Skocz do zawartości

BulgaR

 Head Admin
 • Liczba zawartości

  31
 • Donacje

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas Online

  20h 33m 51s

Ostatnia wygrana BulgaR w dniu 10 Maja

Użytkownicy przyznają BulgaR punkty reputacji!

1 obserwujący

O BulgaR

 • Dodatkowe Grupy  Donator
 • Urodziny 6 Maja

Publiczne Dane Kontaktowe

Ostatnie wizyty

658 wyświetleń profilu
 1. Zobaczę, co da się zrobić, zapytam na zaufanym forum, o co może chodzić. Jak tam nie pomogą, zrobimy na test 24 rundy zamiast 20 min mapy. Edit: Wgrałem plugin na AFK, który powinien naprawić ten błąd. Temat zostawię jakiś czas aktywny, gdyby jednak nie pomogło.
 2. Skinów nie będzie powód --> ( https://www.mail-archive.com/csgo_servers@list.valvesoftware.com/msg11235.html ), nie będziemy ryzykować blokadą serwera (Adresu IP maszyny i wszystkich serwerów na niej). A płacenie za to, aby były skiny nie jest obejściem, bo w końcu nadejdzie dzień, że te serwery zostaną permanentnie zbanowane i obejście zabezpieczeń nic nie pomoże. Chcemy być w pełni zgodni z polityką VALVE i nie ryzykować blokadą maszyny. Co do tych rund, coś więcej? Runda się nie kończy wcale albo kończy się, lecz po czasie ( 2 min trwa runda ) ?
 3. ✋✋✋✋ Witam i Zapraszam 👊
 4. Element ten jest jak najbardziej poprawny, jedna cyfra pokazuje ilość serwerów które posiadamy, zaś druga ilość serwerów, które aktualnie są uruchomione. Wystarczy, że najedziesz na jedną z cyfr i wtedy pokazuje Ci informację o "włączonych serwerach". Zamykam
 5. Do 24/h decyzja zostanie podjęta, nadal można się wypowiadać. Edit: Zgłoś się na serwer TeamSpeak3 do 'Jaro' w celu odbycia krótkiej rozmowy. Edit2: Opiekun Nadany, zamykam.
 6. BulgaR

  Podanie

  Serwer AWP wymaga małej reanimacji, przyda się Opiekun, tym bardziej że byłeś u nas wcześniej. Do 48/h nadam wszystkie potrzebne uprawnienia, jeśli masz dodatkowe pytania, co do składki etc. Zapraszam na steam. Temat zostanie zamknięty, gdy wszystko nadam, nadal można się wypowiadać. Edit: Opiekun Nadany, zamykam.
 7. ✋✋✋✋ 💪 Mamy nadzieję, że na dłużej 👊
 8. Ten Dział jest przeznaczony dla Hostingów, Firm, etc. Mogą znajdować się tutaj: - Informacje o nowościach, promocjach firm hostingowych. - Oferty od firm hostingowych. - Opinie o firmach oferujących serwery gier, etc. - I tym Podobne. Zasady i Informacje panujące w dziale: 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Taki sam temat już znajduje się w dziale. - Oferty lub Informacje nie są Aktualne. - Są nieaktywne przez okres 60dni. 2. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 3. Jeśli chcemy coś dodać, używamy opcji "Edytuj". 4. Zasady te mogą się zmieniać w trakcie działania forum. Inne regulaminy:
 9. Regulamin Działu Serwery FiveM / GT-MP / RAGE / SAMP / MTA Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery FiveM / GT-MP / RAGE / SAMP / MTA. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W dziale obowiązują dwa rodzaje przedrostków, które opisują serwer: - Pierwszy z nich musi wskazywać na platformę, na której serwer został założony, np. [FIVEM], [MTA], [SAMP]. - Rolą drugiego jest przedstawienie trybu rozgrywki serwerowej, np. [RPG], [RP], [DM]. - Jeśli temat dotyczy zapowiedzi serwera, to w nazwie tematu powinna znaleźć się o tym informacja. Przykładowe nazwy tematów: "[Fivem][RolePlay] NaBani - Serwer Roleplay GTA V" "[ZAPOWIEDŹ][SAMP][DM] NaBani - Serwer Deathmatch" 7. Prezentacja powinna dokładnie opisywać serwer i to, co na nim się znajduje. 8. Na jeden serwer przypada jeden temat z publikacją. 9. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 10. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 11. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 12. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, itp. 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
 10. Regulamin Działu Serwery Minecraft Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery Minecraft. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W temacie musi znaleźć się: - Adres IP Serwera lub Domena (Czytaj Niżej!) - Jeśli to zapowiedź serwera musi to zostać uwzględnione, w takim wypadku adres IP nie jest konieczny i można go dodać w późniejszym okresie. 7. Na jedną sieć serwerów, serwer przypada jeden temat z publikacją. 8. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 9. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 10. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 11. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, itp. 12. W dziale obowiązuje ściśle określona zasada nazywania tematów oraz kolejność: [Zapowiedź](opcjonalnie) > [Wersja serwera] > [Typ serwera] > Nazwa serwera np. "[1.7.2][Survival] BaniaCraft" lub "[1.9.2][Freebuild] BaniaCraft" 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
 11. Regulamin Działu Serwery Counter-Strike Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery Counter-Strike. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W temacie musi znaleźć się: - Monitor GameTracker, - Adres IP Serwera lub Domena 7. Na jedną sieć serwerów przypada jeden temat z publikacją. 8. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 9. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 10. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 11. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, ruletek, jackpotów itp. 12. W dziale obowiązuje ściśle określona zasada nazywania tematów: - Jeżeli reklamujesz pojedynczy serwer: [TYP][SLOTY][TICKRATE] NazwaSerwera np. "[ARENA][S:16][TR:128] Cs-NaBani.pl" - Jeżeli reklamujesz sieć serwerów: Nazwa Sieci - Dopisek np. "Cs-NaBani.pl - Sieć Serwerów!" 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
 12. [Wymagania]: Minimum 10 napisanych postów na forum (aktualnie nie wymagamy) Działający mikrofon. Wiek minimum 18 lat. (Są Wyjątki) Bardzo dobra znajomość regulaminu serwera jak i forum. Kilkanaście godzin przegranych na serwerach Cs-NaBani. Konto na forum Cs-NaBani.pl i udzielanie się w miarę możliwosći. Składka od 10zł do 15zł miesięcznie. (do ustalenia) ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Deklaracja]: Oświadczam, że zapoznałem(am) się z warunkami jakie obowiązują na stanowisku Administracyjnym, swoje obowiązki będę wykonywał(a) należycie przestrzegając: Regulaminu Admina Regulaminu Serwerów Regulaminu Forum ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Oświadczam, że minimalny czas na jaki ubiegam się o stanowisko Admina Sieci Serwerów Cs-NaBani.pl to okres 2-miesięcy i w tym czasie będę regularnie składał(a) się na całą sieć poprzez składki członkowskie. Składki członkowskie są opłacane w skali miesiąca, ale admin ma prawo uiścić składkę członkowską na dłuższy okres niż 1 miesiąc(płacąc za kilka miesięcy z góry). Admin nie ma prawa udostępniania swojego Konta STEAM, grozi to karą Degradacji ze stanowiska. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wpłaty Składek: Przelew na konto / Donacja poprzez Forum Szczegóły dotyczące składek są podane po skontaktowaniu się z Head Adminem. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Warunki] Ubiegasz się o Admina Serwera AWP ONLY. Admin zostanie ustawiony po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Wpłata nie Podlega Zwrotowi. Po zapoznaniu się z [Regulaminami] i [Deklaracją] załóż temat zgodnie z poniższym wzorem: ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Wiek: ► Nick: ► Steam ID: ► Składka(Tak/Nie): ► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): ► Link do profilu steam: ► Doświadczenie w administracji serwerem: ► Dlaczego chcesz mieć admina?: ► Główny serwer na którym grasz?: ► O sobie: ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Podanie piszemy poniżej bez zbędnego spamu. Podanie niezgodne z szablonem będzie niezwłocznie zamknięte. Podanie składamy tworząc nowy temat.
 13. BulgaR

  Wzór skargi

  Każdy gracz ma prawo do złożenia skargi, tworząc nowy temat w tym dziale. Prosimy jednak pamiętać, aby każda skarga była poparta, sensowym wyjaśnieniami z załączonymi informacjami, screenami, czy opisem?. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Masz Prawo złożyć skargę na Administrację, od BANA (kary wymierzonej) powyżej 1 dnia. Prosimy jednak pamiętać, aby każda skarga przedstawiała konkretny powód. Jeżeli skarga okaże się słuszna, zostanie wymierzona kara adekwatna do przewinienia. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Twój nick: ► Nick gracza: ► Steam ID gracza (możesz uzyskać wpisując w console status): ► Powód skargi: ► Mapa: ► Data i godzina: ► Screen (jeśli jest): ► Nagranie (jeśli jest): ► Rodzaj kary według Ciebie?: ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wszystkie Skargi będą rozpatrzone w trybie pilnym w ciągu 48 godzin. Informujemy, że czas rozpatrzenia prośby może zostać wydłużony w sytuacjach wyjątkowych.
 14. Proszę w tym temacie zamieszczać wasze Propozycję MAP !. Wszystkie nowe tematy dotyczące MAP będą przenoszone do KOSZA!. Zakaz Spamowania (piszemy tylko zgodnie z szablonem). Możliwość komentowania wpisów posiadają tylko: H@, Moderatorzy, Zarząd. [Szablon] 1. Nazwa Mapy. 2. Link. Aktualna Lista Map: workshop/1853956704/awp_india workshop/436612361/awp_devindia workshop/1914009057/awp_flutter workshop/1688100445/awp_lego_2015 workshop/914258726/awp_lego_2017_v2 workshop/451382974/awp_orange workshop/126349824/awp_ice_csgo workshop/1849217877/awp_dust_sky_se workshop/143802904/awp_arena workshop/1820277658/awp_lego_9 workshop/239652849/aim_dust2_awp workshop/463897281/awp_fort_lego workshop/1380276295/awp_roost_beta_v4 workshop/896008929/awp_orangev2 workshop/1885432971/awp_kox
 15. Każdy gracz ma prawo do złożenia prośby o odbanowanie, tworząc nowy temat tym dziale podając tylko swój nick w tytule postu!. Prosimy jednak pamiętać, aby każde odwołanie było poparte, sensowym wyjaśnieniem, załączonymi informacjami, screenami, czy opisem?. Pod tym link-iem znajdziesz powód Twojego bana: http://cs-nabani.pl/SourceBans/ ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Pamiętaj, Surowo zabronione jest jakiekolwiek SPAM-owanie na STEAM administracji dotyczące odbanowania! Pamiętaj, że masz ograniczony czas na złożenie prośby o un-bana, 3 dni od momentu zbanowania. Temat tworzymy zgodnie z poniższym [Szablon-em] Wszystkie tematy nie zgodne z [Szablon-em] czy nie spełniające kryterium prośby zostaną niezwłocznie zamknięte. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Twój nick na serwerze: ► Nick Admina: (który dał bana) ► Powód bana: ► Twoje STEAM_ID: ► Opis sytuacji: ► Screen/demo(zawsze pomocne): --------------------------------------------------------------------------------- Wszystkie Prośby będą rozpatrzone w trybie pilnym w ciągu 48 godzin. Informujemy, że czas rozpatrzenia prośby może zostać wydłużony w sytuacjach wyjątkowych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...