Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie LSMC

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 MefjuL

MefjuL

Nowy

• 2 postów
  • MiastoPrzasnysz

Napisany 12 lipiec 2018 - 22:50

Nick (OOC): Matthew 7331
Wiek (OOC): 17
Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): Johnny Money, 24 lata, wynajmuje pokój w hotelu.
Krótka historia postaci: Przyleciałem z Detroit miasta w Michigan by rozpocząć nowe życie i odciąć się od swojej matki oraz jej faceta. Na początku było trudno nie mogłem się odnaleźć w nowym miejscu. Po spędzeniu trochę czasu na wyspie poznałem trochę jej mieszkańców którzy pomogli mi jak mogli w zarabianiu pierwszych pieniędzy. Na początku zarabiałem sprzedając owoce i pracując jako kurier jednak to nie wystarczało, zacząłem sprzedawać narkotyki co wplątało mnie w duże kłopoty takie jak odsiadki i kary pieniężne przez które wychodziłem na zero. Dołączyłem do grupki gangsterów lecz po czasie zrozumiałem że to też nie jest to czego szukałem więc porzuciłem to bo nie chciałem krzywdzić ludzi tylko im pomagać co nie pozwalało mi kogoś okraść lub zabić. Jako że chce pomagać ludziom a nie ich krzywdzić chciałem spróbować jako LSMC i pomagać ludziom kiedy mnie potrzebują.  
Opis charakteru postaci, jej mocnej i słabe strony:
Mocne strony:
-Bardzo pracowity
-Szybko się uczy
-Zawsze pomocny
Słabe strony: 
-Szybko się denerwuje przez zadawanie bezsensownych pytań.
Pomysł na postać: Po skończeniu z gangsterką i poprzez chęć do pomocy ludziom postanowił pójść do szkoły medyczniej którą skończył i teraz ubiega się o staż w pobliskim szpitalu.
Doświadczenie na serwerach RP: 68h na serwerze cs-nabani.pl :)

Doświadczenie w organizacjach publicznych: Średnie.

#2 Mily32PL

Mily32PL

Użytkownik

• 62 postów
  • MiastoKruszwica

Napisany 13 lipiec 2018 - 00:31

Aktualnie jestem na NIE:

-Krótki staż na serwerze

-Nie widuje ciebie na serwerze

-Nie wiem jak odgrywasz

Pograj trochę i później złóż podanie. Pozdrawiam.

Z Poważaniem, Doktor Harrison H.

#3 NorbiFFF

NorbiFFF

Użytkownik

• 61 postów
  • MiastoPoznań

Napisany 13 lipiec 2018 - 01:37

Jestem na NIE. Miły wypisał powody.

Pozdrawiam , Doktor Norbert K.   :P

#4 zielone82

zielone82

Nowy

• 12 postów
  • MiastoPrzasnysz

Napisany 13 lipiec 2018 - 14:22

Nie wiem czy wy tylko kolegom dajecie na tak, Snow ma mniej godzin od MefjuL i nie mieliście problemu poza tym mówimy o odgrywaniu roli Ty Norbi nawet słowa nie mówisz jak po 15minutach raczysz do kogoś przyjechać i go podnieść

#5 NorbiFFF

NorbiFFF

Użytkownik

• 61 postów
  • MiastoPoznań

Napisany 13 lipiec 2018 - 17:28

Snow to inna sprawa , nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj na jego temat. Nie jestem jedynym medykiem na serwie . Nie muszę się do cb odzywać odgrywając na /me i /do , zawsze gdy przyjadę na wezwanie (Które jest dobrze napisane) mówię coś w tym stylu na początek jak dzień dobry , co się stało  itp. i na koniec , że gdyby były jakieś problemy to proszę zgłosić się do szpitala , i nie racze tylko jak jest dużo wezwań to to też trochę trwa nie mam mocy teleportacji aby skakać z wezwania do wezwania , mapa jest spora a gdy jest dużo wezwań jadę do tego które dostałem pierwsze. Jak masz do mnie jakiś problem to zapraszam i wyjaśnimy sobie to na priv a nie płaczesz pod podaniem kolegi , bo napisałem mu że jestem na Nie. 

• Mily32PL lubi to

Pozdrawiam , Doktor Norbert K.   :P

#6 RudeGinger

RudeGinger

Nowy

• 19 postów
  • MiastoBiałystok

Napisany 15 lipiec 2018 - 09:50

Aktualnie jestem na NIE. Kojarzę cię, ale niestety za słabo żeby stwierdzić jak wygląda prowadzona przez Ciebie rozgrywka. Krótko grasz na serwerze i (według tego co napisałeś w podaniu) bawiłeś się w bycie gangsterem i sam nie wiesz czego chcesz. Uważam, że to za wcześnie, by przyjmować się do naszej organizacji. Popracuj nad reputacją i interpunkcją, po czym zgłoś się ponownie 🙂

Ordynator Rudzia  :D