Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na mechanika Diabeł Tasmański

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Diabeł Tasmański

Diabeł Tasmański

Nowy

• 6 postów

Napisany 14 maj 2019 - 15:37

Nick (OOC):Diabeł Tasmański
Wiek (OOC): 19
Link do profilu steam: https://steamcommuni...61198447897478/
Informacje o postaci (imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania): James Khalifa, 19 lata, mieszka w Los Santos 
Krótka historia postaci:James Khalifama 19lata jest młodym, bardzo szczupłym mężczyzną. Pochodzi z Ukrainy lecz w wieku 17 lat przeprowadził się do Polski w celu znalezienia lepiej płatnej pracy. Przez pierwsze 2 lata pracował w wesołym miasteczku. Po 2 latach ciężkiej pracy został wyrzucony ze względu na bardzo specyficzny sposób prowadzenia się tego wesołego miasteczka. Mianowicie pracowali tam w większości narkomani i alkoholicy, James nie dawał im się namówić na wspólne libacje za co pewnego razu dostał kilka groszy od szefa i bez żadnych dokumentów zaczął sypiać na ulicy. Podejmuje się każdej pracy na której może coś legalnie zarobić. 

Pomysł na postać: James Khalifa po nie przyjemnych doświadczeniach z poprzednią pracą próbuje się odkuć i zarobić legalnie pomagając ludziom, a raczej ich pojazdom. Cieszy się i z chęcią pomaga innym. 

Opis charakteru postaci, jej mocnej i słabe strony: 

++++++++

-pracowity

-uczciwy

-szczery

-pomocny

-zawzięty

------------

-skryty

-nieśmiały

-za bardzo ufny

-skąpy
Doświadczenie na serwerach RP: Prawie 113h na waszym serwerze, grałem także w Wort of Tanks mam 3 lata służby
Doświadczenie w organizacjach publicznych: Brak, ale szybko się uczę.

Dodatkowe informacje mogą być w formie prawdziwego CV + List Motywacyjny.

James Khalifa  mam 19 lata jestem bardzo zawziętą i pomocną osobą. Moim zainteresowaniem jest zawsze to co przynosi zysk. Na pojazdach znam się dosyć dobrze, ale szybko się uczę i w razie co mogę szybko uzupełnić swoją wiedzę w praktyce. Wcześniej próbowałem swoich sił jako rzeźnik,  kierowca tira oraz drwal. Lecz żadna z nich nie była zbyt satysfakcjonująca. Pracując jako mechanik będę czerpał radość z niesienia pomocy innym, naprawiając im ich pojazdy.

• Michael Khalifa i Graba lubi to

#2 mefik

mefik

Guru

• 616 postów

Napisany 14 maj 2019 - 16:26

Podanie napisane na dobrym poziomie. Myślę, że szansa się należy. Jestem za okresem próbnym :)

• Mily32PL lubi to

#3 Beritt

Beritt

Początkujący

• 30 postów

Napisany 14 maj 2019 - 16:39

O wiele lepiej niż pierwsze. Jestem za tym aby dac chlopaczynie szanse na grzebanie w naszych furach. Wielkie pozdro

#4 Sadlish_PL

Sadlish_PL

Żółtodziób

• 20 postów

Napisany 14 maj 2019 - 18:09

Teraz jestem na TAK.

#5  Palenko

Palenko

Żółtodziób

• 15 postów

Napisany 14 maj 2019 - 22:54

Można dać szansę.