Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na LSPD

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Porzeczka

Porzeczka

Nowy

• 2 postów
  • MiastoGrodków

Napisany 02 grudzień 2017 - 12:56

Nick (OOC):Porzeczka

Wiek (OOC):17

Link do profilu steam:http://steamcommunit...id/Porzeczkav1/

Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Lukas Petter 20 Los Santos

Krótka historia postaci:Lukas jest słabej postury. Ma czarne i rozczochrane włosy. Jego oczy są niebieskie, a wyraz twarzy niezmiennie spokojny. Ma dość bladą skórę. A swoim małym z wrostem zastępuje sprytem i prędkością Lukas ma dość prostą osobowość. Jest bardzo pracowity i zawsze stawia sprawy zespołu ponad własne. Jest małomówny i niezauważalny. Gdy się denerwuje jego aura zmienia się drastycznie budząc w każdym strach. Kiedy Lukas się denerwuje, atmosfera robi się bardzo ciężka. Wtedy trudno go pokonać przez ogromnego ducha walki. Lukas często zwraca uwagę innym, że powinni być bardziej delikatny dla kobiet. Ogólnie rzecz biorąc jest on bardzo spokojną i racjonalną osobą, ale czasami trochę głupkowatą.

Opis charakteru postaci, jej mocnej i słabe strony: dobra organizacja pracy,zaangażowanie,praca zespołowa,

Pomysł na postać:Chciałbym wstąpić w szeregi LSPD i łapać przestępców, bo jest to moje marzenie. Jak się nie dostane to sie pomyśli co dalej zrobię z tym.

Doświadczenie na serwerach RP: Grałem na serwerach v-life , GOTORP i mam doświadczenie 

Doświadczenie w organizacjach publicznych: Nigdy nie miałem styczności ale szybko się uczę  

#2 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1458 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 03 grudzień 2017 - 13:58

Będziemy cie obserwowali, jak nam się spodoba twoja gra RP zostaniesz zaproszony na rozmowę.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

amdw6f.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników