Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga na kosa

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 pieselkiler

pieselkiler

Żółtodziób

• 27 postów
  • MiastoSłubice

Napisany 09 wrzesień 2018 - 14:07

Zgłaszam skargę na policjanta o nicku kosa, za umieszczenie w wiezieniu, za niewinność. Sytuacja wyglądała tak:

Obok zbierania pomidorów jechałem około 150 km/h motorem. Niestety uderzyłem w lokalnego, przez co poleciałem. O dziwo nie miałem BW, wiec wezwałem karetkę. Po 2 minutach przyjechał inny lokalny, jeepem. Przejechał po moim motorze, przez co ten wybuchł, po czym jego jeep wybuchł, i lokalny zginął (poprzedni w którego uderzyłem odjechał wcześniej). Medycy przyjechali, odgrywaliśmy itp. Medycy wezwali również policje, przyjechał kadet kosa, nr odznaki 16. Po zabandażowaniu ran zawiózł mnie na komisariat, i powiedział że zabiłem lokalnego, ale nie zabiłem go. Dostałem mandat 4 tysiące i 5 miesięcy oraz zabrał mi prawo jazdy na motor.

Żądam aby mandat był zmieniony na samo przekroczenie prędkości i spowodowanie wypadku, ale usunięcie zabójstwa obywatela. W dodatku prawo jazdy powinno być oddane, a kara 5 miesięcy oddana w 5 tysiącach (1 miesiąc - 1 tysiąc).

Policjant: https://imgur.com/gallery/OqVX4E5

Byli też medycy: capoeiras i deo-beast-

#2 pieselkiler

pieselkiler

Żółtodziób

• 27 postów
  • MiastoSłubice

Napisany 09 wrzesień 2018 - 14:08

w sumie co do odsiadki 5 miesięcy to nawet nie musi być spłacone w pieniądzach, a w przeprosinach

#3 Deo1337

Deo1337

Wygadany

• 101 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 09 wrzesień 2018 - 14:17

Przyznałeś się medykom, że uczestniczyłeś w wypadku i w tym zajściu zgineła jedna osoba, w tym przypadku (Lokals), my jako Słuzby Medyczne musieliśmy zawiadomic policję o zaistniałej sytuacji, gdyż przyznałeś się do przestępstwa... To tyle ode mnie, ta skarga jest zupełnie zbędna i pokazuje jakie masz podejście do RP. Pozdrawiam :)

• Rotebay lubi to

Z poważaniem, Ordynator Oscar Skelter.

wtmnxbF.jpg

"Jeśli nawet Bóg nie spodobał się całemu światu, to w jaki sposób ja mam to zrobić?"

#4 capoeiras

capoeiras

Początkujący

• 40 postów
  • MiastoJarocin

Napisany 09 wrzesień 2018 - 14:17

Jechałeś z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Sam się przyznałeś. Sam powiedziałeś, że lokalny leży martwy. Nawet nie miałeś BW tylko leżałeś na ziemi animacją. Chciałeś odgrywać rp to zostało odegrane. Był zgon to był. I tak mandat i kara za jazdę z taką prędkością nie jest duża. Tyle ode mnie Pozdrawiam. Capo

Doktor. Eduardo Martinez

31FvdVx.png

#5 kosa551

kosa551

Żółtodziób

• 25 postów

Napisany 09 wrzesień 2018 - 14:18

Przyjechałem na miejsce wezwania. Dokładnie było widać jaki był powód śmierci lokalnych. Wypadek spowodowany wybuchem motocyklu który należy do Ciebie. Dodatkowo przyznałeś się do jazdy 150km w terenie zabudowanym. Wszystko wskazuje na Twoją winę. Nie mogę tylko na podstawie Twoich słów wnioskować, że było tak ja mówisz bo równie dobrze ten motocykl mógł wybuchnąć w momencie uderzenia w pojazd. Po dokładnym obejrzeniu miejsca wypadku, uznałem że Twoja wersja jest kłamstwem. Nie poczuwam się do winny i nie mam zamiaru przepraszać bo nie mam za co. Pozdrawiam. 

• Ploszi i Rotebay lubi to

#6 Adasco

Adasco

Stary Wyjadacz

• 2955 postów
  • MiastoBarton-upon-Humber

Napisany 09 wrzesień 2018 - 15:03

Zgłaszam skargę na policjanta o nicku kosa, za umieszczenie w wiezieniu, za niewinność. Sytuacja wyglądała tak:

Obok zbierania pomidorów jechałem około 150 km/h motorem. Niestety uderzyłem w lokalnego, przez co poleciałem. O dziwo nie miałem BW, wiec wezwałem karetkę. Po 2 minutach przyjechał inny lokalny, jeepem. Przejechał po moim motorze, przez co ten wybuchł, po czym jego jeep wybuchł, i lokalny zginął (poprzedni w którego uderzyłem odjechał wcześniej). Medycy przyjechali, odgrywaliśmy itp. Medycy wezwali również policje, przyjechał kadet kosa, nr odznaki 16. Po zabandażowaniu ran zawiózł mnie na komisariat, i powiedział że zabiłem lokalnego, ale nie zabiłem go. Dostałem mandat 4 tysiące i 5 miesięcy oraz zabrał mi prawo jazdy na motor.

Żądam aby mandat był zmieniony na samo przekroczenie prędkości i spowodowanie wypadku, ale usunięcie zabójstwa obywatela. W dodatku prawo jazdy powinno być oddane, a kara 5 miesięcy oddana w 5 tysiącach (1 miesiąc - 1 tysiąc).

Policjant: https://imgur.com/gallery/OqVX4E5

Byli też medycy: capoeiras i deo-beast-

Ja sam stwierdziłeś jechałeś 150km/h w terenie w którym maks prędkość to 70km/h (== odebranie prawa jazdy na 3 lata [w prawie amerykańskim]). Przez to uderzenie motor został na ulicy, a obywatel nie miał jak zachamować, co spodowało iż wjechał on niestety na motor, który był w złym stanie technicznym co spowodowało wybuch, który odebrał życie ofierze. Do tego ten wybuch naraził osoby 3cie na utratę zdrowia jak i życia (nieumyślne spowodowanie śmierci jak i narażanie osób postronnych). Serio płaczesz o ok 5tyś bo przez Ciebie jakiś obywatel stracił życie?

A to jest jakiś żart, szczerze fartem dla Ciebie było iż kosa cie złapał. Ja dałbym ci min 15tyś i 10 mieś...

• Bedi i Rotebay lubi to

.Szaman  ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

#7 Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 7847 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 09 wrzesień 2018 - 15:04

Wypadek był spowodowany z twojej winy, wnioskuję to po tym wszystkim co napisałeś gdyż sam się przyznałeś do przekroczenia prędkości oraz do spowodowania kolizji.

Gdyby do tego nie doszło nie ucierpiała by niewinna osoba w tym wypadku (Lokalny).

Policjant postąpił słusznie zabierając tobie prawo jazdy bo taki wariat, który sprawia tak duże zagrożenie na ruchu drogowym nie powinien mieć prawa na jakikolwiek pojazd mechaniczny.

Kara jest jak dla mnie zbyt mała więc masz szczęście tak czy siak.

Zamykam.

• Bedi lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników