Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rezygnacja ze stanowiska opiekuna na serwerze

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1  Bot Andrzej

Bot Andrzej

Żółtodziób

• 17 postów

Napisany 07 marzec 2019 - 20:34

Jako że zauważyłem przez ostatni tydzień że wielu użytkowników serwera jest niezadowolonych z tego jak wypełniam swoje obowiązki opiekuna na serwerze,w związku z tym niniejszym rezygnuje ze stanowiska opiekuna na arenach 1 vs 1, będę wypełniał swoje obowiązki jeszcze do godziny 0:00
Po tym czasie przestanę

#2  RaViVo

RaViVo

Żółtodziób

• 12 postów

Napisany 07 marzec 2019 - 22:11

Kto taki jest niezadowolony? Bo z tego co wiem jest duża liczba osób lubi twoją obecność na serwerze, ale zrobisz jak uważasz. To ty jesteś kowalem swojego losu :unsure:

#3  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 10109 postów

Napisany 07 marzec 2019 - 22:14

http://cs-nabani.pl/...rum/123-skargi/

Ja się pytam gdzie są te niezadowolenia?

Cs-NaBani.pl / youtube.com/bulgarpl

bulgarytobe.png

#4  Bot Andrzej

Bot Andrzej

Żółtodziób

• 17 postów

Napisany 07 marzec 2019 - 22:43

Na samym serwerze już 3 razy ktoś się kłócił ze mną że jestem złym adminem,nie pamiętam już o co chodziło w 2 pierwszych kłótniach ale w 3 pewna osoba stwierdziła że żle wywiązuje się ze swoich obowiązków nie mutując osoby przed mutacją (osoba ta była kulturalna i nie krzyczała) tak zaczęła się kłótnia,w pewnym momencie na serwer wszedł inny opiekun i potwierdził to co mówił mój oponent mutując chłopaka w związku z tym mam pytanie jakie konkretnie są wyjątki od mutowania osób przed mutacją?

#5  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 10109 postów

Napisany 07 marzec 2019 - 23:21

jakie konkretnie są wyjątki od mutowania osób przed mutacją?

Ja mam zasadę, że jeśli nie nadużywa Mic to nie Mutuję oraz jeśli nie przeszkadza to graczom.

Gdy jednak przeszkadza to graczom lub nadużywa Mic to Mutuję.

EDIT: Daj mi znać jaka decyzja finalna.

Cs-NaBani.pl / youtube.com/bulgarpl

bulgarytobe.png

#6  Bot Andrzej

Bot Andrzej

Żółtodziób

• 17 postów

Napisany 08 marzec 2019 - 15:13

Przemyślałem to i jednak nie rezygnuje, zobaczymy co czas pokaże jak coś to napisze ci na pw jak będę jeszcze chciał zrezygnować