Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Fail RP] Skarga na gracza z id 9

Zero RP Kradnięcie samochód z npc rozje rozjeżdzanie ludzi Fail RP

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 KIZERO

KIZERO

Nowy

• 7 postów

Napisany 11 styczeń 2018 - 08:03

Mój nick IC: Richard Jihad

Nick OOC: ϟ KIZERO'

Godzina wydarzenia: około 07:30

Opis sytuacji: Witam, dziś około godziny 07:30, byłem na sprzedaży jabłek. Na ulicy widać było jak jakiś gracz próbował zabrać auto NPC taranując go, gdy auto odjechało zobaczył mnie i moje auto, bez namysłu od razu się rozpędził i mnie staranował... Dodam jeszcze, że przy sobie miałem Przerobione winogrona, jabłka, mleko, pomidory, około 3000$, 5 burgerów, 5 wody, więc to nie była jakaś mała kasa. Po tym wszystkim sobie odjechał moim autem, jak gdyby nigdy nic. Jego ID było 9 (Nie wiem, czy tu jest id przypisane do konta, czy w zależności wejścia na serwer). Dodam jeszcze, że miał chyba białą bluzkę. Do tego dodaję jeszcze zdjęcie ilości graczy na serwerze o tej godzinie (beze mnie). Tutaj są linki do ich profili (nie wiem, który miał to id) 1. steamcommunity.com/profiles/76561198141283007  2. steamcommunity.com/profiles/76561198281181171

Coś od siebie: Mam nadzieję, że ta osoba zostanie zbanowana, bo na serwerze RP takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.b3X5d07.jpg

#2 Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 7847 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 11 styczeń 2018 - 10:35

Powinieneś jeszcze zrobić ssa z samej gry. Po id go nie znajdę ID jest losowe. Klikając klawisz Z wyświetla się tabela z graczami i ich tymczasowym ID wiedzielibyśmy przynajmniej na kogo mieć oko.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#3 Andżeju

Andżeju

Twórczy

• 55 postów

Napisany 11 styczeń 2018 - 11:19

Na przyszłość, jeśli nie wiesz którym klawiszem robi się Screeny, domyślnie jest to F12

A jeśli zrobiłeś Screena, to znajdziesz go w folderze "0" u mnie to wygląda tak

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\67915608\760\remote\0\screenshots

Kliknij i zobacz jak znaleźć screeny!

#4 Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 7847 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 13 styczeń 2018 - 23:02

Zamykam.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png