Skocz do zawartości

BulgaR

 Head Admin
 • Liczba zawartości

  35
 • Donacje

  60,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas Online

  2d 49m 13s

Ostatnia wygrana BulgaR w dniu 10 Maja

Użytkownicy przyznają BulgaR punkty reputacji!

2 obserwujących

O BulgaR

 • Dodatkowe Grupy  Donator
 • Urodziny 6 Maja

Publiczne Dane Kontaktowe

Ostatnie wizyty

1766 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem, czy wiesz ale Counter-Strike: Global Offensive jest grą PEGI 18, co oznacza tylko jedno "Jeśli nie masz 18 lat, nie powinieneś w to grać". Nie mamy zamiaru znosić tej zasady, od tego ona jest, aby nie musieć słuchać pisków w grze, którą kupujemy, aby pograć z rówieśnikami. Close
 2. - Wiek - Składka - "92 godz. łącznie W grze" / Najpewniej Non-Prime - Piszesz, że jesteś po mutacji (Administrator serwera TeamSpeak jest innego zdania) / Okłamywanie Administracji w podaniu? Nie spełniasz podstawowych wymagań. Odrzucone
 3. BulgaR

  arenki

  Dałem dziś kilka banów, wystarczy napisać do admina na Steam lub wejść na TeamSpeak3. Przenoszę do odpowiedniego działu forum.
 4. Zobaczę, co da się zrobić, zapytam na zaufanym forum, o co może chodzić. Jak tam nie pomogą, zrobimy na test 24 rundy zamiast 20 min mapy. Edit: Wgrałem plugin na AFK, który powinien naprawić ten błąd. Temat zostawię jakiś czas aktywny, gdyby jednak nie pomogło.
 5. Skinów nie będzie powód --> ( https://www.mail-archive.com/csgo_servers@list.valvesoftware.com/msg11235.html ), nie będziemy ryzykować blokadą serwera (Adresu IP maszyny i wszystkich serwerów na niej). A płacenie za to, aby były skiny nie jest obejściem, bo w końcu nadejdzie dzień, że te serwery zostaną permanentnie zbanowane i obejście zabezpieczeń nic nie pomoże. Chcemy być w pełni zgodni z polityką VALVE i nie ryzykować blokadą maszyny. Co do tych rund, coś więcej? Runda się nie kończy wcale albo kończy się, lecz po czasie ( 2 min trwa runda ) ?
 6. ✋✋✋✋ Witam i Zapraszam 👊
 7. Element ten jest jak najbardziej poprawny, jedna cyfra pokazuje ilość serwerów które posiadamy, zaś druga ilość serwerów, które aktualnie są uruchomione. Wystarczy, że najedziesz na jedną z cyfr i wtedy pokazuje Ci informację o "włączonych serwerach". Zamykam
 8. Do 24/h decyzja zostanie podjęta, nadal można się wypowiadać. Edit: Zgłoś się na serwer TeamSpeak3 do 'Jaro' w celu odbycia krótkiej rozmowy. Edit2: Opiekun Nadany, zamykam.
 9. BulgaR

  Podanie

  Serwer AWP wymaga małej reanimacji, przyda się Opiekun, tym bardziej że byłeś u nas wcześniej. Do 48/h nadam wszystkie potrzebne uprawnienia, jeśli masz dodatkowe pytania, co do składki etc. Zapraszam na steam. Temat zostanie zamknięty, gdy wszystko nadam, nadal można się wypowiadać. Edit: Opiekun Nadany, zamykam.
 10. ✋✋✋✋ 💪 Mamy nadzieję, że na dłużej 👊
 11. Ten Dział jest przeznaczony dla Hostingów, Firm, etc. Mogą znajdować się tutaj: - Informacje o nowościach, promocjach firm hostingowych. - Oferty od firm hostingowych. - Opinie o firmach oferujących serwery gier, etc. - I tym Podobne. Zasady i Informacje panujące w dziale: 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Taki sam temat już znajduje się w dziale. - Oferty lub Informacje nie są Aktualne. - Są nieaktywne przez okres 60dni. 2. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 3. Jeśli chcemy coś dodać, używamy opcji "Edytuj". 4. Zasady te mogą się zmieniać w trakcie działania forum. Inne regulaminy:
 12. Regulamin Działu Serwery FiveM / GT-MP / RAGE / SAMP / MTA Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery FiveM / GT-MP / RAGE / SAMP / MTA. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W dziale obowiązują dwa rodzaje przedrostków, które opisują serwer: - Pierwszy z nich musi wskazywać na platformę, na której serwer został założony, np. [FIVEM], [MTA], [SAMP]. - Rolą drugiego jest przedstawienie trybu rozgrywki serwerowej, np. [RPG], [RP], [DM]. - Jeśli temat dotyczy zapowiedzi serwera, to w nazwie tematu powinna znaleźć się o tym informacja. Przykładowe nazwy tematów: "[Fivem][RolePlay] NaBani - Serwer Roleplay GTA V" "[ZAPOWIEDŹ][SAMP][DM] NaBani - Serwer Deathmatch" 7. Prezentacja powinna dokładnie opisywać serwer i to, co na nim się znajduje. 8. Na jeden serwer przypada jeden temat z publikacją. 9. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 10. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 11. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 12. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, itp. 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
 13. Regulamin Działu Serwery Minecraft Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery Minecraft. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W temacie musi znaleźć się: - Adres IP Serwera lub Domena (Czytaj Niżej!) - Jeśli to zapowiedź serwera musi to zostać uwzględnione, w takim wypadku adres IP nie jest konieczny i można go dodać w późniejszym okresie. 7. Na jedną sieć serwerów, serwer przypada jeden temat z publikacją. 8. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 9. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 10. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 11. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, itp. 12. W dziale obowiązuje ściśle określona zasada nazywania tematów oraz kolejność: [Zapowiedź](opcjonalnie) > [Wersja serwera] > [Typ serwera] > Nazwa serwera np. "[1.7.2][Survival] BaniaCraft" lub "[1.9.2][Freebuild] BaniaCraft" 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
 14. Regulamin Działu Serwery Counter-Strike Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery Counter-Strike. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W temacie musi znaleźć się: - Monitor GameTracker, - Adres IP Serwera lub Domena 7. Na jedną sieć serwerów przypada jeden temat z publikacją. 8. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 9. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 10. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 11. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, ruletek, jackpotów itp. 12. W dziale obowiązuje ściśle określona zasada nazywania tematów: - Jeżeli reklamujesz pojedynczy serwer: [TYP][SLOTY][TICKRATE] NazwaSerwera np. "[ARENA][S:16][TR:128] Cs-NaBani.pl" - Jeżeli reklamujesz sieć serwerów: Nazwa Sieci - Dopisek np. "Cs-NaBani.pl - Sieć Serwerów!" 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...