Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja LSPD

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Dodge

Dodge

Nowy

• 6 postów
  • MiastoWarszawa

Napisany 08 październik 2018 - 21:40

• Nick (OOC):Dodge24
  • Wiek (OOC):19
  • Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/dodge24s/
  • Informacje o postaci: Thomas Dodge, 24, Los Santos
  • Krótka historia postaci: Thomas Dodge urodził się w Los Angeles, jego ojciec był strażakiem. Od najmłodszych lat chciał iść w ślady ojca. W szkole był wzorowym uczniem, lecz nie był akceptowany przez rówieśników i trudno było mu się zakolegować i cały wolny czas spędzał z tatą do którego był bardzo przywiązany. Gdy już miał 20 lat miał iść do szkoły strażackiej, lecz gdy pewnego dnia jego ojciec był na służbie i pojechał na akcję pożaru banku w którym był napad. Aby uratować wszystkich ludzi i ugasić pożar wszedł do banku lecz został zastrzelony przez bandytów, którzy po akcji uciekli. Od tamtej pory Thomas chce zemścić się na zabójcy ojca który zbiegł do Los Santos, i aby mieć jak najwięcej informacji chce wstapić do policji, odnaleźć go i wymierzyć sprawiedliwość.
  • Opis charakteru postaci, jej mocnej i słabe strony: Młody 24 letni mężczyzna, o charakterze miłej, pomocnej i sprawiedliwej osoby. Od zawsze był uczciwy i nie podejmował pochopnie decyzji. Słabą stroną jest zbyt dużo włożonych emocji w życie, oraz mściwość, lubi być też samotnym wilkiem.
  • Pomysł na postać: Policjant, który nie będzie sztywny jak jego mundur, lecz też bedzie chciał się angażować w ewenty samochodowe, wyścigi itp. aby mieszkańcy Los Santos nie nudzili się w tym mieście. Ale wiadomo, że kocha pomagać innym, wyciągać pomocną dłoń, a zwalczanie przestępczości nie będzie dla niego wyzwaniem, ponieważ Bóg nad nim czuwa. 
  • Doświadczenie na serwerach RP: Na tym serwerze gram już od Maja 2018 roku, wcześniej grałem na serwerze vicerp oraz na gotorp, Komendy /me /do nie są mi obce wcale , lubię odgrywać RolePlay
  • Doświadczenie w organizacjach publicznych: na serwerze vicerp byłem medykiem i policjantem lecz tamten serwer nie był dopracowany i zrezygnowałem z niego. ( dużo cheaterów i bugów )

Pozdrawiam, Dodge

#2 jELONxBOT

jELONxBOT

Użytkownik

• 108 postów

Napisany 09 październik 2018 - 11:06

+ staż na serwerze
+ doświadczenie w organizacjach
+ ciekawa historia postaci

- niewiem jak odgrywasz

Powodzenia w rekrutacji.
  • Dodge lubi to

Los Santos Custom jELON

20h66f5.jpg

#3 mefik

mefik

Użytkownik

• 98 postów
  • MiastoWarszawa

Napisany 09 październik 2018 - 11:29

+wiek

+staż na serwerze

+dobrze napisane podanie

Niestety nie wiem jak odgrywasz, ale myślę, że należy Ci się szansa.

Pozdrawiam

• Dodge lubi to

#4 Bulgarian

Bulgarian

Administrator

• 7468 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 09 październik 2018 - 19:07

Po rozmowie z LSPD uznaliśmy iż chcielibyśmy cie oddać w Ręce LSMC na jakiś czas o ile ich Ordynator się na to zgodzi.

• Dodge lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#5 Mily32PL

Mily32PL

Zaawansowany

• 127 postów
  • MiastoKruszwica

Napisany 09 październik 2018 - 19:40

Mogę się na to zgodzić, ale najpierw musiałbym porozmawiać z kandydatem.  Więc teraz głos należy do Dodge czy chce czy nie.

• Dodge lubi to

Z Poważaniem, Ordynator Bruce V.

#6 Dodge

Dodge

Nowy

• 6 postów
  • MiastoWarszawa

Napisany 09 październik 2018 - 19:44

Oczywiście, tylko potrzebuję informację kiedy i gdzie.

Mogę się na to zgodzić, ale najpierw musiałbym porozmawiać z kandydatem.  Więc teraz głos należy do Dodge czy chce czy nie.

#7 Mily32PL

Mily32PL

Zaawansowany

• 127 postów
  • MiastoKruszwica

Napisany 09 październik 2018 - 20:10

Zapraszam 10.10.2018 o godzinie 20:00.

• Dodge lubi to

Z Poważaniem, Ordynator Bruce V.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników