Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oil Arabic Transport.


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OLUS

OLUS

  Użytkownik

 • 101 postów

Napisany 10 październik 2018 - 15:29

Oil Arabic Transport

 

 

 

 

Opis IC:

 

Organizacja "Oil Arabic Transport" założona przez Khalil Labib, bogatego szejka w Dubaju. Z początku firma zajmowała się transportem ropy naftowej do Los Santos, lecz po kryzysie firma upadła. Michael był zarządzcą rozlewni ropy w Los Santos. Po upadku firmy, szef przekazał mu dawny zajazd dla cystern. Postanowił stworzyć organizjację przestępczą, która zajmuje się tworzeniem broni. Oczywiście broń jest nielegalna, tworzona jest w wcześniej wspomnianej kryjówce. Broń jest sprzedawana hurtowo dla gangów, jak i detalicznie.

Lista członków:

 

Lider - Michael Cassino (Olus) Steam: https://steamcommuni...om/id/csgoolus/

 Członek- Kelly Jack (Ignacu00) Steam: https://steamcommuni...om/id/Ignacu00/

 Członek- Jake Park (Bananek 405) Steam: https://steamcommuni...561198051483422

 

Opis OOC:

 

To tak. Części potrzebne na broń będą zbierane ze złomowiska, po czym będą one przetwarzane aby były lepszej jakości. Z gotowych części składane będą bronie. Np: Pistolet 100szt, części, granat 70szt cześci itp. Bronie będą sprzedawane graczom. Oczywiście za odpowiednią cenę (nie chodzi mi to o 500$ czy 1000$). Broń oczywiście będzie nielegalna będzie można ją kupić w nielegalnym sklepie z bronią, lecz będzie droższa niż od nas.

 

Potrzeby skryptowe:

 

- Stworzenie możliwości zbierania cześci.

-Możliwość przerabiania części na broń.

- Dodanie nowych broni (nie chodzi mi tu o jakieś wyrzutnie granatów. Np. granat, rewolwer, snajperka)

 

 

 

Pozdrawiam, Olus


 • kosa551 i Deo1337 lubi to

#2 Bulgarian

Bulgarian

  Administrator

 • 7468 postów
 • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 10 październik 2018 - 19:01

Jestem na Nie.

 

Nie Do Przyjęcia:

1. Siedziba jest nie do przyjęcia "Dom Michaela".

2. Nielegalne działania na Lotnisku Los Santos. (Regulamin 3.1)

3. Z góry zakładacie, że to będzie Firma pod przykrywką która będzie nabywała ropę czy tam paliwo (Czyli kolejne potrzeby skryptowe pod Firmę a to nie jest dział od zakładania firm tylko Organizacji / Rodzin stricte przestępczych).

 

Inne:

1. "Utworzenie możliwośći pakowania, rozpakowywania samolotu." - Skoro nie ma bagażników to i nie będzie wyjątku bo ktoś ma organizację.

2. "Utworzenie (jeżeli jest to możliwe) interioru laboratorium w bunkrze." - To nie jest Potrzeba Skryptowa takie coś należy do waszego zakresu. (Nie podano propozycji Interrioru).

3. "metamfetamina będzie zakazana w Los Santos i nawet małe ilość będą karane wysokim mandatem >20.000$ i więzieniem." - O tym raczej nie wam decydować.

4. "Organizacja najpierw będzie zbierała razem ropę i metamfetaminę (razem jako jeden przedmiot), poczym będzie transportowana na lotnisko w Los Santos" (Regulamin 3.1).

5. "Utworzenie możliwość sprzedaży mety dla wszystkich graczy (zbieranie i przetwarzanie będzie możliwe tylko dla członków organizacji)." - Nie widzę w tym przyszłości kolejny narkotyk tylko trudniej dostępny oraz ograniczony do Liczby członków Online danej organizacji, sposób nie przemyślany.

 

Na Koniec:

 

To nie jest dział od zakładania Firmy a takie jest główne założenie sądząc po nazwie i sposobie działania. Szukamy raczej pomysłów na Rodziny / Organizacje Stricte Przestępcze, które jak będą zajmowały się czymś Nielegalnym to tylko Nielegalnym a nie np Rozwożeniem Paliwa, które wymaga wprowadzenia dodatkowej pracy a nie mamy zamiaru robić czegoś Na Niby.

 

To jest moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać, dla mnie pomysł jest nie Przemyślany a wymogi są zbyt duże jak pod tylko Jedną Organizację z być może przyszłych wielu.

 

Edit: Proszę o Ewentualną edycję projektu w celu ponownego sprawdzenia. (Czas 72h).


Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png


#3 OLUS

OLUS

  Użytkownik

 • 101 postów

Napisany 14 październik 2018 - 19:34

Edytowane.


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników