Skocz do zawartości

Zdjęcie

PrSiM

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
10 odpowiedzi na ten temat

#1  PrSiM

PrSiM

Żółtodziób

• 10 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:00

► Link do Profilu Steam lub STEAM ID64: https://steamcommunity.com/id/PrSiM/
► Data i godzina bana: 09.06.2019 ok. 21:30

Opis sytuacji: Zostałam zbanowana za cheaty. Przyznaję się do winy i w tym miejscu bardzo was wszystkich przepraszam. Wykorzystując jeden bug odnośnie podmiany aut, dodawałam sobie samochody za "free". Jest mi z tym źle, żałuję tego. Nie wiem dlaczego to robiłam, może dlatego, że jestem zachłanna i chciałam mieć wszystkie samochodziki :) A może, że po prostu byłam ciekawa, czy to wgl działa. Jak już pierwszy się udał, to potem poszło jak nałóg.
► Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować? (Podaj konkretny argument): Wiem, że za cheaty jest majorka, jednakże piszę to, ponieważ tęsknię za tymi osobami, które poznałam i tymi akcjami na wyspie. Po prostu żałuję tego i proszę o drugą szansę, obiecuję, że to się nie powtórzy, a jedynym moim argumentem jest to, że to cheatowanie nie przeszkadzało innym graczom, tzw. nie zabijałam czy teleportowałam. Dzięki za wszystko. Julka

#2 mefik

mefik

Guru

• 692 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:17

Temat ciężki do przełknięcia zarówno dla graczy jak i iadministracji. Myślę, że ciekawość świata nie zna granic. Julka często wchodziła na wyspę i dobrze odgrywala. Myślę, że jeżeli dostanie CK postaci to powinna otrzymać drugą szansę. Pozdrawiam

#3 Sadlish_PL

Sadlish_PL

Żółtodziób

• 28 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:26

Myślę, że mimo wszystko zasługuje na drugą szansę.

#4 Szatan

Szatan

Wschodząca Gwiazda

• 70 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:27

Jestem za odbanowaniem, przecież niszczenie ekonomii serwera to nic złego

#5  PrSiM

PrSiM

Żółtodziób

• 10 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:28

Zgadzam się na CK, jeśli jest to konieczne :/

#6 mefik

mefik

Guru

• 692 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:29

Oczywiście jeżeli zostałaby podjęcia decyzja odnośnie odbanowania, to CK byłoby niezbędne.

#7  Palenko

Palenko

Żółtodziób

• 26 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:36

Jestem za drugą szansą 

#8 Beritt

Beritt

Początkujący

• 37 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:39

Nie tacy jak ona dostawali ub, wiadomo co jest pięć także myśle ze druga szansa jest spoko opcją. Pozdro 2115, Beton

#9 niumobile

niumobile

Wygadany

• 149 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 21:54

Jestem za, są ludzie którzy popełnili gorsze wykroczenia i dalej grają na naszej wyspie

#10  Mushroom

Mushroom

Wygadany

• 87 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 22:07

Jak dla mnie nie powinna dostać ub były już takie osoby co dostały bana za cheaty pisały odwołanie i nie dostały ub. To tylko moje zdanie ale bądźmy fair play wobec innych. Pozdrawiam serdecznie

#11  Bulgarian

Bulgarian

No-Life

• 10053 postów

Napisany 10 czerwiec 2019 - 22:16

Administracja nie może sobie pozwalać na dawanie 2 szansy za tego typu przewinienia. Osoby, które to robiły wcześniej a jest ich SPORO mają bana, teraz aby być sprawiedliwym musielibyśmy odbanować około 50% Cheaterów, a kto wie czy nie robili czegoś więcej... Dopiero od niedawna mamy bardzo agresywny system wykrywania oszustów jak i jesteśmy na to bardzo uczuleni.

Ostatnim razem kiedy pewne osoby dostały szanse wszyscy wiemy jak to się skończyło (Kolejnym banem za to samo).

Od tego momentu jesteśmy surowi na każde tego typu przewinienie.

dodawałam sobie samochody za "free"

No niestety ale nie tylko to, aby zrobić tego typu manewr należy przynajmniej odpalić jakiś dodatkowy niedozwolony program, w którym znajduje się co najmniej kilka dodatkowych możliwości...

Administracja doskonale wie jak to się robi nie będziemy tego tutaj opisywali aby uniknąć tego typu sytuacji na większą skalę.

Niestety ale unbana nie otrzymasz mimo wszystko...

Decyzja Administracji jest Niepodważalna.

• Dano Carrano i Beritt lubi to

Cs-NaBani.pl / FaceBook.com/JaroSound

bulgarytobe.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników