Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Premiera 2.0, tosz to szok!!!

2.0 CS-NABANI RP GTA ROLEPLAY OCZEKIWANIE SZTOSIK AKTUALIZACJA PREMIERA

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1  Adasco

Adasco

    Stary Wyjadacz
  • 3418 postów

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:06

Jak dobrze już wiecie, przez ostatnie pół roku pisaliśmy serwer praktycznie od nowa. Więcej informacji znajdziecie w wątku zatytułowanym "Wyczekiwane informacje dotyczące aktualizacji wyspy".
 
Trzymaliśmy was w niepewności dosyć długo od 27 marca, niektórych nawet i dłużej o kilka miesięcy :). Podaliśmy wam datę orientacyjną. My jako administracja i skrypterzy wykonaliśmy swoją robotę najlepiej jak potrafiliśmy. Aktualnie oczekujemy na naszego webmastera Olus, który zajmuję się nowym system dla tabletu marki "NaBani", aby był on bardziej przejrzysty jak i lepszy w działaniu. Z uwagi na to, iż nasza praca przebiegła pomyślnie, a przewidzianą datą 2.0 była połowa kwietnia, zadecydowaliśmy, iż datą ostateczną będzie 17.04.2019. Oznacza to iż najprawdopodobniej dnia 16.04.2019 około godziny 21:00 serwer zostanie wyłączony na czas wprowadzenia aktualizacji, a uruchomiony zostanie dnia 17.04.2019, około godziny 12:00 na silniku 2.0. Dokładniejsze informacje odnośnie godzin zostaną podane później.
 
Mamy nadzieję, iż uszanujecie naszą pracę i będzie starali się odgrywać jak najlepiej potraficie. Wasze odgrywanie ma być jak pasja, a nie kara za złe zachowanie! Organizacje publiczne, przedsiębiorstwa jak i organizacje przestępcze mają pokazać się z jak najlepszych stron. Oczywiście, obywatele też mają wykazać się czymś więcej niż handlowaniem narkotykami czy porywaniem ludzi. Serwer 2.0 jest tworzony z myślą o jak najwyższym standardzie RP. 
 
Również należy pamiętać, iż my jako Administracja także chcemy zachować jak najlepszy poziom RP i dobrze się z wami bawić. Tak więc, będziecie mieć wolną rękę, a więc wszelkie faile w czasie akcji, mają być kierowane na forum z dowodami typu nagranie lub screen. Nie chcemy przerywać naszych akcji RP, przez nie wielkie faile, z którymi da się nadal odgrywać.
 
 
 
Pozdrawiamy
Właściciel Serwerowni CS-NaBani
oraz Administracja GTA RP

  • Sadlish_PL, OLUS, RudeGinger i 5 innych lubi to

Cognosce te ipsum ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ


#2  OLUS

OLUS

    Wygadany  • 139 postów

Napisany 14 kwiecień 2019 - 22:14

Jak ja nic o tym nie wiem...


  • YeniSs, Maran Grzanass i Niqht lubi to

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: 2.0, CS-NABANI, RP, GTA, ROLEPLAY, OCZEKIWANIE, SZTOSIK, AKTUALIZACJA, PREMIERA

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników