Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga na członka LSPD Clasius Clay

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
9 odpowiedzi na ten temat

#1 Maran Grzanass

Maran Grzanass

Wygadany

• 85 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 08:36

Wczorajsza sytuacja wyglądała następująco. Będąc w sklepie jakiś hultaj ukradł mi auto. Pojechałem na komisariat wysyłając zgłoszenie. Napisałem po 10min globalnych na twt czy pan policjant na służbie by przyjechał ponieważ chciałbym zgłosić kradzież auta. Odpisał mi jedynie drugi policjant nie będący na służbie, ze muszę poczekać. Wszystko ok mogę czekać. Czekałem kolejne 15min. Wszystko fajnie a dlaczego pan policjant nie przyjechał? A no tak pan miał ważniejsze sprawy jakimi są tuningowanie auta na służbie . Panowie śmiali się na komunikatorze TeamSpeak, co mnie zirytowało. Proszę by panowie z LSPD ogarnęli się i wypełniali obowiązki. A no tak zapomniałbym. Po 30 min przyjechałem znów na komisariat napisałem zgłoszenie i znów czekałem z 8 min pojechałem mówiąc w dupie odgrywanie z policja innych akcji niż narkotyki. Pozdrawiam
  • kocugrzannas, DrKokos, Kristof Koluch i 2 innych lubi to

#2 mefik

mefik

Guru

• 614 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 09:19

Ja bylem w stroju cywilnym poza sluzba

#3 Maran Grzanass

Maran Grzanass

Wygadany

• 85 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 09:24

To który pan był na służbie z tobą i ulepszać autko ? Jak faktycznie nie ty to przepraszam.
  • Kristof Koluch, mlodafretka i odisek lubi to

#4 niumobile

niumobile

Wygadany

• 137 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 10:14

No byłem z mefikiem w tym warsztacie. Obaj byliśmy poza służbą. W tym czasie na służbie był wojtala. Może rusz czasami tą głową i pomyśl że policjant nwm może miał bw i wciskał e bo nie było medyka? Może miał interwencję? Dlaczego nie poszedłeś do nas na ts i nie zapytałeś po akcji co się stało że nie przyjechał? Łatwiej jest walnąć skargę na forum niż porozmawiać i dowiedzieć się czym to było spowodowane.

#5 Maran Grzanass

Maran Grzanass

Wygadany

• 85 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 10:17

Nie poszedłem bo w trakcie tego byłem z wami i się śmialiście z tego i sam któryś z was mówił, ze jest na warsztacie bo nie wiedzieliście, ze ja pisze pewnie. Także zluzuj majtki. I jak niby żaden z was nie był na służbie to po co się śmiałeś ze sobie poczekam i ze zara będziesz ?
  • Kristof Koluch, mlodafretka i odisek lubi to

#6 Maran Grzanass

Maran Grzanass

Wygadany

• 85 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 10:22

A no i wojtala nie był tez na służbie i nie miał bw bo w tym momencie na rozkaz na team speak sprawdzał tak sobie czy ktoś ma prawko bo go poprosił no to nie bujaj mi tu.
  • Kristof Koluch i odisek lubi to

#7 niumobile

niumobile

Wygadany

• 137 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 10:22

Wiedziałem że ty piszesz. Mówisz że ja mam zluzować majtki? To ty się spinasz i piszesz tą skargę. JESZCZE raz tłumacze NA WYSPIE BYŁO 3 LSPD z czego tylko 1 na służbie. Mówiłem zaraz będę pewnie szedłem na ZW. Mówiłem na ts czyli na ooc więc nwm czemu mieszasz to co mówię ooc z tym co się działo na wyspie.

#8  Niqht

Niqht

Wygadany

• 104 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 11:07

Byłem wtedy na wyspie na służbie także 1 medyk był na 100% tak od 13 do 18

#9 niumobile

niumobile

Wygadany

• 137 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 11:24

To był tylko przykład.
  • Niqht lubi to

#10  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9991 postów

Napisany 13 marzec 2019 - 12:43

Piszesz skargę a nawet nie wiesz na kogo. Ja nie będę się doszukiwał gdyż wstępnie skarga jest na osobę X w rozmowie wymieniane są osoby X,Y oraz Z...

Lepiej nie pisać wcale skarg niż pisać na kogoś niepewnie i robić z tego zamieszanie.

Zamykam.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników