Skocz do zawartości

Zdjęcie

błąd przy pojedynkach na scouty

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

#1 AbbadoN

AbbadoN

Wschodząca Gwiazda

• 77 postów

Napisany 23 maj 2019 - 13:53

Witam, chciałbym zgłosić błąd, z którym się spotkałem odkąd robiłeś zmiany na serverze @Bulgarian.  

Mianowicie sprawa scouta, mam wyłączoną opcje pojedynków noscope, a na scoutcie i tak nie mogę używać lunety. Nie ma również informacji o tym, że pojedynek będzie na noscopey, tak jakby było normalnie na scouty.

Oczywiście to zabawny błąd i mi się nawet podoba, ale trzeba to naprawić. Pytałem kilka osób, z którymi się pojedynkowałem na souty, oni też nie mogli scoepować. Pozdrawiam :)

76561198119374316.png

#2 mefik

mefik

Guru

• 713 postów

Napisany 23 maj 2019 - 14:05

To prawda, ostatnio jak grałem na serwerze to też zauważyłem ten błąd, ale myślałem, że to celowe zagranie ze strony administracji, żeby noscopy pograć :D

#3  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 10094 postów

Napisany 23 maj 2019 - 14:13

Witam, chciałbym zgłosić błąd, z którym się spotkałem odkąd robiłeś zmiany na serverze @Bulgarian.  

Mianowicie sprawa scouta, mam wyłączoną opcje pojedynków noscope, a na scoutcie i tak nie mogę używać lunety. Nie ma również informacji o tym, że pojedynek będzie na noscopey, tak jakby było normalnie na scouty.

Oczywiście to zabawny błąd i mi się nawet podoba, ale trzeba to naprawić. Pytałem kilka osób, z którymi się pojedynkowałem na souty, oni też nie mogli scoepować. Pozdrawiam :)

Tak jest zawsze gdy jest pojedynek AWP lub Scout?

Cs-NaBani.pl / youtube.com/bulgarpl

bulgarytobe.png

#4 AbbadoN

AbbadoN

Wschodząca Gwiazda

• 77 postów

Napisany 23 maj 2019 - 14:23

na awp tego nie złapałem i z tego co mi się wydaję jest normalnie.

W moim przypadku odkąd sprawdzaliśmy noscopy to każdy nastepny pojedynek na scouty był bez lunetki, nie ważne czy miałem wybrane noscopey czy nie

76561198119374316.png

#5  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 10094 postów

Napisany 23 maj 2019 - 14:59

Problem naprawiony.

Zamykam

• AbbadoN lubi to

Cs-NaBani.pl / youtube.com/bulgarpl

bulgarytobe.png