Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ORGANIZACJA] La Casa Nostra

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
22 odpowiedzi na ten temat

#1  uselessss

uselessss

Nowy

• 9 postów

Napisany 12 maj 2019 - 13:38

Lxn09YG.jpg                                                                                  

La Casa Nostra to jedna z najstarszych mafii sycylijskich, gdzie władza jest przekazywana z ojca na syna już od 5 pokoleń. W 1987 roku władze odziedziczył Leopold. Wraz z bratem Fabio kierowali poczynaniami rodziny. W okresie rządów dwóch braci, rodzina stała się jedną z czołowych organizacji zajmujących się eksportem broni. Ich broń znajdowała się głównie w Europie Wschodniej, Kolumbii jak również w wielu afrykańskich państwach. Wpływy braci były coraz bardziej widoczne lecz to dla Leopolda i Fabio było za mało więc postanowili przenieść swoją działalność do USA. Na cel padło miasto Los Santos. Leopold oraz Fabio zakupili rezydencje La Fuente Blanca gdzie pod przykrywką stadniny koni rozkręcają swoje interesy w Los Santos. Działalność braci  w USA nie różniła się od tej z Sycylii. Zaczęli produkować broń, którą zamierzają puścić w obieg po ulicach Los Santos. Po upływie kilku miesięcy realizacji planów dystrybucji broni, zaczęli się pokazywać na mieście i wzbudzać szacunek wśród innych ekip przebywających w mieście. La Casa Nostra na pierwszy rzut oka pokazują, że posiadają klasę. Każdy członek rodziny ubrany w garnitury z najwyższej półki w kolorze białym lub czarnym z czerwona koszula, (w zależności od pełnionej roli). W najbliższym czasie bracia maja zamiar rekrutować nowych członków oraz dodać nowe rangi. Po zbadaniu rynku zbytu na broń w LS, Leopold upewnił się, że trafili z miejscem jej sprzedaży. Czy emigracja z Włoch do USA przyniesie bracia zamierzone wcześniej cele? Tego na pewno dowiemy się już w najbliższym czasie w Los Santos…

Członkowie Rodziny

Don      Leopold Letter (na obrazku z lewej strony) https://steamcommunity.com/id/jusles

Secondo Don          Fabio Bertone (na obrazku z prawej strony) https://steamcommuni...61198870296369/

*Edit 2* nowych członków:

Caporegime      Tony Brassi  https://steamcommuni...61198823188096/

Soldado     Emilio Bertone   https://steamcommunity.com/id/qwsdert/

Opis OOC

La Casa Nostra zajmuje się produkcja i sprzedażą nielegalnej broni. Bracia oraz członkowie będą oferowałać broń, która jest już dostępna w LS (AK47, Aku, Uzi, Scorpion) jak również nowe bronie. Do transakcji dochodzi tylko poprzez interakcje  braci oraz członków z potencjalnym kupcem (tutaj dochodzi również do ryzyka jakiejś zasadzki podczas transakcji jak i również innych scenariusz).

Bracia prowadzą własna bazę danych posiadanej broni w magazynie i dokonanych transakcji

Z czasem gdy  La Casa Nostra stanie się największym dostawcą broni na czarnym rynku Los Santos mają w planach rozszerzenia swojej nielegalnej działalności.

Wymagania

• La Fuente Blanca jako dom  La Casa Nostra , w którym znajduje się wspólna szafa

OEO1IcE.jpg

•   Magazyn na gotową broń na terenie miasta 
  •   Garaż na terenie posiadłości 
  •   La Casa Nostra będą jeździć głównie BMW M4 , Mercedesem S-Class i G-Class

Potrzeby Skryptowe

• Dodanie oskryptowanych drzwi dla organizacji w siedzibie
  • Dodanie skryptów umożliwiających wyżej opisany proceder
  • Dodanie szafki dla członków grupy w siedzibie
  • Dodanie garażu na terenie siedziby

Jestem otwarty na propozycje zmian i konstruktywną krytykę.

• mefik, niumobile i Graba lubi to

#2 mefik

mefik

Guru

• 616 postów

Napisany 12 maj 2019 - 13:40

Projekcik bardzo fajnie napisany. Przyda sie nowa organizacji od broni. Myślę, że warto chłopakom dać szansę :)

• niumobile lubi to

#3  Adasco

Adasco

Stary Wyjadacz

• 3413 postów

Napisany 12 maj 2019 - 13:49

Co do samej organizacji to administracja musi to obgadać

+ Na załączonym obrazku odnośnie członków znajdują się:

- Z lewej Tom Hardy

- Z prawej Tom Hardy

Cognosce te ipsum ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

#4  uselessss

uselessss

Nowy

• 9 postów

Napisany 12 maj 2019 - 13:53

Zdjęcie wstawione jako przykład ponieważ nie możemy zdradzić swojej prawdziwej tożsamości pozdrawiam :)

#5 Sadlish_PL

Sadlish_PL

Żółtodziób

• 20 postów

Napisany 12 maj 2019 - 14:06

Również myślę, że warto dać im szanse  :)

#6 niumobile

niumobile

Wygadany

• 137 postów

Napisany 12 maj 2019 - 16:04

Jestem na tak!

#7  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9994 postów

Napisany 12 maj 2019 - 17:08

Kim jest "Fabio Bertone" mogę prosić o jakieś namiary na profil forum?

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#8 mefik

mefik

Guru

• 616 postów

Napisany 12 maj 2019 - 17:12

Z tego co pamiętam to ma nick an forum: "fabiobertone022"

• niumobile lubi to

#9  uselessss

uselessss

Nowy

• 9 postów

Napisany 12 maj 2019 - 17:22

http://cs-nabani.pl/...abiobertone022/

#10 Krejzik

Krejzik

Żółtodziób

• 16 postów

Napisany 14 maj 2019 - 06:16

Moim zdaniem fajny pomysł, trzeba im dać szansę.

#11 RoxySS

RoxySS

Twórczy

• 55 postów

Napisany 14 maj 2019 - 12:35

Jestem za chłopaki potrafią odgrywać już spotkałem ich wiedzą co jest 5 

Pozdrawiam serdecznie, Żyleta. 

#12  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 9994 postów

Napisany 14 maj 2019 - 17:31

Ostateczna decyzja dotycząca projektu nastąpi w Niedziele ze względu na brak mojego czasu w tygodniu na przygotowanie czegokolwiek.

Jeśli projekt zostanie Akceptowany pojawią się dalsze instrukcje tutaj lub na priv u autora.

Do tego czasu liczę na NIESKAZITELNĄ opinię proponowanych członków w głównym poście.

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

#13  jELONxBOT

jELONxBOT

Gaduła

• 219 postów

Napisany 14 maj 2019 - 18:31

Ogolnie to przepraszam ze sie wtrace ale to jest kopia 1:1 projektu LaFamilia Castiglione, gdzie ja bylem autorem. 

tutaj link do porownania

http://cs-nabani.pl/...ia-castiglione/

#14 mefik

mefik

Guru

• 616 postów

Napisany 14 maj 2019 - 18:55

Ogolnie to przepraszam ze sie wtrace ale to jest kopia 1:1 projektu LaFamilia Castiglione, gdzie ja bylem autorem. 

tutaj link do porownania

http://cs-nabani.pl/...ia-castiglione/

Z tego co wiem projekt Twój został odrzucony, ani baza ani żadne elementy z niego nie zostały przez nikogo użyte, więc organizacja ta mogła przywłaszczyć sobie lokalizacje bazy projektu. Wschodnia Brać zajmowała się produkcją broni, więc można by powiedzieć, że oni również skopiowali Twój pomysł projektu. 

Poza tym historia rodziny jest zmieniona, takie same zostały tylko wymagania i potrzeby skryptowe, więc nie widzę w tym żadnego problemu ;)

• WojtaLson lubi to

#15  jELONxBOT

jELONxBOT

Gaduła

• 219 postów

Napisany 14 maj 2019 - 19:06

Z tego co wiem projekt Twój został odrzucony, ani baza ani żadne elementy z niego nie zostały przez nikogo użyte, więc organizacja ta mogła przywłaszczyć sobie lokalizacje bazy projektu. Wschodnia Brać zajmowała się produkcją broni, więc można by powiedzieć, że oni również skopiowali Twój pomysł projektu. 

Poza tym historia rodziny jest zmieniona, takie same zostały tylko wymagania i potrzeby skryptowe, więc nie widzę w tym żadnego problemu ;)

tutaj nie chodzi o to ze miejscowke sobie wzieli czy cos innego bo o to mi nie chodzi. a historia organizacji gdzie jest zmieniona? imiona osob w orgranizacji tylko widze. Wracajac do Wschodniej Brac to Kosa sie mnie pytal czy moglby uzyc tego pomyslu z bronia. Wiec najwyrazniej malo wiesz a komentujesz

• niumobile lubi to

#16  uselessss

uselessss

Nowy

• 9 postów

Napisany 14 maj 2019 - 19:13

Jelon z tego co wiem twoj projekt zostal odrzucony a sam odszedles na inna wyspe pozwolilem sobie wykorzystac twoj projekt poniewaz mi sie spodobal. Pozdrawiam cieplutko nie rozumiem twojej spiny ;)

• WojtaLson lubi to

#17 mefik

mefik

Guru

• 616 postów

Napisany 14 maj 2019 - 19:16

tutaj nie chodzi o to ze miejscowke sobie wzieli czy cos innego bo o to mi nie chodzi. a historia organizacji gdzie jest zmieniona? imiona osob w orgranizacji tylko widze. Wracajac do Wschodniej Brac to Kosa sie mnie pytal czy moglby uzyc tego pomyslu z bronia. Wiec najwyrazniej malo wiesz a komentujesz

Może mało wiem i komentuje, ale w takim razie ile Ty wiesz? Nie było Cię na wyspie od jakiegoś pół roku i na siłę próbujesz ludziom zrobić na złość. Skoro już nie grasz tutaj to dlaczego innym stwarzasz problemy? Masz racje, może to nie w porządku, że ktoś wykorzystał Twój projekt bez zapytania, ale ja byłem jego współtwórcą, a projekt został napisany przez mojego kuzyna, więc ja udzieliłem mu prawo do wykorzystania tego pomysłu. Zgodnie z prawem współautorstwa jestem takim samym właścicielem projektem jak i Ty, więc nie widzę w tym problemu. Ponadto wcześniej sam używałem "Twojego" projektu, na który mi pozwoliłeś, więc teoretycznie projekt ten teraz należy do mnie :)

• uselessss, niumobile i WojtaLson lubi to

#18  jELONxBOT

jELONxBOT

Gaduła

• 219 postów

Napisany 14 maj 2019 - 19:17

moglbys chociaz zapytac a nie kopiujesz wszystko, bo niewiem czy wiesz ale ten projekt sobie sam pisalem i mi nikt nie pisal. a z tego co wiem jest takie cos jak prawa autorskie.

#19  uselessss

uselessss

Nowy

• 9 postów

Napisany 14 maj 2019 - 19:18

popelnilem blad sorki :) next time bede pytal

• WojtaLson lubi to

#20  jELONxBOT

jELONxBOT

Gaduła

• 219 postów

Napisany 15 maj 2019 - 04:40

Może mało wiem i komentuje, ale w takim razie ile Ty wiesz? Nie było Cię na wyspie od jakiegoś pół roku i na siłę próbujesz ludziom zrobić na złość. Skoro już nie grasz tutaj to dlaczego innym stwarzasz problemy? Masz racje, może to nie w porządku, że ktoś wykorzystał Twój projekt bez zapytania, ale ja byłem jego współtwórcą, a projekt został napisany przez mojego kuzyna, więc ja udzieliłem mu prawo do wykorzystania tego pomysłu. Zgodnie z prawem współautorstwa jestem takim samym właścicielem projektem jak i Ty, więc nie widzę w tym problemu. Ponadto wcześniej sam używałem "Twojego" projektu, na który mi pozwoliłeś, więc teoretycznie projekt ten teraz należy do mnie :)

Mefik to że nie gram na wyspie nie oznacza że robię jej na złość. Dobrze wiesz ze sam masz sobie wiele do zarzucenia. Spędziłem na niej dużo czasu i mam do niej sentyment. A wracając do projektu to pisałem go sam wyście wymyślili tylko nazwisko. Cała pozostała treść wymyśliłem sam więc gdzie tutaj Twoje współtworzenie?
Życzę powodzenia w projekcie i mam nadzieję że Leosiowi wyjdzie. Pamiętaj liczą się tylko heady :P
Pozdrawiam
  • SzalonyMarcinek lubi to

2 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych użytkowników