.4 Administracja ma prawo do modyfikofwania lub zmieniania punktów regulaminu.
1.5 Gracz zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem i przestrzegania go.

 

§2. Ogólne Zasady

2.1 Zakaz korzystania z jakichkolwiek skryptów, cheatów, exploitów, bugów lub jakichkolwiek modów dających przewagę w grze.
2.2 Random deathmatch (RDM) - Zabijanie innej osoby bez uzasadnionego powodu jest surowo zabronione.

2.3 Vehicle deathmatch (VDM)  - Zabijanie innej osoby pojazdem bez konkretnego powodu jest surowo zabronione.
2.4 Metagaming - Zakaz wykorzystywania informacji OOC w IC. Przykład - mówienie znajomemu na TeamSpeak, gdzie aktualnie znajduje się twoja postać.
2.5 Powergaming - Zakaz wymuszania akcji na innym graczu nie dając mu możliwości reakcji. Przykład - Gracz 1 uderza Gracza 2 tak, że aż traci przytomność.
2.6 Revenge killing - Zakaz zabijania innej osoby tylko dlatego, że wcześniej ona zabiła ciebie.
2.7 Cop Baiting - Zakaz prowokowania policji, tylko po to, aby zaczęła ciebie gonić.
2.8 Stream Sniping jest zabroniony - Nie możesz oglądać transmisji osoby, która aktualnie gra na naszym serwerze grając w tym samym momencie.
2.9 Musisz posiadać sprawnie działający mikrofon, aby móc grać na serwerze. Musisz również z niego aktywnie korzystać.
2.10 Wykorzystywanie czatu głosowego do spraw OOC jest odbieranie jako FailRP. Czat głosowy służy jednie do IC. Jeśli chcesz skorzystać z OOC użyj komendy /ooc lub napisz na forum serwera.
2.11 Zakaz wychodzenia z serwera podczas odgrywanej akcji RP. Przykład - Wychodzenie z serwera, gdy jesteś zakładnikiem lub w momencie, gdy jesteś aresztowany.
2.12 Kłamanie używając komendy /do jest zabronione.
2.13 Wyciąganie broni długiej musi być odegrane poprzez /me. Przykład - /me Wyciąga M4. z bagażnika.

- Zakaz wyjmowania Broni z Torby jeśli jej nie posiadamy. Należy też brać pod uwagę wielkość broni (Czy zmieści się w takiej torbie).
2.14 Jeśli podczas wykonywanej akcji RolePlay zostaniesz wyrzucony z serwera poprzez np. crash. Musisz natychmiastowo napisać na teamspeaku wyjaśniając całą sytuacje.
2.15 Jeśli zostałeś wyrzucony z serwera podczas odgyrwania akcji z policją np. aresztowanie. Po powrocie do serwera musisz odnaleźć policjanta i kontynuować akcję.
2.16 Możesz rozmawiać korzystając programów typu TeamSpeak czy Discord, lecz nie możesz rozmawiać o aktywnych akcjach Role Play.
2.17 Zakazuje się wychodzenia z serwera w celu uniknięcia BW. (Odliczanie podczas śpiączki). Tyczy się do również odsiadki w więzieniu.

2.18 Organizacje przestępcze mają zakaz, tzw. Cop Baitingu, bez sensownego powodu dla samego DM czy "zasady". Dotyczy to przede wszystkim otwierania ognia w stronę służb porządkowych.

2.19 Lider organizacji ponosi pełną odpowiedzialność za działania członków swojej organizacji.

2.20 Zabronione jest używanie tzw. Celebrity Name ( Imie oraz Nazwisko znanych osób ).

2.21 Zabronione jest używanie Celebrity Name lub używania nicków łudząco podobnych do innych postaci w świecie gry. Korzystanie z nich i osiąganie korzyści z tym związanych jest surowo zabronione i karane.

2.22 Zakaz poruszania się pojazdami w sposób nierealny (wyskoki, zderzenia, przesadne piractwo drogowe itp.).

2.23 Zakaz odgrywania skryptowych przedmiotów których nie można podnieść.

2.24 Kolor czerwony przeznaczony jest tylko dla administracji (Dotyczy również kolorów łudząco podobnych do czerwieni) [Dotyczy Kolorów na Czacie!].

2.25 Nieposzanowanie życia swojej postaci jest postrzegane za FailRP. Przykład: Podpuszczanie napastnika do strzelenia do nas.

2.26 Odgrywanie martwego lub ran śmiertelnych jest równoznaczne z CK (Character Kill).

2.27 Prowadząc pojazd należy brać pod uwagę podstawowe prawa fizyki, które nie zostały uwzględnione ze względu na ograniczenia techniczne i zachowywać się na drodze zgodnie z tymi prawami i zdrowym rozsądkiem.

2.28 Jazda pojazdem nieprzystosowanym do nawierzchni, po której jedzie jest zabronione. Przykład: Ścigacz próbujący wjechać na Mount Chilliad.

2.29 Brawurowa jazda w centrum miasta jest zabroniona. Wyjątek stanowią akcje uzasadnione odpowiednim wątkiem fabularnym, na przykład pościgi lub przewóz osób w karetkach.

2.30 Przedmioty w ekwipunku postaci lub dowolnym miejscu przeznaczonym do ich przechowywania, znajdują się tam fizycznie w każdej sytuacji. Można je znaleźć i zabronione jest rozgrywanie ich braku lub ukrywania w najdziwniejszych miejscach na siłę, przy pomocy narracji.

2.31 Podczas interakcji z przedmiotami należy brać pod uwagę ich atrybuty fizyczne oraz dostosować rozgrywkę do możliwości fizycznych postaci.

2.32 Zakaz używania niewidzialnych ubrań znajdujących się w kreatorach.

2.33 Organizacje porządkowe mają prawo do PowerGamingu w przypadkach skuwania, obezwładniania, prowadzenia oraz przeszukiwania osób, budynków i pojazdów.

2.34 Przekazanie majątku (pieniądze, sprzedaż samochodu) z myślą o uśmierceniu postaci i zakończeniu gry jest zabronione. Odpowiedzialnością karalną obarczona jest osoba przyjmująca.

2.35 Przekazanie majątku pomiędzy postaciami jest zabronione. Odpowiedzialnością karalną obarczone są wszystkie osoby biorące w takim incydencie udział. Co grozi za złamanie tej reguły?

- Zresetowanie wszystkich Postaci osób biorących udział w tym incydencie.

- Zablokowanie możliwości gry na serwerze.

2.36 Całkowity zakaz używania kolorowych nicków np: "^6Tutaj_twój_nick". Używanie takowych będzie karane.

2.37 Całkowity zakaz używania Znaków Specjalnych w nicku steam (np: !, シ︎, ☀︎, etc).

 

§3. PRZESTĘPSTWA

3.1 Zabrania się popełniania przestępstw w miejscach w których z reguły jest dużo kamer i ochroniarzy. (Komisariat, Szpital, Lotnisko, Garaż, Kasyno itp.) Wyjątkiem są napady na Bank czy Sklep.
3.2 Wchodzenie z bronią na komisariat jest zabronione. Tyczy się to przede wszystkim prób odbijania osób, będących w areszcie.
3.3 Zabrania się okradania na większą kwotę niż $10,000. Zabrania się również okradania kont bankowych.
3.4 Porwania:

- Porwania w celu odegrania akcji RP + ewentualnego obrabowania osoby porwanej są dozwolone od dwóch policjantów na służbie.
- Porwania w celu otrzymania okupu są dozwolone od 4 policjantów na służbie.
3.5 Zlecenia zabójstw są dozwolone, aczkolwiek nie mogą one być wymierzone w osoby pracujące w służbach porządkowych. Zlecenia również muszą być sprecyzowane (Imię, Nazwisko oraz dokładny wygląd.)
3.6 Napady na bank muszą być organizowane przez minimum 3 osoby (Max 4-5 Jeśli Organizacja Jest Akceptowana na Forum!). Napady na sklepy mogą być wykonywane w pojedynkę (Max 3 Osoby).
3.7 Zabicie NPC jest kwalifikowane jako popełnienie morderstwa.
3.8 Przekraczanie prędkości w obecności policji nie jest odbieranie jako Cop Baiting. Odbierane jako Cop Baiting jest to wtedy, gdy jest to wykonywane któryś raz z rzędu.
3.9 Odgrywanie psychicznie chorej postaci jest odbierane jako FailRP. Również tyczy się to aktów terrorystycznych.

3.10 Chodzenie w Masce w takich miejscach jak komisariat, szpital, salon samochodowy a nawet bank może skończyć się aresztowaniem przez Policję.

3.11 Całkowity zakaz kradzieży samochodów służb publicznych ( radiowozy, karetki, wozy strażackie, etc).

3.12 Całkowity zakaz kradzieży Śmigłowców / Samolotów służb publicznych.

3.13 Całkowity zakaz napadów rabunkowych na punktach: zbierania, przetwarzania i sprzedaży w obrębie około 300 metrów. Podpunkt dotyczy tylko prac legalnych (Również tych z Urzędu!), cała działalność nielegalna nie jest chroniona tym paragrafem.

3.14 Zakaz przeprowadzania napadów na cywila, gdy na serwerze jest mniej niż 1 policjant na służbie (Nie zwalnia to z odegrania akcji RP, jeśli ktoś ciebie napada nawet bez policji ty nie możesz zasłonić się regulaminem.)

3.15 Ciągłe napadanie tej samej osoby będzie odbierane jako FailRP.

3.16 Ciągłe napadanie w tym samym miejscu będzie odbierane jako FailRP.

3.17 Kradzież pojazdu należącego do innego gracza w celu zmiany tuningu będzie uznane jako FailRP i nagradzane banem (Jak Rozpoznać taki pojazd? Zazwyczaj są to pojazdy niestandardowe).

3.18 Podczas ściągania długu można zmusić osobę do oddania kwoty większej niż $10 000, lecz nie więcej niż 120% całkowitej wartości długu.

3.19 Ilość osób biorących udział w porwaniu/napadzie (nie wliczając zakładników) nie może być większa niż 5 z wyjątkiem akcji uzgodnionych z Administracją.

3.20 Organizacja przestępcza nie ma ograniczonej liczby członków, lecz jednocześnie na serwerze nie może być więcej niż 5 aktywnych członków.

3.21 Zakaz odgrywania gwałtów i napaści na tle seksualnym bez zgody obu stron.

3.22 Zakaz sprzedaży narkotyków w miejscach ich przetwarzania.

3.23 Zakaz nadużywania broni palnej i białej oraz bezpodstawnego otwierania ognia.

3.24 Broń Nielegalna:

- Policjant ma prawo ukarać za posiadanie broni nielegalnej mandatem oraz odsiadką jednak nie może jej fizycznie zabrać jeśli nie została ona użyta w danej sytuacji.

- Jeśli Policja znajdzie przy tobie broń nielegalną, która nie była wcześniej użyta odegra zabranie jej tylko i wyłącznie poprzez "/me", "/do" (Broni nie możesz używać przez 24/h OOC).

- Pamiętaj, że wszystko co posiadasz przy sobie, również broń zawsze tam jest (czytaj "2.30").

- Jeśli broń została użyta w danej sytuacji Policja ma prawo ją odebrać Fizycznie (Broń w takim wypadku nie zostanie ci oddana!).

- Zalecamy przechowywanie broni w Apartamencie jeśli jej nie potrzebujecie lub jeśli została ona odebrana wcześniej poprzez "/me", "/do" aby ułatwić pracę Policji.

3.25 Sznur / Kajdanki / Worki:

- Należy odkuć / rozwiązać osobę po odegraniu akcji, nawet jeśli jest ona nie przytomna

- Należy Zdjąć Worek osobie po odegraniu akcji, nawet jeśli jest ona nie przytomna

3.26 Zakazuje się podstawiania zakładników w napadach.

3.27 Nie można przemalować swojego samochodu 12 godzin OOC od momentu kiedy poszukuje cię policja.

3.28 Próby zbugowania animacji otwierania Sejfu będą nagradzane banem.

3.29 Zakaz wykorzystywania LSMC/LSPD, którzy są na służbie jako zakładników, gdy na serwerze jest ich mniej niż 5.

3.30 Strzelanina (Policja/Gangi/Grupy Przestępcze):
- Jeśli osoba (Nie Policjant) brała udział w przestępstwie / strzelaninie, musi opuścić tamten teren przed przyjazdem Służb LSMC / LSPD. Jeśli tego nie zrobi, będzie to odbierane jako FailRP.
- Medycy mają obowiązek podnieść Policjantów jako pierwszych. Odnośnie pkt 5.32 nie jest to jego złamanie, gdyż Policja nie jest stroną konfliktu.
- Jeśli medyk ma wezwanie odnośnie postrzelonych osób, nie powinien tam jechać bez eskorty Policji. Jeśli nie ma żadnego aktywnego Policjanta, ma prawo odmówić przyjazdu.
- Jeśli osoba poszkodowana brała udział w strzelaninie (Miała przy sobie broń), może ona zostać związana przez Medyka do czasu przyjazdu Policji.

3.31 Osoba należąca do Organizacji Publicznej lub Przedsiębiorstwa nie może należeć dodatkowo do Frakcji / Organizacji Przestępczej.

3.32 Zakaz wykorzystywania pojazdów Wysokiej Klasy do Napadów lub innych Przestępstw tego stopnia.

 

§4. NEW LIFE RULE

4.1 Jeśli zostałeś zabity poprzez strzał, broń białą lub eksplozję i odrodziłeś się w szpitalu, tracisz pamięć na temat wszystkiego co wydarzyło się w ostatnich 15 minutach przed zgonem. Nie pamiętasz również osoby, która cię zabiła jak i miejsca w którym zginąłeś.
4.2 W przypadku zgonu poprzez zagryzienie, upadek z wysokości, czy uderzenie przez samochód pamiętasz wszystko co wydarzyło się przed śmiercią.
4.3 W przypadku zreanimowania poprzez medyka lub policjanta pamiętasz wszystko co wydarzyło się przed incydentem.

 

§5. INNE

5.1 O zabiciu postaci (CK) może zadecydować jedynie jej właściciel oraz administracja.
5.2 Policja korzystając z radia musi również mówić w grze jeśli w pobliżu są inni gracze. Nie dotyczy to sytuacji w której policjant znajduje się w radiowozie lub w innym pomieszczeniu.
5.3 Nagrania z serwera np. klipy Twitch nie mogą być wykorzystywane w IC.
- Policja może wykorzystywać nagrania, które zostały zarejestrowane poprzez kamerę w radiowozie lub w budynkach państwowych (Aktualnie Komisariaty, Szpitale).
5.4 Jeśli medyk zadecyduje, że na skutek poważnych obrażeń musisz udać się do szpitala, to jesteś zobowiązany to zrobić.
5.5 Skoki kaskaderskie są uznawane za FailRP jeśli Twoja postać nie jest do tego przystosowana.
- Skoki kaskaderskie są zabronione w pojazdach, które nie są do tego przystosowane.
- Skoki kaskaderskie są zabronione podczas, podczas gdy jesteś ścigany przez policje.
5.6 Nie możesz odgrywać poważniejszych obrażeń jakby nic się nie stało.
5.7 Policja może wykorzystać system do rozpoznawania twarzy będąc na komisariacie, jeśli cywil odmówi okazania dokumentów.
5.8 Zgłoszenia na policje muszą zostać odpowiednio odegrane.
5.9 Nie możesz korzystać z telefonu będąc w kajdankach.
5.10 Ciągła nierozważna jazda i ciągłe przekraczanie prędkości w mieście jest odbierane jako FailRP.
5.11 Wszystkie błędy znalezione na serwerze powinny być zgłoszone w odpowiednich działach.
5.12 Korzystanie z czatu OOC ograniczamy do minimum (Czat OOC nie jest przeznaczony do luźnych rozmów).

5.13 Zakaz kupowania ubrań, które należą do służb publicznych - np. pas policyjny. również tyczy się to niewidzialnych ubrań.

5.14 Zakaz powielania własnych pojazdów.

5.15 Wchodzenie na teren wojska będzie nagradzane Banem! ( No chyba, że admin ma zamiar tam zrobić event lub coś innego ).

5.16 Zakaz strzelania z pozycji kierowcy w samochodzie! (Nie dotyczy sytuacji gdy stoimy w miejscu podczas akcji lub gdy jedziemy powolnie Motorem, twoje oddanie strzałów w takim przypadku musi być uzasadnione!).

5.17 Nie możesz wykonywać czynności wymagających użycia rąk podczas gdy jesteś skuty w kajdanki przez policjanta.

5.18 Wchodzenie do celi bez zgody policjanta będzie uznawane jako FailRP.

5.19 Zakaz używania telefonu do wzywania taxi w celu napadnięcia kierowcy oraz używania lokalizacji klientów także do ich napadania.

5.20 Zakaz używania broni Muszkiet do innych celów niż Polowanie. Używanie tej broni do celów przestępczych, jej sprzedaż, etc... będzie odpowiednio karane.

5.21 Posiadanie broni Muszkiet poza obszarem Polowania, będzie karane mandatem takim samym jak za broń Nielegalną.

5.22 Wykonywanie pracy jako "Kierowca Tira", bez zaczepionej naczepy będzie uznawane za FailRP oraz karane.

5.23 Jeśli podczas wykonywania pracy jako "Kierowca Tira" stracisz naczepę powinieneś ją od nowa zaczepić. W przypadku braku takiej możliwości powinieneś zakończyć pracę.

5.24 Jeśli podczas wykonywania pracy jako "Kierowca Tira" stracisz naczepę i nie będziesz miał możliwości jej ponownego zaczepienia powinieneś wezwać pomoc po czym zakończyć pracę.

5.25 Zakaz chowania lub wyciągania pojazdów z garażu podczas pościgu.

5.26 Zakaz robienia operacji plastycznej nie wcześniej niż 24godziny (24h OOC) po odegraniu akcji RP typu (Ucieczka, Pościg, Napad, etc).

5.27 Zakaz lądowania Samolotami lub Helikopterem w miejscach do tego nie przystosowanych (Garaże, Ulice, Parkingi, etc) (Nie dotyczy służby publicznej).

5.28 Kradzież Helikoptera będzie wysoko Karane jeżeli zostaniecie złapani przez Policję (Wysoko Karane = Wysoki Mandat lub nawet Odsiadka).

5.29 Administrator ma prawo ukarać osobę, która jest AFK na serwerze (Stoi bezczynnie oraz się nie odzywa).

5.30 Administracja nie udziela pomocy podczas gdy Pojazd jest sprzedany na raty, robisz to na własną odpowiedzialność!

5.31 Administracja nie udziela pomocy podczas gdy Mieszkanie jest sprzedane na raty, robisz to na własną odpowiedzialność!

5.32 Pracownicy LSMC (Medycy) są neutralni, nie mogą oni współpracować z żadną ze stron konfliktu. Medyk podczas służby nie może robić żadnych nielegalnych rzeczy.

5.33 Bezcelowe trzymanie Broni w ręce będzie karane odsiadką oraz mandatem jeśli taka osoba zostanie zauważona przez Funkcjonariusza, Administracja może również za to Karać.

5.34 Administracja nie odpowiada za utracone przedmioty z ekwipunku!

5.35 Zakaz używania czatu "/twt" w celu pisania jako (Anonim, Black Market, inne przedrostki udające czaty Nielegalne i tym podobne).

- Od tego typu rzeczy jest Aplikacja w telefonie "Online Chat", którą można rozprowadzić poza wiedzą np. LSPD (NP. Stworzenie czatu o nazwie "dw" lub "Black Market").

 

§6. Kontakt z Administracją

 

6.1 Administracja nie jest zobowiązana do odpowiadania na prywatne wiadomości na TeamSpeak oraz forum.

6.2 Wiadomości chaotyczne, pozbawione szczegółów i rozczeniowe mogą zostać zignorowane bez poinformowania zgłaszającego.

6.3 Pospieszanie i wysyłanie tej samej wiadomości więcej niż jeden raz jest zabronione.

6.4 Podczas interwencji członka ekipy (Administratora) rozgrywka jest wstrzymywana.

6.5 Forum oraz TeamSpeak jest jedyną drogą kontaktu z ekipą serwera.

 

KILKA PRZYDATNYCH INFORMACJI

Komendy IC - /twt

Komendy OOC - /ooc

Maksymalna dopuszczalna prędkość w mieście to 70 km/h
Maksymalna dopuszczalna prędkość poza miastem to 130 km/h

Maksymalne prędkości nie należą do zasad serwera jest to tylko informacja.

Anulowanie Jakiejkolwiek animacji - Klawisz (X).


 • MikeLaayzer, Xandaris, Simeon Kogót i 30 innych lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#2 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 19 listopad 2017 - 23:52

Aktualizacja 19/11/2017


 • LioNeK lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#3 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 20 listopad 2017 - 17:48

Aktualizacja 20/11/2017


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#4 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 26 listopad 2017 - 20:34

Aktualizacja 26/11/2017


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#5 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 05 grudzień 2017 - 00:24

Aktualizacja 05/12/2017


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#6 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 12 styczeń 2018 - 16:58

Aktualizacja 12/01/2018


 • huadgal i JestemDarek lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#7 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 20 styczeń 2018 - 17:21

Aktualizacja 20/01/2018

 

3.13 Całkowity zakaz napadów rabunkowych na punktach: zbierania, przetwarzania i sprzedaży w obrębie około 300 metrów. Podpunkt dotyczy tylko prac legalnych, cała działalność nielegalna nie jest chroniona tym paragrafem.

3.14 Zakaz przeprowadzania napadów na cywila, gdy na serwerze jest mniej niż 1 policjant na służbie.

3.15 Ciągłe napadanie tej samej osoby będzie odbierane jako FailRP.

5.17 Nie możesz wykonywać czynności wymagających użycia rąk podczas gdy jesteś skuty w kajdanki przez policjanta.


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#8 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 21 styczeń 2018 - 23:07

Aktualizacja 21/01/2018

 

3.16 Ciągłe napadanie w tym samym miejscu będzie odbierane jako FailRP.


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#9 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 23 styczeń 2018 - 23:56

Aktualizacja 23/01/2018

 

3.17 Kradzież pojazdu należącego do innego gracza w celu zmiany tuningu będzie uznane jako FailRP i nagradzane banem (Jak Rozpoznać taki pojazd? Zazwyczaj są to pojazdy niestandardowe).


 • YeniSs lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#10 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 31 styczeń 2018 - 01:03

Aktualizacja 31/01/2018

 

2.24 Kolor czerwony przeznaczony jest tylko dla administracji.


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#11 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 31 styczeń 2018 - 14:26

Aktualizacja 31/01/2018 x2

 

2.24 Kolor czerwony przeznaczony jest tylko dla administracji (Dotyczy również kolorów łudząco podobnych do czerwieni).


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#12 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 08 luty 2018 - 16:02

Aktualizacja 08/02/2018

 

3.14 Zakaz przeprowadzania napadów na cywila, gdy na serwerze jest mniej niż 1 policjant na służbie (Nie zwalnia to z odegrania akcji RP, jeśli ktoś ciebie napada nawet bez policji ty nie możesz zasłonić się regulaminem.)


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#13 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 25 luty 2018 - 15:59

Aktualizacja 25/02/2018

 

2.25 Nieposzanowanie życia swojej postaci jest postrzegane za FailRP. Przykład: Podpuszczanie napastnika do strzelenia do nas.
2.26 Odgrywanie martwego lub ran śmiertelnych jest równoznaczne z CK (Character Kill).

 

3.4 Zakaz przeprowadzania porwań, gdy na serwerze jest mniej niż 4 policjantów na służbie.

3.6 Napady na bank muszą być organizowane przez minimum 3 osoby. Napady na sklepy mogą być wykonywane w pojedynkę.
3.18 Podczas ściągania długu można zmusić osobę do oddania kwoty większej niż $10 000, lecz nie więcej niż 120% całkowitej wartości długu.
3.19 Ilość osób biorących udział w porwaniu/napadzie (nie wliczając zakładników) nie może być większa niż 5 z wyjątkiem akcji uzgodnionych z Administracją.
3.20 Organizacja przestępcza nie ma ograniczonej liczby członków, lecz jednocześnie na serwerze nie może być więcej niż 5 aktywnych członków.

5.19 Zakaz używania telefonu do wzywania taxi w celu napadnięcia kierowcy oraz używania lokalizacji klientów także do ich napadania.


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#14 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 27 luty 2018 - 15:42

Aktualizacja 27/02/2018

 

5.20 Zakaz używania broni Muszkiet do innych celów niż Polowanie. Używanie tej broni do celów przestępczych, jej sprzedaż, etc... będzie odpowiednio karane.

5.21 Posiadanie broni Muszkiet poza obszarem Polowania, będzie karane mandatem takim samym jak za broń Nielegalną.


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#15 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 02 marzec 2018 - 15:35

Aktualizacja 02/03/2018

 

3.1 Zabrania się popełniania przestępstw w miejscach w których z reguły jest dużo kamer i ochroniarzy. (Komisariat, Szpital, Lotnisko, Garaż itp.) Wyjątkiem są napady na Bank czy Sklep.


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#16 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 12 marzec 2018 - 00:54

Aktualizacja 12/03/2018

 

5.22 Wykonywanie pracy jako "Kierowca Tira", bez zaczepionej naczepy będzie uznawane za FailRP oraz karane.

5.23 Jeśli podczas wykonywania pracy jako "Kierowca Tira" stracisz naczepę powinieneś ją od nowa zaczepić. W przypadku braku takiej możliwości powinieneś zakończyć pracę.

5.24 Jeśli podczas wykonywania pracy jako "Kierowca Tira" stracisz naczepę i nie będziesz miał możliwości jej ponownego zaczepienia powinieneś wezwać pomoc po czym zakończyć pracę.


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#17 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 22 marzec 2018 - 19:54

Aktualizacja 22/03/2018

 

5.25 Zakaz chowania lub wyciągania pojazdów z garażu podczas pościgu.

5.26 Zakaz robienia operacji plastycznej nie wcześniej niż 24godziny (24h OOC) po odegraniu akcji RP typu (Ucieczka, Pościg, Napad, etc).


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#18 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 26 marzec 2018 - 17:26

Aktualizacja 26/03/2018

 

5.27 Zakaz lądowania Samolotami lub Helikopterem w miejscach do tego nie przystosowanych (Garaże, Ulice, Parkingi, etc) (Nie dotyczy służby publicznej).

5.28 Kradzież Helikoptera będzie wysoko Karane jeżeli zostaniecie złapani przez Policję (Wysoko Karane = Wysoki Mandat lub nawet Odsiadka).


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#19 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 09 kwiecień 2018 - 02:25

Aktualizacja 09/04/2018

 

3.1 Zabrania się popełniania przestępstw w miejscach w których z reguły jest dużo kamer i ochroniarzy. (Komisariat, Szpital, Lotnisko, Garaż, Kasyno itp.) Wyjątkiem są napady na Bank czy Sklep.


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#20 Bulgarian

Bulgarian

  No-Life

 • 7847 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 06 czerwiec 2018 - 20:38

Aktualizacja 06/06/2018

 

3.10 Chodzenie w Masce w takich miejscach jak komisariat, szpital, salon samochodowy a nawet bank może skończyć się aresztowaniem przez Policję.

3.13 Całkowity zakaz napadów rabunkowych na punktach: zbierania, przetwarzania i sprzedaży w obrębie około 300 metrów. Podpunkt dotyczy tylko prac legalnych (Również tych z Urzędu!), cała działalność nielegalna nie jest chroniona tym paragrafem.

5.12 Korzystanie z czatu OOC ograniczamy do minimum (Czat OOC nie jest przeznaczony do luźnych rozmów).

5.16 Zakaz strzelania z pozycji kierowcy w samochodzie! (Nie dotyczy sytuacji gdy stoimy w miejscu podczas akcji lub gdy jedziemy powolnie Motorem, twoje oddanie strzałów w takim przypadku musi być uzasadnione!).


 • ChodikTv lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: gta5, roleplay, los, santos, fivem, polski, ooc, ic, mg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkownikówTen temat został odwiedzony przez 2056 użytkowników

.........., 07seba, 0ni0n, 15KR4, 4AZEe, 4Get0, 4MEGS, 55wojtek55, Aamgasi, Aberek, Abidemi, Abrestaf, AbukVK, acocieto, ACOORN, Aczi, Adaś, ADADAN, Adam Wiliams, Adamflo123456, adamowsky, Adasco, Adassskoo, Adex, adil3on3k, adimax1, AdiOne, adipl14, AdiQ97, Adiro, AdisMKP, Admiks, Adrian252, adrianjestem356, Adrjian, Adryanek, AdSkII69, aezakmi, agentbula, Agii, Aikuman, Ajser, akabigt, Alan1270, alano99, ALBIONE, alekk, aleks11, Aleksy32, Alexa, AleXandeR_PL, Alexior, AleXQu, Alibaba683, alik1991, Alkey, alliswhit3, Alpha123, amadigoodboy, Amante, AmbusBambus, and70911, Andar, Andariel, Andermen123, Anderson, Andre, andrzejdywanek, angelA, AngrySio, Aniata, animekkk, annbeenee, anon, AnonXKawa, Anorw00, Anthony McGee, Antiquen, antologia18, Antonio7, Antos00, AnY11, ApyR, Aqualizers, Aquero, archieee, Arcio231, Areo, ari011, Armox, Arnold, aromaniak123, Artmansky, Arturere, Arunia231, Arus, ASEN, Astro4, Astutiae, Atrim, Avasonek23, aves0me, Avi, Aw3nix, Awek, AyeN, Ayuuu, ayzn, AzozowskY, Łakomyy, Łysy3, Żóraw, ŻmudSoN, łoscypki w karmelu, ♠ sait0.™ ♠, B E B A, b00gi, B4RTEK8, Baba Yaga, Bachus, Baldwin, BaluBek, banan, BananaMonkey, BananowyYT, banbart, Bandi, Bandziorek, Bankey, BanMaster21, Barakowiec21, Barman666, Barms, Baronn, baroszone, Barrtek24, barteo1337, barteq747, Barti2k3, bartsmoker, Bartulo, Baryl, baryy_09, bciej, Bebeluch, Becik, bedboy2708, Bedi, Beezy, Belmondo, BencBenc, Benito, benizoid, Bent2122, BenyStartuje, BeretxErroR404, bernacios1, Bers, BERU, bestoddshotspl, bexeroffskyy, beyuSLAV, BEZIK#PL, Beznickuxd, bhudda, Bieb, big ben, Big Majk, Bigerest, Bigi420, bikej213, Bilax, bilunio, Bimkie Guy, Bineek, binek00, Biskupers, biT, bjaly, Bl00dY, blabluss, Blackv144, Bland, BlaQu, blazejdekster, Blazenati, bledy, bleiker, BlekitnyYT, Blitz, blondyn135, BloodFatherRP, Blowek, Bob Nowak, BoBeR997, Bobinho, bobini20, BobPixel#DJ, Bodzio, Boggart, Bojas, Boldenarek, Bolek1995, Bombadre, Bondol, Bonguś, Borek, Boris Anderson, Borussek, Botq, BrakMiJąder, brandoniusz, Brawley78, breakehh_, breick24, BRKS, BrunoUno, bruserV, Brzozix, Buła, Bubek1906, Bugs, bukej, Bulgarian, Buli, Bumber, Bumek, BuraczeK, buras042, burnmq, Butla, Bzzyko, C00LDY, C3ZAR, C4L3L, Calvin, camasito, CannabisKIng2115, capoeiras, CaPsLeL, Captain Wood, Caris, Carlito, Carlos, catheronik, CauseImPro, CaVaL, CederikJones, chabs74, ChainSmoker, ChanneLka, ChickenPL, chinczyk12, Chlebotron, ChodikTv, chrzan, Chudy, Chuktor, chuudzina, Ciastek, Cichy32, CinCinCii, Ciomcia, Ciupciator, Ciura, Cnkm666, CośCośKtośKtoś, Cobran, cOldie, Comfti, ConorMcgregor, cpkkkk, CrazyAsimov, Crimoo, CrissU, Cristiano Potato, Crypton123, Cwieta, cybernus_gta2502, Cygan911, Cyk0r, Cypeq, cyrta92, CytruX, cz4rny, CzachaKRW, Czaxik, Czeku, Czerwi, czerwo1235, czesiusn, Czesterix, CzesterMolester, cziko, czoplons, czorny7223, czrownikk, Czyarni, d.miotk82, D1ablo, daavid3k, dabel, dadisiek, dafff, DaGi, Dalidaris, DAMI, Dami018, Damianero, damiz, Damoe, Dampaxi, daniel0411, DanielekBoy, Daniellorn, danielsky, Daniluk, danio7411, Danioks, Dannystr, Dano Carrano, Danski, dark., DarkWolf, DarkWoman, Dartes, DaSpeD_1, dats13, Davvko00, Dawcio, DawCioDesign, DawcioJestem, Dawid Dzwon, Dawid95, dawidem95, dawidson, dawidson691, DawidToni, Dawiss, Dawox, ddddd_1337, ddf, deathashzy, DeathNewAge69, Dedloy, DeejoociK, DeHaTe, dejk1456, dejovsky, DEjsu, Dejw, Dekoko, Demko, Demoro, DemQu, Dendzios, dennek, Denver, Deo1337, derolikk, DERTYUH877, DESO_, Destiny3x4, destos, Desu, desu2115, Devedeleo, DEVENSS, Deversus, Devicee, Devolf, Dex, DEXTER*, DexterElo, dicee, Didas1, dikiel123, DimeansG, Dimitri Platynov, Dipl0x, dirt, diu3rr, diversiak, dixoneq, dixphp, DkFauster, DL1999, DmK1911, Doczi, Dodge, Dodger, dolar, dolar1tv, dombek, domeklysy, domelos, DominicPR, dominik0510, Dominix1242, dominkozako123, Dominowsky, domstreamyt, DON1, doniakozak, Doniooo, DonRenifero, DonVito, doonharry, DOTHER, Dovanosk, Dragon464, Dragon69, DRED, DrejkBR, Dres1arz, dresikczkawka, Dreszczolak, DrHeven, Drogon, DrOpSIK, Drozdzak, dscnt, Dubidumba, Duds00n, dudzinex, Dumle, DunkyQue, Dustieyyy, Dwight, dxnosjez, DymekTV, dyniu, Dzeix, Dzeku, Dzemor_yt, dziad, dzierson, Dzik887, DzikiMichał, dzikus47, Dzoko, EAGLELE, ebilus, EcK0, Eden123, EDGE090, edwardelricc111, Edziuuu, Egarek, Eizy523, Ejdix, Ejdzi, EJmer, ekseksekstentaction, ElemenT7, Elexor, Elizabeth, ElKlasiko, Ellciko, EltonJohn, emasterace, EMCIO, Emd, emilio, Emirnens, emsaj, EmZet, Encore92, EnzziaG, equalizer, Eraqon, Erick Adams, ericpie, Ero320, ErskayJoshua, Ervez, ErwinHimmler, Escanor504, Escobar, Escobara, Eselon, eskajotbe, etaldo, Eteerek, Etman, EveN_BeTTeR, EvillYT, Evo, evo29, Evogaming, Evross, ewir4, ewrzyn, Exdives, Exiorek, eXodem, Exwookie, f3lyx, F4rshell, Faalaaa, Fajka2K69, Fancyes, FANIV666, Farmaceuta, FastDust, faworyt, FAYA, Fernando Kompadre, FerNoLeK, Fifarafa, fifi, Fift, FiggO, figorek, filfil81, Filip, firmowepaliwo, firskoo, FisielOfficial, Fisiuwa, fiszerix18, flame, fleckstoja, Flexer, Flow, fLpSÅhr, Fluxx02, Fly, FocuSMeisteR, Fores, Forsa, forty, forZ9N, Fr0nZeR, Fr0y, fr0zen, Franklin789pl, Fraxiin, Freaker, Freaklys, fresco, Frodo Baggins, froosty, FrOxiQ, FrugaS, Frvsh, frymenoo, Frynek, funky552, Furia24, FusHi, G00D1908, GabESPL, Gadom, Gajcyn, galonej, GaQuTV, Garbi022, GAT_CAT, GawON, gazarro79, Geralt z Rivi, Gerno, Gerwazy, Geseum, GeT_ZeGcIo, GGnexterGG, ghostekmen, Giecikowski, GierekTHC, Gigss17, Giorgio Galbani, Giovanni Montana, Gitmi20PL, Giuseppe Carbonara, Giuseppe Madiatore, Gizol, gj3ro, Glipikk, Glitch_Hunter, GoKu69, GOLD3N, Golden, Golemp, golomp, GoRDoN11, gordon_bartek, GrabuS, Gracjan, Graczyk, granderov, GranYpl, GranyPL123, Gregorio123, Greg_Heffley, GrejszyN, Grivus, GrMati, Grobik, Gromowladny, Groobi#VeryFamousYoutuber, Groovyq, Groow, Groszek, Grubsson, GrubyKingler, GRUBYZÓSIEDLA, Gruszii, Gruzjan, Gryzu20, Grzechol, grzechZrana, Grzeluu, grzybeek, Grzybeg, Grzybek, Gucio, Guczi, Gulczyk, gumaokole, gumbox, Guralovsky, Gustawuss, Gutek, gvdrs, Gwoździuu, h0olo, haceifrek, hacerian, Hagan3, HajcuN, Hajncza, Hajpa, Hajs_Andrzej, Hakcio, Hameow, HaMuRaBiSkO.XxX, HanRayS, haoki, Hap9x, HappyStrikeee, haquu, Hara, Haratio, Hartomuto, Haru, Hasha, Hasik, Hatapon, Havi, hazEx, Hecu, Hegemon51, Heisenberg, hejk, HejWer, HeJz, Herbal1909, Hermes, Hesuroki, Hiimbobix, hiniko^^, Hippo, HipstaJgd, Hiroya, HituŚ, HokeyPL, Holly, HomerYT, Honwer, hophip, HortoMagico, Houseinik, HowHi, hrupek1916, Hrypad, hssv_, Hubad12, huberc1k, huberst, Hubert32147, HuBi^^, HubsonPL1, Huds, Huudzik, hyati, Hykker, iamantek, iBul, IcE, iCoolen, Idzikk, Ig0r3x, Ignacu00, igoek12, Igor El Bosso, igor7395, igorro9, Ikspi, ilunox99, Imigrant, Impo0o, Inchrid, Infejmus, Inkovskyy, inq919, Into, InvertedDragon, InviaczeG, IPaQ, iPiotrekS, Irokez, IsoActive, Iszeri, Iterum, ITT 14, Izanagi, izcra, JaśQ, Jacek0420, Jacobiniooo, JacobQ29, JadeAien, Jaegaaay, jager, JAGERMEISTER, Jajobajo, JaKubik, JamboMambo, JamesBlond, Jamnik12, janczus, Janier69, JanushTV, Januszek, Jaqen, Jarek Kurt, Jaro1231, JarsonHQ, Jarzul, Jasiu1331, Jasiuuuu, JasonPawulo, jastrza, Jaworekfire, JaworeQ, JayZ, jäkub, jcob85, JDKubuś, Jebix, jELONxBOT, Jelsonek, jerzako, JesioN, JestemDarek, Jezus, Jezyslaw, Jimmy Pif Paf., jimmystoned, jkkkb, jkz, JoBaZzZ, John Wonch, johnnyBE, Johnyyy, JOKER., jokero, jokeshyy, joksik, JOma, jones04, josh, JulenoPaleno, Juliett, Juliusz Kopytko, JumpFly, Jurasek, JustPaulina, JustTryBeHard, Jutek, juzek, jwonderkebab, k00x1k, k1ng1g, kaan, Kaban_10, kacap, Kacbar, Kacperek, kacperek1337, Kacperix, kacperns, Kacpero09, KacperOfficial, kacperS, KacperSS, kacpii, kacpro94, Kacprze, Kacu, Kaczor, Kaczor1432, KaczoreXik, Kaferoo, Kaffka222, Kagen, KaH, Kakasai, Kaldi, KALI2K, KamcioToJa, KamciucH, Kameleon, Kameleon332, KamEz (Barry Deal), kamiiirus, Kamikadze, Kamil6020, kamilczas, kamilos, kamiloz27761, kamilpete, KamlaX, Kamol, kamszot, Kandul, Kania38890, KapeysTriceps, Kapii, Kapisuz, Kapixyy, KarczuGaming, KaroH2006, KaroloVsky, Karol_Lotnik, Karo_lina, Kaslaw, kasofficialnie, Kaspeer, kateq, Kavvino, Kawon, kazaul11, Kazbi23, kazu1551, Kazuya Kiyoshi, Kefi, KEMOT, Kemsal, KenEx, KenoPL, KEQ, keshee, KETRYP YouTuber, Kevin Lazar, Kevin Stone, kezo, Kiabata, Kiemaszenko, kierekBiceps, KierowniKK, KierownikWodopoju, Kieru1998, Kierzu, KilusPogo, Kingoferr, Kinlor99, Kio, kisame4255, Kiszon, kiuf, KIZERO, KKLLUUSSEEKK, KKubiXX, Klatof, Klaudek2232, Klaudiusz997JP, klima, klisu, kloc223, KlonekHD, Klosiek, Klusek, Klyszczu, KMT, ko koi lód, KońRafał, kobas, kocugrzannas, kocyk, Kohut01, KoKa, Kokoszin, Kolabo, kolak11, KolegaSzymon, KoMmEn, Komornik, Kompocik16, Komrok525, KomSky, KomuS, KondziuPLxXx, Konioski, Konus, Konyz Player, KoperBudowlaniec, Koqeez, Kors961, kosa551, Kosert223, Koshiiro, Kosmen, Kot Toja, koxbot, Kozik_Here, Koziolll, KoZi_73, krakero, Kratos, Krejsi7, Kremol, krissek, KriSsUu, Kristof, krolevnapaula, KromkaDasta, KroTish, kry1234_1234, KrychuXxX, krykap94, Krystek123, Krystiann, KrystianPL, kryszek, Krzaku_YT, krzychu05, KrzySior, Krzysiu, krzysryn, KSHEM, KsioNLINE, ksynos, kubacox, KubaDobosz, KubaGuzik, kubakacz97, kubako1428, Kuban0, Kubanhehe, Kubanik4, kubanoooooooo, KubaR, kubeko11, kubelson1, KubixPL320, kuboix3214, KUBSIONQ, KubuuŚ, Kucin, KuCiN-PL, Kulfoon, Kunegund, KUQE, kutaskozla, kuziofficial, kwaczu, kwasny92, Kwiatek, kwl, kypE, kyuub, L3CHU21, LastSteel, Latín, Lauminoko, LeceWKulki, Lech, Legenda 11, LeGumak, Leh, lehuuu, Lemik, lemonek, lempek, Lemur, LenY, Leos, Lerey13, LesioTM, LeV, LeVuS, lewczan, lianliu, liknam, lilmimi, LILS0N, lilwhead23, LioNeK, Liptonek, LiseQQ, Lisiek, liston, Lisu, Liu, Liveth, Lodomirmis, logan23, Lokey, Loku132, lolsey, Lookaz, Lopezik, Lord.Hypnos, Losiox, LosMiembro, Lovable, lowca_ludek, LTM_PL, lubciogamingtv, Lucas Ryou, Lucifer Mornigstar, Lucifer666, Lucyfer, Lucyferan, LucyferPL, LuisTorres, LujiVito, lukasz7601, LukeSQLY, Lyde, lyno_21, Lysolph, M1ch4x, M1H41L, M47K3L, m4gicoff, M4jki, ma1y, Macieekk240, Maciei, Maciejppl, Macius123, Macq111, Madejka, Maderek, Madern, MaesTrOxgod, magdalenkadrunk, Mageak, MagicWorm, Magiczny00, Mahel, Mahle, Maicky12, maiklok, Majkel Buffor, majkel12, Majki2K, majmaaa, Makaroni Bonzai, maks5112, Makus, Malagga, Malan, Malik5, MalinciaPL, Malope, MamNaImieAdam, Manches_, Maniaczek, maniks1, maniuszek, Mankut1312, Manta, Manu, MarakujaPLZ, Marcinello, mari1337, Mariowu, MariusBelly, Marjano6, Marko, markon97, Markororez, Maro, marowte, mars97866, Marterr, Martez, Martin, Martin Lockewski, Martin8, MartinKrasoocky, Masisss, Master2115, MasterESSA, Masterspider, Mastronic, mat1946, Mate0, Matel, mateuszek200023, MateuszMM, mati051, Mati348, mati853, Matii, Matikicz, Matiqqqq, Matrix2612, Matsu, matthew, MattTamer, Mattyy01, Matuch, MaxiKING9595, Maxikoza, MaxMNCT, maxrolex, maxteusz4, Maxzziii, Mayshi, mazda2, Maze93, Mazpa, Młody, McKenzie, MCVector2, MDSnow, MeeJdoR, Mefek, mefik, mefiu47, Mefju12, MefjuL, MefYou, MEJT26, Mengero, Menor0104, Mental1337, Meshek, Mesq, Metheno, MEx33, mexik34, Meyson, MGZBright, Miły, MiłyPan, MiBo, MicH., Michael, Michael De Penta, Michaello, Michalen, michaluwa, michal_b, Michexx, michigod, MICHO, Michu3692, michu4k, Michu93, Michuovitz, Michuuu, mickeylino, Mientusx, mik3xmonster, MikeLaayzer, Mikie666, MikiFibii, Mikiteru, MiKoN, mikpal123, Mikser123, milcie9, milosz739, Miloszekpvp, Mily32PL, Mindzzy, MioMajo, Mirek, Misalecz, Misiek, Misiekuu :V, MISIEK_M3, misslolka, MiStErSaMuLiN, MISTIX, Misza^^, mitty, mivvat, Mixer62256, Mixerr, Mixu, MJL, mmogman, Mn1cr4M, mnberro, mnking, Modrze0128, mody2k, mohammed, molsi, Monio, MonkeYooU, Monti, MopsMaister, mor4z, Motyww, Mozajek, mp3x, Mr.Żaba WhoNext, Mr.Castiel93, MreN, MrHardi, MrHuson, MrKuBx, MrLuz, MrMieczu, Mrokar, mrokwieku, MrPear, MrSohu, Mruczek0, MR_Pieseł, Mr_Waterfall, MSzymanski1925, Mt_Zezol_PL, mudi89, MuDzYnELELE, Mufup, MujKohanka, Multik, multikill22, Murlok-, Murzyn, murzynsky, Mushroom, Muszka, Muzoss, MVSIEK, mxslo, Mysterix, mytz, N0RBY7, n0x, NaCHo, Naczelnikk, Nadpaska, nafarvv, Najdek, Name64, Namura, NaniXAllach, Nashine, Natsek, navt, NDK, NE3XxX, NeaK, NeckerYT, NedOTP, Neev, Nefferet, NEGATYW, Nekfeu, NeonekTsT, Nesuu, Network1337, NeUcaN, Nexo, nezdron1, NeziakTM, nibirovskyy, Nicholas, Nico., Nico92, NieSmieszny, niezly nick, nie_ogarniam, Nikel, Nikifor, Nikityn_, Nikolcia., Nikoxxpro, Niqht, niumobile, Nodi, Noexis, Nomico, Nominaw1, NorbiFFF, normanek123, norzz1, noter, Notrance, notrix, nous, nowak87, NoZmO, NO_ELO, Ntero, Nycroo, Nygusein, nysel, ObitoPlay, ObrzaN, Odem, ojczymtaty, Oktawian, okti890, Oliwka628, Olszaqqq, olszess, OLUS, Onekill1337, Onex, OnlyMajkel, OnlyyyNiko, OooMenGadamn, ordynardo, Oriente, origami2123, Original, orii, Oroczik, Osek, OSKar, oskar076, OSKEE1337, oski115, Oskki, OverPlaier, Owcamilosza, Oyche Bobis, Ozii, p0xu, p1o7r, p1telele, P3dzik, P4trykP13, Pablo Escobar, PabloKassino, Pacholek, padawan16, Pafkins, Palcześ, panblazej, panda4ever, PanDew, paneqw0w, PanKebab, Pankodak, PanPiesel, Papajax, Papryk2K, paqpaq26, Paradoxx911, PaRINcE, paszajr, patkoz, Patrako_Wiatrako, PATRIXEN, PatriXPlayPL, PATRO, patrol_skyy, patrox291, Patryk0lo, patrykos789, Patryqq, pauloficjalnie, Pawczak, pawelekcsm, Pawellos, Pawlik, pawlikwania, pawlukasz1, PaZi, pazurek789, pdkgod, Peaky Killer, pedobear213, PeJeK, PeleK, PeleQ, Pemp, Perki69, Persiwal, PestkaXD, Petarda, Petol12, petylkin, PeweksiK, Pexuss, phenom, Phize, Piachu, Picolo, PieciaxD, pIEKZ, PienknyResh, Pier Mosa, pieselkiler, Pietreek, PIETRUCHA, Pikhlu, Pilex, PinGuiN'ek1337, piolsa, piotrek199125, Piroliza, Pitbull ale nie ten wegi, piter1996, piter7601, Piterere, Pixso, planbe32, plastercmaz, Plemnick, Plonasss, Ploszi, pociak, Point_12, Polkaz, polo, polodinhio, pomidor, Ponti, PoProstuEpy, PoProstuKuba, poxop, poxopk1ng, PR3Y, Predek21, prettyz, Previous, prezes, Pricerinio, Protek, ProXor, Prrince, Prusiik, prxx, Prz3m0, Przewoznikdc, PrzyjdzPanJutro, psotaaa, Psychol, psychozajac, ptaku, PtR251, Puchatek320, Puchatek320, PudzianKox, Pumperados69, Punisher1, pushKING, Puszekk1337, Puz0N, Pvpito, Pwrx7, Pyrkaa, pysiek51, QbeK11, Qertal, Qlavy, Qlin, Quaozski, quariol, QuBs0N, QubsoN5, QueMati, quietemilio38067, Quincy, Quizuu, qwertypl123xd, r0bb, R0oNIE, Raczekkk, Radeon13, radziuu, Raeduk, rafalo59, rafalpero, rafikg, Rafson, Rainkers, RaleQ, rallez14, Ralph, Ranger, Rasli98, Rattio, Ravamixer, rawelz, rawi, Rawlend, rayoo, RdoRdoX, Redzio13, Rekonn, Rem, RemezoO, repzy, Reqq1, requPG, Rere2k, Retro0, Revil, ReVo, revyy, Rewdon, Rex Bravowity, rexit00, ribeno, rich_sand, Rick, Riczii, RiderOmega, Ridi, ridiu, Ridoks, Riel, rimeq, Risky121, Ristian, Riv, robaczeq, robin, RobinHere, robo602, Rodzynkof, Rogal, RoGo, rogy, Roland, RomulusWielki, ronhio55, RooZpiHD, roq, Rotebay, RoxySS, Rozgrzewka, Rudeł, RudeGinger, Rudi, RudyMurzyn, RumuneQ, rupa, rusielek, Rutek, Ryan, rybeq1, RyBs0n, RychuWariat, Rychwin, Rydzu, Rypson, Rysiek1119, Ryszard, S.T.A.L.E.R., s0dek., s1uchy, S3B3K, S4RN4, s8n }), Sabek, SadNiko, Sadoszka, safarele, SajgonSquad, SajmeN, Sajmon, sako47, saksjuuu, Saladyn01, salan4427, Salomonek, samosznik, SAMURAII, Sander, sanxardas, Sasukee, Scarecrow, scigol13, Scofield, Scorpik, Screamu, sdfsdf, Seba112, Sebastiano, Sebek279, SebekPPL, Sebflis, sebusior, Sector, Sekmadzone, Semtex, sencor, Sensei6785, SeQ3, ser, SerekSerciak, Serfero, Serweryn, serwoxd, Sesejde, Seweryn, Sfahh, sH4DY, Shaay, shad0wq, Shade, Shaderino23, Shado, ShadoWlele, shadzik, ShaQaLLoV, Shaqtin A Fool, shavv, Shchuka, Sheia, sheriff, Sheyden, shirez, Shiru, Shock203, ShotRamses, Shotxon, ShowOff, SIG, Sipidrpilampomp, SirAvenius, Sito, SiverOfficial, SiXiT, Skerr, SKERS, SKF123, SkiL3KK, SkorpionINS, Skr Adams, Skreper, Skrzyczol, Skublin, skukiels, skullboys95, Skyer, SkyHighDreams, skynek, skyrexvpro, Slavik., Slender093, Slendywinky, SLG, Slim3R, slimak1999, slon92, SlowkeR, Slumpf, Smadziej, Smakosz, SmerfTV, smigol, smok8389, smokeooo, Smol Bean, Smola, smoliniakov, smoovin, Smutne Zycie, smyra88, Sn00cyPL, Snacks, SneaKy007, SnicerS, Snooki1231, Snoover, snow, SobO, SochoDzejnek, SOCIOOO, Solbax23, SolKid, SoM1337, Sonix, SonnyJDM, soquss, sorbetxd, SosenQ, Soul of Montero, SowaLive, SpaceMS, Spajdeer, SparxS, Speak3R, Speedeer, Speedy Gonzales, spiks, spirit, Spoks, Sprinttt, sQu, squbaany, Squidy, SSzok, Stachu125, Stalker, stalker121, stalkerowsky, stark0, starprit, Stasz3k, Stayning, SteelTwist991, STEFAN SIARA, Stefix, Steller, stfek1337, Stivcio, Stranger, STRAZU, Stusio, Styczen, Suchy, SuchYMonster, SufoOo, sugalak, Sunomer, Sunset88, SunsetShimmer, Super Piotr, SupeRNovA, supreme217, Suzumek, SvdPixel, SWORDproject, sxb0bby, Sywester_Spalony, syynter, szaju, szajza, Szakir, SzalonyEddie, SzCzykEK, Szczypiorek21, Szejmi, szero, SzeszkeN, Szilsu, Szlesz, SzmaciN, szojson, Szoku, szoumi, sztormu, Szucky, Szuszki, SzyDerCa7, Szym3kkk, Szymanek99923, szymczyk, szymeKk, Szymen33, szymi, Szymii, szymimaderfaker, Szymoff, szymon458, Szympi, Szymus, Szyszobot, T3333, Tach, tadeusz norek, Tadi, Tak-Sówka, tak2000, Taksoni, TaSe, tasha, Tavesxu, taz00s, tefi, tekowsky, telez, TeoB, Terks, termitek5, ThatPablo, ThaX, TheDzojo, TheFirst, thekwl11, TheOscil, ThePiotras, thepoldi, TheRysieG, THEStalker, TheVolt, Tho8, ThomasKrime, Tibuya, TiG3R, TiG3R999, Tiltnik, titek2121, tobi1337, tociu_tt, ToksycznyTyp69, Toksynczy, tolas71, toldi941, Tom Mallboro, Tomas Wilson, Tomaszeqq, Tominter, Tomix169, TomOjo, Tomos, Tomskik, Tomtei, Tona, Tony Lamer, Tonyyy, Toszi, toti, toxic-bms, TR4MP, trajner, trebuh, treich, TRUESHOCK, TSM_Johi, TTris, Turek, Turtle, TutajMaupka, TVGombczaq, TwardowskY, TwerQ6, Twisteros, tylkin12345, tymoxzadlo, Typer, TypowyDres_PL, TysonMonster, TysonPB, uAdamOfficial, Uchiha Rai, UfrOc, ukasshu, Ukaszek, unicorn, unikal, Unsullied, UrwisCK, uselessss, USSbart, VacSenior, vanbaro, Vanish, Vasyl Charpunov, VectorDeu, Vectro, veedstalker, VeeonOfficial, VeeQ, vegaz9, Veir, VeNist, Venonat, Veo136, Vequ, VerniQR, Verti, VertOO, VespeR, Vevik18, Vhit3, ViceVersa, Victor Senda, VietnamSoup, Vinopij, Vintaz, viptadeoo, virusbees, Virusek, Visp3r, vivian, Vixo, Vlad Ivanco, VmeksaV, vnc, Vobek, Voller, W3KU, WakanTanka, Waldek, Waldi, Walek97, Waleron66, walus, waluskk, Warfall, WariaTeK, Warlen, Wasabi, wawis, wayover, WeaBob, WeeD, wega, WelcomeDreams, WexeD, whigga, whit33y, Whudini, Why_You, wiciuv2, WickedJorgus, wieczNyyy, WildCat, Wileq, Will Jones, WIlliameq, Wilus, Winiaretto, WinKoks, WIQTOR, WisHeD, Wisnia, wiTex, Witraktor, Wizardx9, Wizzy, wkermit, Wohohoo, WojtaLa, WojtekOP, Wojti26, wojtimrk, Wolko, WolweR, Worcorz, Wozdix, wsnnn, Wujek, WuWuJ3K, wymiatacz, Xanarchy, Xandaris, xantus24, Xavato, xBiLUU, xDavid, xDemZx, xDewski, XDimitriX, XeDyN, xen, xentix, xerat2000, xF3rN, xFatal, XGutekX, Xionek, XiZ1, xmiki99gno78x, XMIKIXXTV, xNexonx, xNoozip, xoftt1337, Xorden, xPapaj, xPaZzeRr, XPrexuu, xRedUs, Xrey, xRony123, XsenreS, xTerroRx, xTucco, XvenumPL, XXpiasekXX, XyZ_TSFortnite, xZielu, yalle, yankee, Yaren, Yarson, Yaya banana man, YeniSs, yenkng, yezzy, yKaLi, Yogurcik, Yokou, Yopat., YoungDizzy, YouTubeYouStee, YSL, ysuff, Yugicu, YuriOfficial, zaaQ, ZabityZaBity, Zabson, Zajacc22, zakryty, Zalas, Zalu, Zamek, Zarembix, zbieramzlom, Zbroszczak, Zbychu22, ZbyszekYT, ZecioKrecio, Zegarek, Zelusiek119761, Zenek91, ZenekPodeszwa, zergik, zgrywek, zibi715, Zieli, zielone82, Zielonyyy_, Zielson, Ziemniorix, Zimeru, ZiMnYXDD, ZiomalDamian, ZIOMEK_Z_BRAZZERS, ziomeqx1337x, ziutek1337, ZiuteKshinoo, Zjadliwy Nesquik, zmija13a, Zmilf, zonbek, Zordon1, Zoubusz, zurek98, Zwiadrolak, Zwierz, _jeroS, _m4rc3l_, _pepson_, _rOleX_, _Sawi_, мaxυ