Skocz do zawartości

Zdjęcie

prośba o ub

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
18 odpowiedzi na ten temat

#1 mefik

mefik

Guru

• 621 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 13:03

► Link do Profilu Steam lub STEAM ID64: https://steamcommunity.com/id/mefikk/
Imię, Nazwisko (IC): Cassius Clay
► Data i godzina bana: 07.01 20;30?

Opis sytuacji: Myślę, że powód mojego bana jest dobrze administracji znany.
► Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować? (Podaj konkretny argument): Dlaczego mielibyście mnie odbanować? Gram na tej wyspie już jakieś dobre pół roku, grałem jak serwer stał pełny, grałem również jak na serwerze nikogo nie było i to nie tak, że wszedłem na 10 minut, tylko siedziałem zawsze mniej więcej tyle na ile czas mi pozwalał. Rozumiem ból graczy, że ciągle zostali okradani, ale miałem taką wiadomość tylko i wyłącznie IC, że ludzie są na mnie zdenerwowani i chcą się zemścić. To, że gracze przez to odchodzą z serwera, tego nie wiedziałem. Dlatego też cały czas koontynuowałem ten wątek. Teraz już wiem, że to nie było zbyt dobre posunięcie. Pod moim poprzednim unbanem adasco napisał, że dostawaliśmy ostrzeżenia, ja żadnego ostrzeżenia nie otrzymałem. Wiem, że odgrywanie złodzieja nie każdemu może się spodobać, dlatego pod odbanowaniu wymyślę coś innego i postaram odgrywać dużo lepsze i ciekawsze rp. Myślę, że osoba, która spędziła na tym serwerze ponad 1000 godzin, zasługuję na drugą i ostateczną szansę, zwłaszcza, że jest to mój pierwszy ban.

Przemyślcie sprawę na spokojnie i czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam

• kosa551 i ChodikTv lubi to

#2  07seba

07seba

Wygadany

• 122 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 13:10

Co do mefika, myślę że można dać mu szansę. Potrafił się zawsze zachować kiedy dochodziło do spotkań twarzą w twarz, jeżeli chodzi o resztę jego ekipy to już niestety tak nie było. Jak zmieni się tak jak napisał, to czemu nie.
  • MuDzYnELELE, mefik i kocugrzannas lubi to

Pozdrawiam, Joker!

#3 Mily32PL

Mily32PL

Papla

• 285 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 13:39

Popieram zdanie Jokera. mefik w porównaniu do innych jest tym rozsądnym i myślę że tak jak mówi tak będzie.

• mefik lubi to

Z Poważaniem, Ordynator Bruce V.

#4 YeniSs

YeniSs

Gaduła

• 188 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 14:54

Jestem zdania jak koledzy wyżej. Jak mefik wspomniał, był na wyspie kiedy graczy nie było jak i wtedy co byli a do tego działał na korzyść serwera służąc w policji czy dwukrotnie jako mechanik. Jestem pewny, że ta sytuacja zmieni pomysł mefika na odgrywanie swojej postaci. Każdy zasługuje na drugą szansę i mam nadzieję, że mefik będzie miał możliwość tę szansę wykorzystać.
Pozdrawiam YeniSs.
  • kosa551 i mefik lubi to

YeniSs is here to kick butt and chew bubblegum. And YeniSs is all out of gum.

#5 niumobile

niumobile

Wygadany

• 137 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 15:08

Myślę że każdy zasługuje na drugą szansę.
  • mefik lubi to

#6 mnberro

mnberro

Twórczy

• 68 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 15:21

Bardzo przyjazny gracz, polecam :)

• mefik lubi to

#7 kocugrzannas

kocugrzannas

Wygadany

• 93 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 15:21

Nawet i ja wypowiem się na ten temat, znam mefika od czasu gdy dołączyłem na wyspę. Chłopak nie jest taki jak go malują, patrząc z 3osoby na jego akcję jedyne co mi się nie podoba to notoryczne okradanie graczy. Mefik tu taki protip dla Ciebie nie okradaj nowych graczy po prostu. Dla mnie zasługuje na drugą szanse. Pozderki joł joł  B)

#8 ChodikTv

ChodikTv

Wygadany

• 151 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 16:49

Tak jak koledzy wyżej, jestem za odbanowaniem Mefika. To, że okradał ciągle ludzi było błędem ale dlaczego odrazu dawać perma. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy popełnia błędy.

To tyle z mojej strony na ten temat. :)

POZDRAWIAM 

Chodik. B) 

• mefik lubi to

#9  Hubert32147

Hubert32147

Wygadany

• 108 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 19:31

Jestem zdania jak koledzy powyżej. :)  ;)  

• mefik lubi to

#10 Arnold

Arnold

Wygadany

• 140 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 19:43

również uważam iż każdy zasługuje na drugą szanse a tym bardziej osoba z takim stażem na serwerze

• mefik lubi to

#11  SupeRNovA

SupeRNovA

Początkujący

• 49 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 21:14

Kiedy przyszedłem na serwer byłeś jeszcze policjantem.

Zawsze kiedy ktoś pisał OOC pytanie, odpowiadałeś mu ty, również mi pomogłeś parę razy kiedy się jeszcze nie znaliśmy.

Zrobiło to na mnie tak duże wrażenie że napisałem nawet na Ciebie pochwałę.

Twoje losy obrały zły kierunek wraz z momentem kiedy odszedłeś z policji.

Już w okresie gdy czekałeś na akceptacje podania o mechanika, zacząłeś robić to co uważasz za słuszne, czyli okradać ludzi.

Pamiętam że będąc świadkiem jednego z napadów, do kogoś na TS3 wypowiedziałem takie słowa:

"Chyba mefik dawno nie odgrywał kogoś innego niż policjanta, bo zachowuje się jakby pierwszy raz grał czarny charakter"

Wtedy pierwszy raz pomyślałem że nie masz pomysłu na postać o czarnym charakterze.

I niestety na długo porzuciłem taki pogląd, ponieważ osoby z którymi przebywałeś na TS3 oraz sposób napadów i ich celowość, kazały myśleć że robisz to z zemsty...

Zemsty za co? Nie wiem, że nie masz policjanta, że bana twój kolega dostał... albo po prostu po złości bo kogoś nie lubisz.

Dziś pewien jestem że z zemsty lub pozłości robiły to niektóre osoby (deo, jelon, kermit, nikola, cola, wojtala...).

Natomiast czy ty robiłeś to po złości czy, sorry ale z 'głupoty', tego już stwierdzić nie potrafię i to wiesz tylko ty.

Odgrywanie złej postaci na serwerze RPG w jakiejkolwiek grze, zawsze jest dużo trudniejsze niż bycie 'dobrym'.

Trzeba wiedzieć jak okradać ludzi tak aby się cieszyli z tego że są napadani (jeżeli koniecznie chce się być złodziejem).

Ja to zrozumiałem dopiero jak mi zbanowani postać z serwera NeverWinterNights która żywiła się mózgami innych graczy.

Po miesiącu 3/4 serwera mnie nienawidziło za zrujnowane postacie, a ja myślałem że wszyscy się dobrze bawią.

Przeskoczyłeś z policjanta do złodzieja i moim zdaniem Ci się pomieszał trochę sens gry.

A inną sprawą jest to że jak się spojrzy tak z boku i posłucha co ludzie mówią na temat tych napadów,

to wychodzi że jest to robione aby działać na szkodę serwera.

Jeżeli jesteś dobrym człowiekiem to życzę Ci aby koniec tej sprawy był dla Ciebie sprawiedliwy.

Ale pamiętaj że z kim przestajesz, takim się stajesz.

• mefik i PeleK lubi to

https://www.youtube....TrfaYUw1uJocLKg - filmy i akcje z serwera

#12  WojtaLson

WojtaLson

Wschodząca Gwiazda

• 73 postów

Napisany 08 styczeń 2019 - 22:49

Wypowiem się ponieważ odnieśliście się do mnie i SuperNova stwierdziłeś że "robię ludzi z zemsty lub pozłości". To nie prawda, robiłem ludzi ponieważ wszystko inne mi się znudziło, grałem tutaj ponad 5 miesięcy. Jak długo można robić kursy ? Po takim czasie już mi się to znudziło i zacząłem robić ludzi. Moim zdaniem wystarczyła by po prostu rozmowa z graczami (czy. Ja, Mefik, etc.) a nie napisanie na priv "ogarnij się bo wylecisz" bez  wyjaśnienia co mamy poprawić w swojej grze. Jedyne co nam powiedziano to bylo to powiedziane IC i były to słowa "nie róbcie tylu ludzi bo wszyscy chcą was odjebać". Dodam również że gdyby nasze podania o organizacje, LSMC itp. byłyby zaakceptowane to nasza rozgrywka zmieniłaby się o 180 stopni. Wiem że może nie jestem zbyt lubiany przez administracje i niektórych LSPD, ale warto wziąć pod uwagę to że przez okres 1-2 msc gdy serwer przechodził kryzys grałem na nim i tylko na nim. Moim zdaniem ja i Mefik zasługujemy na 2 szanse ( w moim wypadku 3) ponieważ potrafimy odegrać dobre RP gdy tego chcemy i postaramy się nie popełniać błędów które popełnialismy wcześniej.

Pozdrawiam ! 

Zack Castle #02

#13  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9998 postów

Napisany 09 styczeń 2019 - 14:31

1.3 Administracja ma prawo karać za czyny działające na szkodę serwera, nawet jeśli nie ma ich uwzględnionych w regulaminie.

1. Wieczne napadanie na Ludzi przez co nie mogą nawet wykonywać prac legalnych gdyż zaraz zostaną napadnięci po drodze

- Zniechęca to w szczególności osoby starsze nie chcące uczestniczyć w świecie przestępczym i wolą robić owoce lecz nawet tego nie mogli przez was.

2. Oferowanie ludziom swojego Majątku z gry za Prawdziwe pieniądze przez co łamany jest Regulamin FiveM i ja jako właściciel mogę za to odpowiedzieć a moim obowiązkiem jest temu zapobiegać

- Możliwe doprowadzenie do zablokowania nam serwera w serwisie FiveM = Strata całego wkładu pieniężnego na serwer = Strata maszyny.

3. Doprowadzanie do sytuacji Must Win / FailRP przykład:

- Proszenie lokalnego o odkucie.

- Odkuwanie kolegów z kajdanek sznurem.

- Przekazywanie sobie informacji poprzez TeamSpeak nie ważne czy podczas akcji czy przed jej rozpoczęciem zamiast wszystko ustalać InGame (IC).

4. Za każdym razem towarzystwo jakie się z tobą obraca lub z jakim się ty obracasz jest towarzystwem nie chcianym na wyspie ani Przez Graczy ani Przez Administrację.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moim zdaniem ja i Mefik zasługujemy na 2 szanse

Ty już miałeś swoją 2 szanse.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadal będę podtrzymywać swoje stanowisko i nie jestem za tym abyście w najbliższym okresie czasowym mogli grać na wyspie, moja cierpliwość do was skończyła się za czasów jak grał osobnik "Deo" teraz tylko utwierdzacie mnie w tym iż miałem rację lecz zapomniałem również ukarać reszty.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#14 mefik

mefik

Guru

• 621 postów

Napisany 09 styczeń 2019 - 15:21

Dobrze, rozumiem Wasze obawy co do mojej osoby. Jednak pierwszy raz dostałem bana i musiałem się odwoływać od niego, gdzie inni gracze pisali po 10 odwołań i dostawali ciągłe szanse. Grałem na serwerze zawsze jeżeli był jakiś cheater to odrazu informowałem administracje jak najszybciej mogłem tylko po to, żeby serwer na tym nie ucierpiał (to chyba nie jest działanie na szkodę serwera)/ Rozumiem, że może i gracze nie chcą ze mną grać, ale niektórzy potrafią wyciągnąć wnioski z tego co zrobili wcześniej i poprawić swoje postępowanie. Jestem przekonany, że po otrzymaniu ostatecznej szansy przyczyniłbym się tym razem pozytywnie do serwera.

Fakt, że gram na serwerze tak długo się dla Was nie liczy? Fakt, że grałem jak serwer przez 20/24h stał pusty? Moim zdaniem powininniście otworzyć oczy nie tylko na te negatywne rzeczy związane z moją osobą i zobaczyć te pozytywne, bo nie sztuką jest znaleźć u drugiego człowieka wad, bo każdy je posiada. Sztuką jest zobaczyć te pozytywne strony. 

Jeżeli Wasza decyzja pozostanie niezmienna, zrozumiem to, ale rozwiązaniem w takiej sytuacji, z takim stażem na wyspie rozmowa ze mną i administracją pomogłaby, bo nie dostałem, żadnego ostrzeżenia co do okradania ludzi od administracji, jedyne co było to skargi od graczy IC. Myślę, że nie dla każdego człowieka ban jest nauczką, a poprostu zwykła i szczera rozmowa.

Pozdrawiam

• YeniSs lubi to

#15  jELONxBOT

jELONxBOT

Gaduła

• 219 postów

Napisany 09 styczeń 2019 - 19:32

Dziś pewien jestem że z zemsty lub pozłości robiły to niektóre osoby (deo, jelon, kermit, nikola, cola, wojtala...).

O jak fajnie dowiedzieć się że jestem złośliwa osoba. Rozumiem również, że Twoja odpowiedzieć jest głosem wszystkich graczy? Czy po prostu odebrałes to, bo z Tobą nie odgrywalem?
Mefik zasługuje moim zdaniem na kolejną szansę. Powodzenia mefik
  • mefik i Dano Carrano lubi to

#16  OLUS

OLUS

Wygadany

• 139 postów

Napisany 09 styczeń 2019 - 21:45

Sam fakt że oferowałeś graczom pojazdy za PLN, jest wystarczające aby nie dać ci unbana. Nie wiem co zmienia fakt że grasz na tym serwerze rok czy dwa, ludzie się zmieniają i widać to na twoim przykładzie. 

#17  Niqht

Niqht

Wygadany

• 104 postów

Napisany 09 styczeń 2019 - 22:06

Mefik mam nadzieje ze wrocisz na wyspe, bo Lambo wypozyczyc chcialem. ;D

• mefik lubi to

#18 niumobile

niumobile

Wygadany

• 137 postów

Napisany 10 styczeń 2019 - 01:34

Co ty tutaj napisałeś, to jest prośba o ub Mefika. Jeżeli masz problem do mnie to zapraszam do założenia skargi na forum i tam przedstaw dowody że robiłem coś z zemsty.
  • jELONxBOT, wkermit i mefik lubi to

#19  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9998 postów

Napisany 12 styczeń 2019 - 17:08

Po ostatecznej rozmowie z Administracją dajemy tobie ostateczną szansę na Wyspie i tylko Tobie.

Zostałeś Ułaskawiony

Zamykam

• mefik lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników