Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie ToxicRewa Na LSMC

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 ToxicRew

ToxicRew

Nowy

• 4 postów

Napisany 11 styczeń 2018 - 21:48

• Nick (OOC):ToxicRew
  • Wiek (OOC):16
  • Link do profilu steam:http://steamcommunit...ToxicRewPlayer/
  • Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania):Sergieo Bueno,23lata,Los Santos
  • Krótka historia postaci:Sergio gdy był jeszcze mały jego mama zachorowała,jego tata był bardzo szanowanym lekarzem zawsze musiał pomagać mamie,gdy ta się dusiła,mdlała oraz bardzo słabo się czuła.Lecz gdy go nie było w domu ja zawsze się opiekowałem mamą,było mu w Sergiowi trudno w tamtym okresie ,ale przez tą pomoc mamie chciał zostać lekarzem jak jego tata.Od małego planował swoją prace lekarza wyobrażał ją sobie.Czasami tata zabierał go do swojej pracy gdy ten widział jak ludzie cierpieli mówił sobie ,że on im pomoże przynajmniej będzie próbował.
  • Opis charakteru postaci, jej mocnej i słabe strony:Sergio rozważny,odważny,miły i kulturalny mężczyzna który kocha czasami sobie poleniuchować.
  • Pomysł na postać:Chce pomóc wszystkim tak jak pomagał swojej matce czyli chce być miły dla tych którym pomaga i okazywać im ciepło.
  • Doświadczenie na serwerach RP:Kilka lat grania w Mta,pół roku grania w Fivem
  • Doświadczenie w organizacjach publicznych:W mta byłem na kilku serwerach,mechanikiem,policiantem,strażakiem.

#2 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 4028 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 12 styczeń 2018 - 21:30

Moim zdaniem nie do końca wiesz co to RP.

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

amdw6f.jpg