Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biechu420

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 sticky92

sticky92

Nowy

• 3 postów

Napisany 12 maj 2019 - 21:25

Link do Profilu Steam lub STEAM ID64:https://steamcommuni...61198872990648/
► Imie, Nazwisko (IC): WaldekWsciekly
Data i godzina bana:
Opis sytuacji: okolo 21:30, 12/05/2019
Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować? (Podaj konkretny argument): Witam, najpierw opisze sytuacje dlaczego konto mojego brata zostalo zbanowane. Zaczelismy grac wczoraj i gralismy cala noc, stwierdzilismy ze to najlepszy server na jakim gralismy i ze aplikujemy o WL i bedziemy grac. chcemy odgrywac role i nie mamy zamiaru robic zadnej patologii. Dzis brat poszedl do pracy, do mnie przyszedl kolega i w sumie na wlasna odpowiedzialnosc pozwolilem koledze pograc na jego koncie. Gralismy caly czas normalnie ale jak zaczela go gonic policja nagle mu odbilo no i po jakims czasie jak juz byl aresztowany zaczal bic policjantow. kazalem mu przestac mowilem ze zbanuje mi konto brata a on sie smial i bil dalej. Teraz mi z tym glupio bo ja przeszedlem aplikacje i jestem teraz na WL, chce nadal grac z bratem a przeze mnie on ma bana. Wiem ze udostepnianie konta innemu graczowi jest wbrew zasadom regulaminu i szczerze za to przepraszam, jestem doroslym i powaznym graczem i na prawde nauczylem sie na tym bledzie i nie powtorze go. Prosze, odbanujcie mi brata zebysmy mogli razem grac  z wami. Na pewno nie bedzie z nami zadnych problemow i brat tez aplikuje zaraz o WL. Byl bym bardzo wdzieczny jesli udalo by sie to rozpatrzyc dzis, bo to nasza ostatnia okazja zeby dobrze pograc razem przed weekendem kolejnym (pracujemy na innych zmianach).

Z góry dziekuje.

Pozdrawiam,

Piotr.

moj steam id - 76561198170674049

imie i nazwisko mojej postaci: Fred Wsciekly

co do nazwy tematu: nie jestem pewien czy to poprawny nick OOC brata. wybaczcie.

#2 mefik

mefik

Guru

• 616 postów

Napisany 12 maj 2019 - 21:34

Każdy popełnia błędy. Fail z tego co piszesz był, ale myślę, że kara czasowa Was nauczy i wyciągniecie z tego wnioski. Jestem dla daniem szansy dla tych Panów :)

#3  Adasco

Adasco

Stary Wyjadacz

• 3413 postów

Napisany 12 maj 2019 - 21:36

Ogólnie to o samym UB wypowie się gazzaro, gdyż to On nadał bana.

Ja mam jedno ALE do Cb, nie używaj modulatora - nie jesteśmy w stanie cie zrozumieć.

Cognosce te ipsum ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

#4  gazarro79

gazarro79

Wschodząca Gwiazda

• 77 postów

Napisany 12 maj 2019 - 21:40

Jeżeli złoży aplikacje   na wl  i przejdzie rozmowę weryfikacyjną dostanie un bana.

#5 sticky92

sticky92

Nowy

• 3 postów

Napisany 12 maj 2019 - 21:41

Rozumiem, sprobuje ogarnac ten mikrofon, to drogie sluchawki nie wiem czemu tak jest, nie uzywam zadnego modulatora. brat wlasnie wrocil z pracy i przedstawilem mu sytuacje.

Czekamy na rozpatrzenie tematu.

#6 sticky92

sticky92

Nowy

• 3 postów

Napisany 12 maj 2019 - 21:42

Ok juz sklada aplikacje.
Dzieki za druga szanse :)

#7 mefik

mefik

Guru

• 616 postów

Napisany 16 maj 2019 - 17:15

Z tego co wiem to ten gracz dostał się na wl-ke i chyba otrzymał unbana. Co do tego drugiego nie jestem pewien

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników