Skocz do zawartości

Ranking użytkowników


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 25.10.2019 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. 1 punkt
  BulgaR

  Podanie

  Serwer AWP wymaga małej reanimacji, przyda się Opiekun, tym bardziej że byłeś u nas wcześniej. Do 48/h nadam wszystkie potrzebne uprawnienia, jeśli masz dodatkowe pytania, co do składki etc. Zapraszam na steam. Temat zostanie zamknięty, gdy wszystko nadam, nadal można się wypowiadać. Edit: Opiekun Nadany, zamykam.
 2. 1 punkt
  susiixd

  Cześć wszystkim! :D

  Witam wszystkich , cieszę się że siec cs-NaBani.pl powrócił w odświeżonej wersji 🙂 , wychowałem się na tym serwerze od 1 edycji Cod Moda. Grałem nom stop wbijając lvl na danej klasie, poznając nowych ludzi (z którymi aż do dziś jeszcze mam kontakt) z którymi mogłem miło porozmawiać , pośmiać się i rywalizować o TOP 1 🙂 , Mam nadzieje , że nowa odsłona sieci , przebije konkurencyjne sieci serwerów CS:GO. Pozdrawiam.
 3. 1 punkt
  BulgaR

  Cześć wszystkim! :D

  ✋✋✋✋ 💪 Mamy nadzieję, że na dłużej 👊
 4. 1 punkt
  BulgaR

  Regulamin Serwerów

  Wstęp 1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z kar za jego złamanie. 2. Wchodząc na jeden z naszych serwerów oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem. 3. Na każdym serwerze oprócz Regulaminu Serwerów obowiązuje także regulamin szczegółowy danego serwera, który można znaleźć na samym dole. 4. Wszystkie sprawy, których regulamin nie określa, rozsądza Właściciel sieci. Zakazy 1. Zakaz używania programów/plików wspomagających (Czitów/Skryptów, etc) 2. Zakaz niewykonywania celów mapy lub danego trybu gry. 3. Zakaz reklamowania. 4. Zakaz podszywania się pod inną osobę: dotyczy umyślnego podawania się za inną osobę. 5. Zakaz nadmiernego spamowania, przeklinania. 6. Zakaz obrażania, wyśmiewania innych graczy i grup społecznych. 7. Zakaz posiadania nicku zawierającego przekleństwa, treści rasistowskie lub obrażające godność. 8. Zakaz utrudniania gry innym graczom. 9. Zakaz puszczania muzyki i dźwięków przez mikrofon. 10. Zakaz nadużywania mikrofonu i przeszkadzania w rozgrywce. 11. Zakaz wchodzenia na tekstury. 12. Zakaz wykorzystywania bugów serwera/mapy. 13. Zakaz spamowania na say'u na temat graczy łamiących regulamin na serwerze, gdy na serwerze przebywa Administrator, do zgłoszeń służy say_team @. 14. Zakaz wyłudzania dóbr materialnych lub cyfrowych od innych graczy. 15. Zakaz ujawniania danych osobowych innych graczy. 16. Zakaz propagowania treści faszystowskich, nazistowskich, antypolskich. 17. Zakaz posiadania w nicku znaków, które nie są poprawnie przetwarzane przez silnik danej gry lub są niewidoczne. Szczegółowy Regulamin Arena 1vs1 1. Zakaz używania mikrofonu bez mutacji. 2. Zakaz posiadania zmieniającego się tagu. 3. Zakaz kampienia na swoim SpawnPoint. 4. Zakaz wchodzenia na tekstury (nie obowiązuje, jeśli na arenie pozostała jedna osoba). Szczegółowy Regulamin AWP ONLY 1. Zakaz używania mikrofonu bez mutacji. 2. Zakaz posiadania zmieniającego się tagu. 3. Zakaz kampienia na swoim SpawnPoint. 4. Zakaz wchodzenia na tekstury. © Copyright by Cs-NaBani 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+01:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...