Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga Wojtala

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
19 odpowiedzi na ten temat

#1 PeleK

PeleK

Początkujący

• 37 postów
  • MiastoStalowa Wola

Napisany 14 kwiecień 2019 - 21:34

Nieposzanowal zycia kolegi do ktorego celowalismy, jak slychac na nagraniu wyskakuje z bronia i krzyczy ''odłóż broń ten kto celuje''. Osoba do ktorej krzyczal celowal prosto w glowe zakladnika. Mielismy przewage liczebna .Dwoch policjantow bylo obezwładnionych  + z jednym negocjowalismy. Po akcji  policjanci ktorzy byli zakladnikami stwierdzili ze blad byl po stronie LSPD.

https://plays.tv/vid...92fdcc43c4/lspd

• niumobile i Maran Grzanass lubi to

#2  Adasco

Adasco

Stary Wyjadacz

• 3385 postów
  • MiastoBarton-upon-Humber

Napisany 14 kwiecień 2019 - 21:59

My, jako administracja, nawiążemy do głównego powodu skargi, który zaczyna się w 8 minucie 20 sekundzie. Z waszej strony wygląda to tak, iż Wojtala zrobił faila. W tej sytuacji jednak, fail poszedł również z Waszej strony.

Jak do tego doszliśmy?

W momencie kiedy wy stoicie z Policjantem (tym który ma SMG w rękach), zostawiliście waszego kolegę samego z zakładnikiem. Wojtala wykorzystał moment i podbiegł do waszego kompana celując mu w tył głowy. W tym momencie wy zaczęliście dopiero celować do policjanta z kałacha, gdzie wasz kolega był na muszce Wojtali. Oczywiście, policjant nie musiał otworzyć ognia, lecz wy celując do niego nic nie powiedzieliście.

Cognosce te ipsum ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

#3 Maran Grzanass

Maran Grzanass

Twórczy

• 67 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:28

Miałem jego kolegę na muszce. Wojtala krzycząc nie poszanował życia kolegi, ponieważ mogłem odwalić takowego policjanta bo miałem czas na to. Nie zrobiłem tego jednak z powodu szoku jakiego dostałem domyślając się jak szła meta :/ Szkoda, że akcje, które zdarzają się niecodziennie odrazu muszą się kończyć czyimś Failem. Oczywiście sami nie jesteśmy bez winy, staraliśmy sie kontrolować jednak to co wyczynił pan Policjant to nie jest już "drobnostka". Piszę to z dumą bo wiem, że osoby które powinny być po przeciwnej stronie od nas to i tak przyznali nam rację. Pozdrawiam

• PeleK, kocugrzannas, Kristof Koluch i 1 inna osoba lubi to

#4 kocugrzannas

kocugrzannas

Twórczy

• 67 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:28

Może i ja się wypowiem. W moich i Marana oczach było widać jak celuje do pajacuwy lecz w oczach pelka oraz pajacuwy tego widać nie było. Nie wiem dlaczego tak było ale to dziwne.. moim zdaniem policjant nie powinien tak czy siak krzyczeć skoro nasz człowiek miał celownik na głowie...
  • PeleK lubi to

#5  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9714 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:33

W moich i Marana oczach było widać jak celuje do pajacuwy

Tylko szkoda, że na nagraniu tego nie widać... Więc nie wiem co ty wygadujesz.....

nie powinien tak czy siak krzyczeć skoro nasz człowiek miał celownik na głowie...

Policjant odgrywał normalnie wydając wam polecenia od was nie poszła ŻADNA słowna obrona.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#6  WojtaLson

WojtaLson

Początkujący

• 46 postów
  • MiastoOstrów Wielkopolski

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:34

Obserwowałem całą akcje praktycznie od samego początku (stałem obok murka zza którego wyszedłem). Było multum okazji żeby po prostu wychylić i w ciągu sekundy-dwóch oddać serie strzałów która prawdopodobnie zakończyła by się śmiercią całej waszej 3-4 bez uszczerbku na zdrowiu policjanta ;P Nie zrobiłem tego i czekałem na odpowiednią okazję żeby nie było że wchodzę sam w 3-4. Poczekałem gdy Pajacuwa zagadał waszą dwójkę i w odpowiednim momencie wychyliłem z SMG i wszedłem na plecy temu co celował. Nie pozdrawiam Yoł 

Il miglior poliziotto

#7 Maran Grzanass

Maran Grzanass

Twórczy

• 67 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:36

Yoooł koniec tematu. Policjant uniewinniony. Proszę się rozejść i nie wypisywać bzdur na LSPD!

• RudeGinger, PeleK, kocugrzannas i 2 innych lubi to

#8 kocugrzannas

kocugrzannas

Twórczy

• 67 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:36

Policjant odgrywał normalnie wydając wam polecenia od was nie poszła ŻADNA słowna obrona.

Odgrywał normalnie? Zobacz sobie ile mieliśmy czasu reakcji zanim pajacuwa zaczął strzelać... Wojtala zaczął krzyczeć a pajacuwa po kilku sekundach zaczyna strzelać XDD

• PeleK lubi to

#9  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9714 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:38

Odgrywał normalnie? Zobacz sobie ile mieliśmy czasu reakcji zanim pajacuwa zaczął strzelać... Wojtala zaczął krzyczeć a pajacuwa po kilku sekundach zaczyna strzelać XDD

Zalecam przeczytanie kilka razy to co napisał Adasco bo chyba nie wiesz gdzie jest popełniony błąd.

bulgarytobe.png

#10 kocugrzannas

kocugrzannas

Twórczy

• 67 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:42

Zalecam przeczytanie kilka razy to co napisał Adasco bo chyba nie wiesz gdzie jest popełniony błąd.

Polecam spojrzeć też na błędy LSPD. Grzyb oraz Gazarro przyznali rację że tu było nieposzanowanie życia :) 

#11  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9714 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:48

Polecam spojrzeć też na błędy LSPD. Grzyb oraz Gazarro przyznali rację że tu było nieposzanowanie życia :)

Gdybyś przeczytał co napisał Adasco ze zrozumieniem wiedziałbyś, że przyznaliśmy również iż Policjant nie do końca zrobił dobrze otwierając do was ogień: "fail poszedł również z Waszej strony."

EDIT: Co do nieposzanowania życia to tutaj życia nie poszanował na tym nagraniu jedynie Policjant który zaczął strzelać jak dla mnie zbyt szybko jednak wy też nie odegraliście tego idealnie NICZEGO nie Mówiąc.

• odisek lubi to

bulgarytobe.png

#12 PeleK

PeleK

Początkujący

• 37 postów
  • MiastoStalowa Wola

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:51

czyli ban dla wszystkich ?

• odisek lubi to

#13  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9714 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:52

czyli ban dla wszystkich ?

No jak chcesz możemy przegłosować czy damy ci bana...

A tak serio ostatnio jak czytam wasze skargi to nie wiem DLACZEGO je piszecie skoro sytuacja z tego co wiem była wyjaśniana na TeamSpeak3 czy tam gdzieś Prywatnie pomiędzy wami.

bulgarytobe.png

#14 PeleK

PeleK

Początkujący

• 37 postów
  • MiastoStalowa Wola

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:57

No jak chcesz możemy przegłosować czy damy ci bana...

A tak serio ostatnio jak czytam wasze skargi to nie wiem DLACZEGO je piszecie skoro sytuacja z tego co wiem była wyjaśniana na TeamSpeak3 czy tam gdzieś Prywatnie pomiędzy wami.

Nie mam nic przeciwko co do glsowania, a skarge pisze daltego ze on caly czas cos odwala, lecz nie ma na to dowodow np. Strzela sie na glownym z kolego i sie podnosza, uzywa kropki zamiast celownika.

EDIT: Sprawa nie zostala wyjasniona na ts z wojtala. 

• 07seba lubi to

#15 Maran Grzanass

Maran Grzanass

Twórczy

• 67 postów
  • MiastoGdańsk

Napisany 14 kwiecień 2019 - 23:01

Nie została wyjaśniona. Osoba, która jest w temacie skargi komentuje to " I tak Cię robię w GTA" szkoda że policji chodzi o zabijanie A nie odgrywanie. Niech jeden z policjantów przyzna wkoncu co Pan Wojtala w czasie początku akcji krzyczał na komunikatorze TeamSpeak. Fajnie gdyby trochę przywrócić do porządku pana Wojtale.
P.S Wojtala pisząc "Nie pozdrawiam" pokazujesz jakim jesteś człowiekiem. Skarga nie jest formą obrazy Ciebie tylko informacją by wypadało coś zmienić.
Pozdrawiam
  • kocugrzannas, Kristof Koluch i odisek lubi to

#16  07seba

07seba

Wygadany

• 121 postów
  • MiastoJarosław

Napisany 14 kwiecień 2019 - 23:01

No jest trochę w tym prawdy, będąc bez makijażu nie rozpoznał mnie w aucie, wjechał w moje auto, następnie odpalił koguty, uderzył mnie ponownie w tył auta, widział że nie reagowałem na to, więc odjechał. Jest to przykre zachowanie, mimo ze jest na odpowiedzialnym stanowisku jakim jest policjant. Tak wiemy, bez dowodów możemy się co najwyżej podrapać po tyłku. Dlatego zakończmy już ten temat, a ty Bułgar zamknij temat.

• WojtaLson i odisek lubi to

Pozdrawiam, Joker!

#17  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9714 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 14 kwiecień 2019 - 23:32

uzywa kropki zamiast celownika.

Nie wiedziałem że na serwerze jest taka możliwość...

bulgarytobe.png

#18 PeleK

PeleK

Początkujący

• 37 postów
  • MiastoStalowa Wola

Napisany 14 kwiecień 2019 - 23:32

Nie wiedziałem że na serwerze jest taka możliwość...

A co to jakis wielki problem zrobic...

• Michael Khalifa lubi to

#19  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9714 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 14 kwiecień 2019 - 23:35

A co to jakis wielki problem zrobic...

Taki że serwer ma zablokowaną możliwość używania celownika dostępnego w grze.

Jak znasz skrypt pozwalający skasować kropkę namazaną markerem na monitorze to daj znać.

bulgarytobe.png

#20  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9714 postów
  • MiastoTarnowskie Góry

Napisany 14 kwiecień 2019 - 23:37

Średnio widzę wasze ODGRYWANIE NA 2.0 więc radzę się zastanowić czy to co robicie jest sensowne.

Wiecznie Konflikty szukane z LSPD, Joker zastanów się jak działa teraz Cyrk bo zdecydowanie kiedyś ta organizacja miała większy potencjał.

Zamykam.

• Mushroom lubi to

bulgarytobe.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników