Skocz do zawartości

Zdjęcie

[CV] Chew Kok (Katharsis)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Notrance

Notrance

Nowy

• 7 postów

Napisany 04 luty 2019 - 21:33

Nick (OOC): Katharsis

Wiek (OOC): 22

Nick (IC): Chew Kok

Dlaczego ty? (OOC): Wcielanie się w swoją postać jest dla mnie przyjemnością, lubię odgrywać niestandardowe sytuacje oraz używać komend /me i /do.

Dlaczego EMS? (OOC): Z zamiłowania. Lubię być w centrum akcji, potrafię się stosownie zachować i poprawnie wysłowić. Pomoc innym sprawia mi przyjemność, a poza tym uważam ,że najlepsze RP to tylko w LSMC!

Jakie masz doświadczenie związane z RP: Ponad 600 godzin rozegranych, doświadczenie z serwerów V-Life, WyspaRP.pl, PyamidRP, OskaRP, NoPixel. Oprócz tego wiele niezapomnianych godzin spędzonych w SAMP na serwerach Role Play.

Jakie masz doświadczenie związane z EMS: 6 miesięcy przebywania we frakcji medycznej na różnych wyspach. Posiadam dużą bazę medykamentów i sprzętu medycznego która na pewno pomoże podczas odgrywania akcji RP. W tym pytaniu może odniosę się bardziej w IC: Nazywam się Chew i mam 30 lat. Aktualnie wynajmuje mieszkanie w Los Santos. Poprzez swoją drogę medyczną zaskoczyło mnie wiele sytuacji. O drodze, mowa tutaj o 10 letniej tułaczce w Nowojorskiej służbie medycznej. Od zwykłego pachołka do zapisywania ludzi na recepcji, aż po chirurga. Nigdy nie zapomnę akcji która przydarzyła się 25.03.2010r. kiedy to razem z kolegą d podczas służby zostaliśmy powiadomieni o kobiecie która zasłabła i utknęła w wannie. Po przyjeździe okazało się, że jest naga i słusznych rozmiarów. Przysnęła podczas swojej relaksacyjnej kąpieli w towarzystwie świeczek zapachowych i ulubionego serialu na laptopie. W międzyczasie trochę wody wyparowało i ją „wciągło” kolokwialnie rzecz mówiąc. Żeby zaradzić problemowi wpadłem na pomysł aby polać ją olejem  roślinnym, żeby wyciągnąć. Czułem się jak przy odkorkowywaniu wina. W interwencji pomagał mi jeszcze  kolega medyk. Do dzisiaj w wspominam zaistniałą sytuację i nie ukrywam, że to było raczej zajęcie dla straży pożarnej. Kiedy dowiedziałem się, o stracie mojej ukochanej narzeczonej – która to została ugodzona nożem przez napastnika – postanowiłem wyjechać do nowego środowiska. Nie mogłem sobie poradzić dalej w żałobie. Całe nowojorskie miasto przypominało mi tylko o niej. Przylatuje do Los Santos w celu ukojenia i podjęcia większych odpowiedzialności i wspaniałej przygody medycznej.

Studia medyczne w prowincji na południu Kanady: 2000r.-2008r.

Nowojorska służba medyczna w F.D-N.Y : 2008-2018

Dyplom ukończenia pierwszej pomocy: 2008r.

Karta pływacka

Pozwolenie na posiadanie broni – ważne w stanie Nowy York

Obsługa excela i powerpointa

Potrafię piec dobre babeczki z dżemikiem

https://steamcommunity.com/profiles/76561198171606533/

#2 kosa551

kosa551

Twórczy

• 66 postów

Napisany 04 luty 2019 - 21:43

Mam wrażenie że to podanie jest przekopiowane z innego serwera. Poza tym nie ten wzór.

#3 Notrance

Notrance

Nowy

• 7 postów

Napisany 04 luty 2019 - 21:58

Podanie moje. Uważam ,że wszystko co jest we wzorze znajduje się również u mnie.

#4  Niqht

Niqht

Żółtodziób

• 27 postów
  • MiastoNurtingen

Napisany 05 luty 2019 - 08:16

Nie spotkałem cię jeszcze na wyspie także, niewiem jak odgrywasz może ktoś inny się wypowie.

#5 Maran Grzanass

Maran Grzanass

Początkujący

• 33 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 05 luty 2019 - 08:37

Podanie dosyć ciekawe, ale tak samo jak kolega wyżej nie widziałem Cię na wyspie. Myśle, że jak trochę poznasz się i zdobędziesz zaufanie to widzimy Cię w służbie. Jednakże liczy się zdanie Pani Ordynator. Pozdrawiam

#6 Notrance

Notrance

Nowy

• 7 postów

Napisany 05 luty 2019 - 15:39

Na wyspie jestem od 5 czerwca 2018r.

#7  Hubert32147

Hubert32147

Wygadany

• 95 postów
  • MiastoŁapy

Napisany 05 luty 2019 - 17:54

Moim zdanie trzeba poczekac poniewaz duzo osób nie odgrywało nigdy i niewiemy jak odgrywasz. Udzielaj sie dalej na wyspie i moze nim zostaniesz. Potrzeba czasu!!

#8 RudeGinger

RudeGinger

Twórczy

• 57 postów
  • MiastoBiałystok

Napisany 10 luty 2019 - 00:35

Wybacz, ale widziałam cię bardzo dawno temu na wyspie i kompletnie nie pamiętam jak odgrywasz. Nie wiem jak pokrywa się z rzeczywistością twoje doświadczenie które opisałeś, poza tym byłeś karany w bazie policyjnej i słabo z twoją aktywnością. Popraw jakoś aktywność i zmień moje zdanie, napisz podanie jak uznasz, że już jest dobrze. Aktualnie jestem na nie, do zamknięcia.  ;)

Ordynator Rudzia  :D 

#9 Adasco

Adasco

Stary Wyjadacz

• 3270 postów
  • MiastoBarton-upon-Humber

Napisany 10 luty 2019 - 00:49

Zamykam.

Cognosce te ipsum ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników