Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga na Bulgara

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
11 odpowiedzi na ten temat

#1 kniferos99

kniferos99

Nowy

• 19 postów
  • MiastoBULGAROWO

Napisany 04 grudzień 2017 - 18:35

Witam, jeśli chodzi o sprawę medyka wszystko wyjaśnione, ale boli mnie jedno. Więc zacznę od początku, dostałem pracę medyka, było wtedy z 20-25 osób na serwerze i pan "admin" zajęty był robieniem bójek wraz z resztą policjantów, wiec postanowiłem polecieć z kolegami na kokę helikopterem, po czym dostaje sms'a, że pan Bulgar wszystko widzi (prawdopodobnie podleciał sobie na ghost'cie i sprawdzał co się dzieje).
Ja rozumiem, że takich rzeczy jako medyk, nie powinienem robić, ale czy nie powinno się to odegrać odegraniem akcji w grze? NP: przyjeżdża na te kokę widzi ze jestem medykiem, który faktycznie lamie przepisy i swoje przywileje i po prostu odgrywa jak każdy inny człowiek na RP. Jeżeli jestem w błędzie, to chciałbym zobaczyć demo z tej akcji. Ogólnie props dla innych policjantów za odgrywanie, aż tak fajnych akcji, bo miło się gra wtedy na serwerze, no ale co poradzę jak jedna osoba to psuje ;)

#2 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1458 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 04 grudzień 2017 - 18:57

Daliśmy tobie medyka i dostałeś jasno do zrozumienia, że będziemy ciebie obserwowali nie tylko IC ale również OOC to po pierwsze.

Miałeś pecha, że akurat zauważyliśmy podczas akcji policyjnej wasz helikopter pod klubem co było dla nas troszke podejżane i postanowiliśmy was pośledzić, wszystko oczywiście było odegrane w tamtej sytuacji i nic nie odbywało się niezgodnie z przepisami panującymi na serwerze.

yło wtedy z 20-25 osób na serwerze i pan "admin" zajęty był robieniem bójek wraz z resztą policjantów

Boli ciebie to że organizowaliśmy event na serwerze? Bo nie rozumiem tutaj tego zażalenia.

Ja rozumiem, że takich rzeczy jako medyk, nie powinienem robić, ale czy nie powinno się to odegrać odegraniem akcji w grze?

A nie było to odegrane? Wszystko zostało odegrane więc nie rozumiem.

po czym dostaje sms'a, że pan Bulgar wszystko widzi

Powiedz mi jak miałem jednocześnie kierować helikopter jak i spectować inną osobe?

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

amdw6f.jpg

#3 kniferos99

kniferos99

Nowy

• 19 postów
  • MiastoBULGAROWO

Napisany 04 grudzień 2017 - 19:02

Tak jak napisałem wyżej, chciałbym dostać demo z tamtej sytuacji, jeżeli masz rację to moja wina. Ale chce to mieć najpierw uargumentowane.

#4 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1458 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 04 grudzień 2017 - 19:04

Jeśli sądzisz, że nagrywam wszystko co się dzieje na serwerze to się mylisz.

amdw6f.jpg

#5 kniferos99

kniferos99

Nowy

• 19 postów
  • MiastoBULGAROWO

Napisany 04 grudzień 2017 - 19:05

KURCZE, ale szkoda.

#6 kniferos99

kniferos99

Nowy

• 19 postów
  • MiastoBULGAROWO

Napisany 04 grudzień 2017 - 19:39

* Boli ciebie to że organizowaliśmy event na serwerze? Bo nie rozumiem tutaj tego zażalenia.

Nie boli, chodzi o to, że podczas robienia takiego eventu, jakimś cudem wiecie, że jestem na kokainie. (akcja była robiona prawdopodobnie na komisariacie)

* A nie było to odegrane? Wszystko zostało odegrane więc nie rozumiem.

Co do odegrania, nie przypominam sobie, żebym dostał nagranie jak to wcześniej panowie z policji robili przy innych sprawach oraz wypowiedzenie czy rozmowa itp.

* Powiedz mi jak miałem jednocześnie kierować helikopter jak i spectować inną osobe?

Akurat tu jedynie mogę się zgodzić, ponieważ napisała to inna osoba.

A także, słabe przenoszenie OOC w IC pod pretekstem kamery na kokainie.

#7 Someone

Someone

Nowy

• 3 postów

Napisany 04 grudzień 2017 - 20:15

Chciałbym przypomnieć pewną sytuację, kiedy to zostałem postrzelony przez policjanta w momencie kiedy mierzyłem w innego gracza bronią. Zastosowany został tzw. Powergaming

2.5 Powergaming - Zakaz wymuszania akcji na innym graczu nie dając mu możliwości reakcji. Przykład - Gracz 1 uderza Gracza 2 tak, że aż traci przytomność.

Ofiarą tejże sytuacji miał zostać pewien gracz, który został uproszony o podniesienie rąk wsiadł na motocykl i próbował uciec, dlatego został zastrzelony przez innego gracza. Kontrolując sytuacje i trzymając delikwenta na muszce, po jego śmierci od razu zostałem postrzelony w plecy. Jak się później okazało się, że dostałem kulkę od policjanta, który nie dając żadnych rozkazów typu "ręce do góry" nie odegrał kompletnie nic. 

• kasnix_yt2, kniferos99, Adam Małysz i 1 inna osoba lubi to

#8 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1458 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 04 grudzień 2017 - 20:15

Nie boli, chodzi o to, że podczas robienia takiego eventu, jakimś cudem wiecie, że jestem na kokainie. (akcja była robiona prawdopodobnie na komisariacie)

Jak podczas? Po evencie postanowiliśmy polatać śmigłowcem nic nie działo się w jego trakcie...

Co do odegrania, nie przypominam sobie, żebym dostał nagranie jak to wcześniej panowie z policji robili przy innych sprawach oraz wypowiedzenie czy rozmowa itp.

Po co mamy ci pokazywać jakieś nagranie skoro przy policji sprzedawaliście narkotyki... Nie rozumiem twojego zażalenia i jest ono całkowicie bez sensu.

A także, słabe przenoszenie OOC w IC pod pretekstem kamery na kokainie.

Jakiej kamery na kokainie? Co ty wymyślasz człowieku to już jest śmieszne co wypisujesz.

amdw6f.jpg

#9 kniferos99

kniferos99

Nowy

• 19 postów
  • MiastoBULGAROWO

Napisany 04 grudzień 2017 - 20:28

Ja chcę tu widzieć logi z tamtego dnia, bo to co teraz robisz jest kurwa śmieszne.

*Jak podczas? Po evencie postanowiliśmy polatać śmigłowcem nic nie działo się w jego trakcie...

- Po pierwsze, zaczęliśmy to podczas waszego zwoływania ludzi na komisariat, wiec było to podczas event'u, a zrobiliśmy 2 objazdy w maksymalnie 20-25m (TAK, LICZYLIŚMY), więc nie wiem czy twoja wersja tak się trzyma kupy, może dlatego chciałbym demo, no ale cóż, najwyraźniej kamery na kokainie nie są takie dobre.

*
Po co mamy ci pokazywać jakieś nagranie skoro przy policji sprzedawaliście narkotyki... Nie rozumiem twojego zażalenia i jest ono całkowicie bez sensu.

- To ja ci wyjaśnię moje zażalenie, widzisz wszystko na serwerze, wiec powinieneś wiedzieć, że byłem tam na zgłoszenie, ponieważ umarł tam ziomek i ktoś zadzwonił na karetkę, więc przyleciałem i zaczęliście mnie przeszukiwać (sprawdź w logach czy coś sprzedawaliśmy i podeślij ss'a).

*
Jakiej kamery na kokainie? Co ty wymyślasz człowieku to już jest śmieszne co wypisujesz.

- Śmieszne to jest twoje tłumaczenie się, dlatego chciałbym zobaczyć logi z tamtego dnia oraz voice chat. Bo admin powinien mieć do takich danych dostęp, no chyba, że coś ukrywa.

A po drugie w tym momencie śmiejesz się z własnej wymówki, bo jak możesz nie pamiętać skoro sam nam powiedziałeś, że na kokainie są kamery.

#10 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1458 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 04 grudzień 2017 - 20:41

- Po pierwsze, zaczęliśmy to podczas waszego zwoływania ludzi na komisariat, wiec było to podczas event'u, a zrobiliśmy 2 objazdy w maksymalnie 20-25m (TAK, LICZYLIŚMY), więc nie wiem czy twoja wersja tak się trzyma kupy, może dlatego chciałbym demo, no ale cóż, najwyraźniej kamery na kokainie nie są takie dobre.

Co mnie interesuje kiedy wy coś zaczęliście? Co do eventu trwał on maxymalnie 20minut i myślę że potwierdzi to każda osoba która tam była (Cała policja była tam obecna do samego końca).

Ja chcę tu widzieć logi z tamtego dnia, bo to co teraz robisz jest kurwa śmieszne.

Oczywiście logów nie dostaniesz bo są one tylko dla administracji i nie wiem co chciałbyś tam zobaczyć.

- To ja ci wyjaśnię moje zażalenie, widzisz wszystko na serwerze, wiec powinieneś wiedzieć, że byłem tam na zgłoszenie, ponieważ umarł tam ziomek i ktoś zadzwonił na karetkę, więc przyleciałem i zaczęliście mnie przeszukiwać (sprawdź w logach czy coś sprzedawaliśmy i podeślij ss'a).

Tłumaczyliśmy ci na miejscu zrobię to jeszcze raz, śledziliśmy was helikopterem od samego klubu po czym z powietrza widzieliśmy jak lądujecie na punkcie sprzedaży zioła i wysiadacie tam całą ekipą.

Postanowiliśmy więc po krótkim czasie was sprawdzić więc wylądowaliśmy tam i zgodnie z zasadami RP kazaliśmy się ustawić pod ścianą w celu przeszukania.

amdw6f.jpg

#11 kniferos99

kniferos99

Nowy

• 19 postów
  • MiastoBULGAROWO

Napisany 04 grudzień 2017 - 21:23

* Co mnie interesuje kiedy wy coś zaczęliście? Co do event'u trwał on maksymalnie 20 minut i myślę że potwierdzi to każda osoba która tam była (Cała policja była tam obecna do samego końca).

- Skoro zaczęliśmy coś przed event'em, który trwał tyle samo co nasz objazd, a sam mówisz, że wszyscy policjanci byli tam zgromadzeni,  to jaki sens ma twoja bajeczka? Jak mogliście nas śledzić w tym czasie? Bo ja tego nie rozumiem.

Oczywiście logów nie dostaniesz bo są one tylko dla administracji i nie wiem co chciałbyś tam zobaczyć.

- Skoro nie mogę ich zobaczyć prywatnie, to chciałbym abyś wrzucił te logi tutaj, gdzie sam nam piszesz, bądź mówisz o danych kamerach na kokainie. A po drugie co chciałbym tam zobaczyć? Ty chyba jednak dobrze wiesz co, tylko starasz się z tym kryć jak najlepiej. Bo jaką ja mam racje, przecież to admin ma racje i nawet jak argumentuje twoje 200iq, to ty i tak zmieniasz temat lub wymijasz go, ze to jest aż przykre.

* Tłumaczyliśmy ci na miejscu zrobię to jeszcze raz, śledziliśmy was helikopterem od samego klubu po czym z powietrza widzieliśmy jak lądujecie na punkcie sprzedaży zioła i wysiadacie tam całą ekipą.

Postanowiliśmy więc po krótkim czasie was sprawdzić więc wylądowaliśmy tam i zgodnie z zasadami RP kazaliśmy się ustawić pod ścianą w celu przeszukania.

- Aha, czyli idąc takim tokiem myślenia, to ja mogę równie dobrze powiedzieć, że poszedłem tam napić się wódy. Bo jakie macie na mnie dowody, że sprzedawałem tam coś? Nie ma żadnych dowodów, bo byłeś na evencie i zobaczyłeś nas na ghost'cie jak robimy kokę jak event się skończył, (te 5m) to tylko upewniłeś się, gdzie się teraz znajdujemy, czyli na maryście bo dostałem wezwanie że kogoś postrzelili, a ty niczym pan przylatujesz helikopterem którym się rozjebałeś, już walić to, że mimo helikopter rozwalony to dalej 2 żyje i może kontynuować przeszukanie, a 3 policjant po 15 sekundowej intensywnej reanimacji, śmiga sobie dalej jak młody bóg, co z tego, każdy z tych trzech policjantów leżałby w kostnicy bez połowy ciał, kontynuując przybiegłeś do nas i ręce do góry, nagle wbija tekst widzieliśmy was na kamerach, że zbieraliście kokę, przeszukanie bezpodstawne IC, bo sam zaprzeczyłeś że kamery na koce to żart. 

#12 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 1458 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 04 grudzień 2017 - 21:29

Dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i masz dziwne problemy.

Ja ci piszę jedno ty wymyślasz coś innego.

Jak ci się coś nie podoba zmień serwer.

Zamykam.

amdw6f.jpg

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników