Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa muzyka, anty-rush, !ws

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1  Kasjer

Kasjer

Nowy

• 5 postów

Napisany 16 kwiecień 2019 - 14:24

Siemka,

Piszę - bo słyszę co chwilę propozycję graczy , podam to w przybliżonych proporcjach procentowych:

70% graczy - proponuje wprowadzenie anty-rusha - przyznam szczerze że według mnie serio byłby to dobry pomysł, bo jest dużo sytuacji gdy gramy 2vs1 czy tam 3vs2 i grają ludzie którzy po spawnie od razu ruła na drugi side , gdzie w ogóle nie ma to sensu tylko psuje rozrywkę .

15% graczy - nowa muzyka, wiadomo - jedno i to samo nudzi się po czasie.

15% graczy - komenda !ws / czyli weapon-skin , ciekawe udogodnienie dla graczy, dla mnie nie wymagane, ale spoko motyw ;)

Pozdro :)

#2  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9994 postów

Napisany 16 kwiecień 2019 - 14:31

anty-rusha

Kiedyś było i wiecznie serwer przez to się wypierniczał. Poza tym działamy na zasadach FFA czyli wolno raszować nie wolno Kampić.

nowa muzyka, wiadomo - jedno i to samo nudzi się po czasie.

Jestem otwarty na propozycje.

komenda !ws / czyli weapon-skin , ciekawe udogodnienie dla graczy, dla mnie nie wymagane, ale spoko motyw

Niezgodne z polityką Steam nie będziemy ryzykowali utratą serwera + Banem na Steam dla mnie czyli Właściciela na którego jest sieć.

Tutaj więcej: https://www.mail-arc...m/msg11235.html

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#3  AbbadoN

AbbadoN

Wschodząca Gwiazda

• 74 postów

Napisany 16 kwiecień 2019 - 17:55

Mam podobne zdanie do Bulgara:

-antyrush - niepotrzebny. Każdego czasem wkurza, gdy Cię ktoś dojedzie z zaskoczenia, ale chyba o to chodzi, by uczyć się być gotowym na taką sytuacje w normalnej rozgrywce,

-nowa muzyka - brak zdania, wkurza mnie nonstop to samo zatem od dawna mam wyciszone roundsoundy, jeśli nie znajdziesz osoby, która by się osobno  zajmowała robieniem rsów to zawsze będzie to samo,

-!ws - mocne nie. Mimo, że to tylko piksele w grze, to nie lubię udawania, że coś mam.

#4  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9994 postów

Napisany 23 kwiecień 2019 - 17:01

Nowa muzyka niebawem się pojawi.

Co do reszty jak napisałem nie będzie na serwerze.

Zamykam.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników