Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga na dwóch członków LSPD

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 kocugrzannas

kocugrzannas

Twórczy

• 60 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 12 marzec 2019 - 21:47

A więc tak jak w tytule chciałbym złożyć skargę na dwóch członków LSPD a dokładniej 

Carlos Clay numer odznaki 02 (WojtaLa) oraz na PSZEMO (Tu wam nie napisze jego imienia i nazwiska czytajcie dalej)

Opis sytuacji: 

Podczas sprzedaży narkotyków na Paleto wjechała policja po czym zaczęliśmy uciekać w góry (jechaliśmy dubstą tak dla jasności) mieliśmy helkę na dupie wszystko spoko fajnie, złapali nas zabrali do więzienia i tu jest sytuacja która nie powinna mieć miejsca w LSPD.. Poprosiłem Wojtale o adwokata a że go nie było to nie miałem takiej możliwości skorzystania z tego prawa. Przedstawiłem Policjantowi swoją wersję a brzmiała ona tak: " Wracałem z karnawału od siostrzeńca i zobaczyłem że jakiś facet zaczepia przechodnia, więc zatrzymałem się na drodze otworzyłem okno i wjechała policja, Facet wskoczył mi do auta i przyłożył nóż do gardła i kazał jechać "Dodałem jeszcze że nie znam tego pana (Panowie nawet nie sprawdzili czy miał nóż) Po czym dwóch tych panów z LSPD stwierdziło że mogłem nie jechać tylko się zatrzymać i zostać ranny XDDD. Wkurzony mocno poprosiłem o telefon,więc wojtala dał mi wykonać ten telefon ale dopiero po wystawieniu mandatu gdzie między czasie odbierał telefony i mówił że mam poczekać bo ma ważniejsze sprawy do załatwienia ("Żona mi rodzi"~ Wojtala 2k19) , w trakcie rozmowy wypowiedział słowa do mnie "PAL GUME". Gdy oddał mi telefon  zadzwoniłem więc do Mushrooma (Denis Acembaro) wiedząc IC że jest wyższym stopniem od tych panów poprosiłem żeby przyjechał na komisariat na Sandy, niestety nie przyjechał gdyż nie bylo go już na służbie więc opowiedziałem mu całą historię przez telefon. Panowie "Wspaniali" Policjanci sfrustrowali się całą sytuacją postanowili wyrwać mi telefon z ręki bo stwierdzili że zbyt długo rozmawiam (przypominam że czas rozmowy nie jest określony). Wpakowali mnie do więzienia i gdy wychodzili z komisariatu wypowiedziałem słowa "Jebane leszcze" po czym panowie się cofnęli i zapytali czy chce jeszcze dodatkowy mandat za obrazę (nie mogli tego słyszeć gdyż byli już za drzwiami a nie krzyczałem). Chcieli sprawdzić na kamerach więc mówię że te kamery nie rejestrują dźwięku po czym Przemo wszedł ze mną dyskusję, prosząc go o przedstawienie się powiedział że nie przedstawi się bo nie wykonuje żadnej czynności wobec mnie (z tego co wiem to policjanci są osobami publicznymi więc można w każdym momencie poprosić o przedstawienie się).

Poziom tych dwóch panów w LSPD jest bardzo niski 

• Rusekx lubi to

#2 niumobile

niumobile

Twórczy

• 64 postów
  • MiastoLębork

Napisany 12 marzec 2019 - 21:53

A dasz na to jakiś dowód? Każdy wie że odwalasz. Uwierzę w twoją historię kiedy pokażesz mi jakiekolwiek nagranie.

#3 Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9518 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 12 marzec 2019 - 21:54

po czym zaczęliśmy uciekać w góry

Skoro zaczęliście uciekać to tutaj 1 z powodów iż jesteś winny.

mówię że te kamery nie rejestrują dźwięku

Powergaming, nie możesz wiedzieć jak działają Kamery w LSPD.

Nie wiem czy to skarga na gracza czy skarga na mandat ponieważ nie podałeś czy się odwołujesz od mandatu czy też wnosisz skargę po prostu.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#4 kocugrzannas

kocugrzannas

Twórczy

• 60 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 12 marzec 2019 - 21:56

Niestety nie posiadam nagrania, nie nagrywam wszystkiego jak popadnie. 

Każdy wie że odwalasz. 

Co takiego odwalam? Ostatnio dostatnio odwaliłem i odbyłem swoją karę na majorce.

#5 kocugrzannas

kocugrzannas

Twórczy

• 60 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 12 marzec 2019 - 21:59

Skoro zaczęliście uciekać to tutaj 1 z powodów iż jesteś winny.

A więc tak jak w tytule chciałbym złożyć skargę na dwóch członków LSPD a dokładniej 

Przedstawiłem Policjantowi swoją wersję a brzmiała ona tak: " Wracałem z karnawału od siostrzeńca i zobaczyłem że jakiś facet zaczepia przechodnia, więc zatrzymałem się na drodze otworzyłem okno i wjechała policja, Facet wskoczył mi do auta i przyłożył nóż do gardła i kazał jechać "Dodałem jeszcze że nie znam tego pana (Panowie nawet nie sprawdzili czy miał nóż) 

Tu masz odpowiedź, nie sprawdzili nawet czy mówię prawdę :P 

Nie wiem czy to skarga na gracza czy skarga na mandat ponieważ nie podałeś czy się odwołujesz od mandatu czy też wnosisz skargę po prostu.

Raczej to jest skarga na gracza bo szczerze mandat 3k to mi nie robi 

#6  WojtaLson

WojtaLson

Początkujący

• 40 postów
  • MiastoOstrów Wielkopolski

Napisany 12 marzec 2019 - 22:01

Prostując, to "PAL GUME" nie było do ciebie tylko do tego typeczka co do mnie dzwonił ;)  

Il miglior poliziotto

#7 kocugrzannas

kocugrzannas

Twórczy

• 60 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 12 marzec 2019 - 22:03

Prostując, to "PAL GUME" nie było do ciebie tylko do tego typeczka co do mnie dzwonił ;)  

Nie wiedziałem do kogo mówisz a że mówiłem do Ciebie a Ty tak odpowiedziałeś to myślałem że to było skierowane do mojej osoby. W takim razie Przepraszam 

• WojtaLson lubi to

#8 Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9518 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 13 marzec 2019 - 01:46

Czyli jak jest bo zamieszanie nastąpiło?

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników