Skocz do zawartości

Zdjęcie

WEAZEL NEWS!!! WYDANIE #3

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 SzalonyEddie

SzalonyEddie

Papla

• 239 postów
  • MiastoBiałystok

Napisany 11 luty 2019 - 01:37

v3eflEx.jpg?1

Edward Stone ¯\_(ツ)_/¯

#2 niumobile

niumobile

Wygadany

• 84 postów
  • MiastoLębork

Napisany 11 luty 2019 - 01:41

Może policja stała po twojej lewej i nie pokazałeś tego,może czekali na mechanika. Co do auta z włączoną sygnalizacją nie ma dowodów, a jeżeli zostało ono tam na włączonych sygnałach może to oznaczać że jednostka miała interwencję gdzieś w okolicy.    

Moim zdaniem post nie jest napisany w odpowiednim miejscu, gdyż nie jest to żadne wydarzenie typu impreza lub konkurs itp. 

#3 SzalonyEddie

SzalonyEddie

Papla

• 239 postów
  • MiastoBiałystok

Napisany 11 luty 2019 - 01:49

Proszę o zapoznanie się z innymi wydaniami gdyż były one napisane w tym dziale. Więc drogą jak po sznurku te wydanie też pojawiło się tutaj.

#Edit1:Nie po prostu uznałem iż jeżeli tutaj są tematy rozpoczęte o tematyce gazety i nie zostały usunięte, to kolejny temat o takiej samej tematyce również nie zostanie usunięty.

Edward Stone ¯\_(ツ)_/¯

#4 niumobile

niumobile

Wygadany

• 84 postów
  • MiastoLębork

Napisany 11 luty 2019 - 02:10

czyli skoro inni mogą to ja też? 

Moim zdaniem trochę bez sensu podejście.

#5  Adasco

Adasco

Stary Wyjadacz

• 3386 postów
  • MiastoBarton-upon-Humber

Napisany 11 luty 2019 - 11:31

Proszę o zapoznanie się z innymi wydaniami gdyż były one napisane w tym dziale. Więc drogą jak po sznurku te wydanie też pojawiło się tutaj.

#Edit1:Nie po prostu uznałem iż jeżeli tutaj są tematy rozpoczęte o tematyce gazety i nie zostały usunięte, to kolejny temat o takiej samej tematyce również nie zostanie usunięty.

Eddie, ale wiesz że ciebie wyjebało i tylko ty widziałeś te radiole po relogu? 

Ta z przodu była moja, ta z tyłu rekruta. Oboje pojechaliśmy na bazę, to że ciebie wyjebało i tak ci się pojawiły to już inna sprawa. Jak napisałeś na twitcie, że są radiolki na głównym i zacząłem Cię spektować to robiłeś zdjęcia pustego parkingu... 

Cognosce te ipsum ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

#6  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9722 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 11 luty 2019 - 11:41

Wszystko jasne, kolejna prowokacja Redaktorów. Media kłamią, fotomontaż nic więcej...

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#7  07seba

07seba

Wygadany

• 121 postów
  • MiastoJarosław

Napisany 11 luty 2019 - 12:42

Policja wraz z Prezydentem miasta w spisku. Obywatele bezkarni. Sytuacja powtarza się tak samo jak w Gotham. Nawet Jokera mają.. :D

Pozdrawiam, Joker!

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników