Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oil Arabic Transport.

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
11 odpowiedzi na ten temat

#1 OLUS

OLUS

Wygadany

• 117 postów
  • MiastoLos Santos

Napisany 10 październik 2018 - 15:29

Pink Panthers

Opis IC:

Organizacja "Black Panthers" założona przez Micheal Cassino, właściciel sklepu monopolowego w Sandy Shores( https://imgur.com/ANz1msG). Za młodych lat był pracownikiem w wojskowej fabryce broni. Po 10 latach prowadzenia sklepu, zaczęło brakować mu pieniędzy, dlatego założył organizację przestępczą "Pink Panthers". Pink Panthers produkują nielegalną broń na zapleczu starego sklepu Micheal'a ( https://imgur.com/206HJi1 ). Nielegalna broń jest sprzedawana hurtowo dla gangów i detalicznie.

Lista członków:

Lider - Michael Cassino (Olus) Steam: https://steamcommuni...om/id/csgoolus/

Członek- Gilberto Orejuela (Uszol) Steam: https://steamcommunity.com/id/tsrtsrt/

Opis OOC:

To tak. Części potrzebne na broń będą zbierane ze szafki, po czym będą one przetwarzane aby były lepszej jakości. Z gotowych części składane będą bronie. Np: Pistolet 100szt, części, granat 70szt cześci itp. Bronie będą sprzedawane graczom. Oczywiście za odpowiednią cenę (nie chodzi mi to o 500$ czy 1000$). Broń oczywiście będzie nielegalna będzie można ją kupić w nielegalnym sklepie z bronią, lecz będzie droższa niż od nas.

Potrzeby skryptowe:

- Stworzenie możliwości zbierania cześci.

-Możliwość przerabiania części na broń.

- Dodanie nowych broni (nie chodzi mi tu o jakieś wyrzutnie granatów. Np. granat, rewolwer, snajperka)

Pozdrawiam, Olus

• kosa551, Deo1337 i big ben lubi to

#2 Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 8278 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 10 październik 2018 - 19:01

Jestem na Nie.

Nie Do Przyjęcia:

1. Siedziba jest nie do przyjęcia "Dom Michaela".

2. Nielegalne działania na Lotnisku Los Santos. (Regulamin 3.1)

3. Z góry zakładacie, że to będzie Firma pod przykrywką która będzie nabywała ropę czy tam paliwo (Czyli kolejne potrzeby skryptowe pod Firmę a to nie jest dział od zakładania firm tylko Organizacji / Rodzin stricte przestępczych).

Inne:

1. "Utworzenie możliwośći pakowania, rozpakowywania samolotu." - Skoro nie ma bagażników to i nie będzie wyjątku bo ktoś ma organizację.

2. "Utworzenie (jeżeli jest to możliwe) interioru laboratorium w bunkrze." - To nie jest Potrzeba Skryptowa takie coś należy do waszego zakresu. (Nie podano propozycji Interrioru).

3. "metamfetamina będzie zakazana w Los Santos i nawet małe ilość będą karane wysokim mandatem >20.000$ i więzieniem." - O tym raczej nie wam decydować.

4. "Organizacja najpierw będzie zbierała razem ropę i metamfetaminę (razem jako jeden przedmiot), poczym będzie transportowana na lotnisko w Los Santos" (Regulamin 3.1).

5. "Utworzenie możliwość sprzedaży mety dla wszystkich graczy (zbieranie i przetwarzanie będzie możliwe tylko dla członków organizacji)." - Nie widzę w tym przyszłości kolejny narkotyk tylko trudniej dostępny oraz ograniczony do Liczby członków Online danej organizacji, sposób nie przemyślany.

Na Koniec:

To nie jest dział od zakładania Firmy a takie jest główne założenie sądząc po nazwie i sposobie działania. Szukamy raczej pomysłów na Rodziny / Organizacje Stricte Przestępcze, które jak będą zajmowały się czymś Nielegalnym to tylko Nielegalnym a nie np Rozwożeniem Paliwa, które wymaga wprowadzenia dodatkowej pracy a nie mamy zamiaru robić czegoś Na Niby.

To jest moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać, dla mnie pomysł jest nie Przemyślany a wymogi są zbyt duże jak pod tylko Jedną Organizację z być może przyszłych wielu.

Edit: Proszę o Ewentualną edycję projektu w celu ponownego sprawdzenia. (Czas 72h).

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#3 OLUS

OLUS

Wygadany

• 117 postów
  • MiastoLos Santos

Napisany 14 październik 2018 - 19:34

Edytowane.

#4 Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 8278 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 21 październik 2018 - 13:07

Pomysł zdecydowanie lepszy. Myślę że nazwa jest do zmiany ale mniejsza.

Mogę dostać jakiś screen siedziby bo nie do końca wiem z tematu gdzie ona się znajduje? (Najlepiej screen wnętrza oraz screen zaznaczonej lokacji na mapie).

Co do reszty to jedynie nie pasuje nam wasza aktywność jest ona bardzo mała i to jest jedyne co nas jeszcze cofa przez wykonaniem skryptu bo nie będziemy go przecież pisali dla siebie.

Podejmiemy jednak próbę wykonania odpowiedniego skryptu jeśli tylko go skończymy wydamy ostateczny werdykt co to tego czy Projekt został zaakceptowany i czy ewentualnie oddamy go w wasze ręce.

bulgarytobe.png

#5 OLUS

OLUS

Wygadany

• 117 postów
  • MiastoLos Santos

Napisany 21 październik 2018 - 16:44

Trochę się pozmieniało. :)

#6  jELONxBOT

jELONxBOT

Gaduła

• 196 postów

Napisany 21 październik 2018 - 17:43

Z tego co kojarzę potrzebujecie jeszcze jednego członka by można było zarejestrować organizacje przestępczą ale mogę się mylić.

Los Santos Custom jELON

20h66f5.jpg

#7 uszol1990

uszol1990

Nowy

• 1 postów

Napisany 21 październik 2018 - 19:39

pozmienialo sie :) mysle o pozytywnym rozpatrzeniu

• OLUS lubi to

#8 OLUS

OLUS

Wygadany

• 117 postów
  • MiastoLos Santos

Napisany 08 listopad 2018 - 17:50

Mogę się spytać co z projektem ?

#9  jELONxBOT

jELONxBOT

Gaduła

• 196 postów

Napisany 08 listopad 2018 - 18:29

Olus Organizacje przestępcze są od 3 członków a na projekcie jest Was dwóch z czego tylko Ciebie na serwerze widać.

Los Santos Custom jELON

20h66f5.jpg

#10 Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 8278 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 08 listopad 2018 - 18:30

Projekt nie spełnia aktualnie podstawowych wymagań po zmianach, które w nim zaszły.

Poza tym chwilowo nie zajmujemy się Projektami IC ponieważ mamy do skończenia inne wcześniej rozpoczęte zmiany gdy je skończymy będziemy zagłębiali się w projekty i proponowali ewentualne zmiany, które w przypadku tego projektu są konieczne.

1. Aktywność wspólna Członków, zdecydowanie za mała "Członek- Gilberto Orejuela (Uszol)" nie widziałem Ani razu na serwerze.

2. Moim zdaniem taki projekt powinien mieć co najmniej 3 Aktywnych członków lub 2 Zdecydowanie Aktywnych.

bulgarytobe.png

#11 OLUS

OLUS

Wygadany

• 117 postów
  • MiastoLos Santos

Napisany 11 listopad 2018 - 08:34

Do zamknięcia z powodu braku ogarniętych chętnych do organizacji.

#12 Adasco

Adasco

Stary Wyjadacz

• 3042 postów
  • MiastoBarton-upon-Humber

Napisany 11 listopad 2018 - 12:00

Do zamknięcia z powodu braku ogarniętych chętnych do organizacji.

Zamykam.

.Szaman  ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników