Skocz do zawartości

BulgaR

 Head Admin
 • Liczba zawartości

  35
 • Donacje

  60,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas Online

  1d 20h 7m 13s

Zawartość dodana przez BulgaR

 1. Nie wiem, czy wiesz ale Counter-Strike: Global Offensive jest grą PEGI 18, co oznacza tylko jedno "Jeśli nie masz 18 lat, nie powinieneś w to grać". Nie mamy zamiaru znosić tej zasady, od tego ona jest, aby nie musieć słuchać pisków w grze, którą kupujemy, aby pograć z rówieśnikami. Close
 2. - Wiek - Składka - "92 godz. łącznie W grze" / Najpewniej Non-Prime - Piszesz, że jesteś po mutacji (Administrator serwera TeamSpeak jest innego zdania) / Okłamywanie Administracji w podaniu? Nie spełniasz podstawowych wymagań. Odrzucone
 3. BulgaR

  arenki

  Dałem dziś kilka banów, wystarczy napisać do admina na Steam lub wejść na TeamSpeak3. Przenoszę do odpowiedniego działu forum.
 4. Zobaczę, co da się zrobić, zapytam na zaufanym forum, o co może chodzić. Jak tam nie pomogą, zrobimy na test 24 rundy zamiast 20 min mapy. Edit: Wgrałem plugin na AFK, który powinien naprawić ten błąd. Temat zostawię jakiś czas aktywny, gdyby jednak nie pomogło.
 5. Skinów nie będzie powód --> ( https://www.mail-archive.com/csgo_servers@list.valvesoftware.com/msg11235.html ), nie będziemy ryzykować blokadą serwera (Adresu IP maszyny i wszystkich serwerów na niej). A płacenie za to, aby były skiny nie jest obejściem, bo w końcu nadejdzie dzień, że te serwery zostaną permanentnie zbanowane i obejście zabezpieczeń nic nie pomoże. Chcemy być w pełni zgodni z polityką VALVE i nie ryzykować blokadą maszyny. Co do tych rund, coś więcej? Runda się nie kończy wcale albo kończy się, lecz po czasie ( 2 min trwa runda ) ?
 6. ✋✋✋✋ Witam i Zapraszam 👊
 7. Element ten jest jak najbardziej poprawny, jedna cyfra pokazuje ilość serwerów które posiadamy, zaś druga ilość serwerów, które aktualnie są uruchomione. Wystarczy, że najedziesz na jedną z cyfr i wtedy pokazuje Ci informację o "włączonych serwerach". Zamykam
 8. Do 24/h decyzja zostanie podjęta, nadal można się wypowiadać. Edit: Zgłoś się na serwer TeamSpeak3 do 'Jaro' w celu odbycia krótkiej rozmowy. Edit2: Opiekun Nadany, zamykam.
 9. BulgaR

  Podanie

  Serwer AWP wymaga małej reanimacji, przyda się Opiekun, tym bardziej że byłeś u nas wcześniej. Do 48/h nadam wszystkie potrzebne uprawnienia, jeśli masz dodatkowe pytania, co do składki etc. Zapraszam na steam. Temat zostanie zamknięty, gdy wszystko nadam, nadal można się wypowiadać. Edit: Opiekun Nadany, zamykam.
 10. ✋✋✋✋ 💪 Mamy nadzieję, że na dłużej 👊
 11. Ten Dział jest przeznaczony dla Hostingów, Firm, etc. Mogą znajdować się tutaj: - Informacje o nowościach, promocjach firm hostingowych. - Oferty od firm hostingowych. - Opinie o firmach oferujących serwery gier, etc. - I tym Podobne. Zasady i Informacje panujące w dziale: 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Taki sam temat już znajduje się w dziale. - Oferty lub Informacje nie są Aktualne. - Są nieaktywne przez okres 60dni. 2. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 3. Jeśli chcemy coś dodać, używamy opcji "Edytuj". 4. Zasady te mogą się zmieniać w trakcie działania forum. Inne regulaminy:
 12. Regulamin Działu Serwery FiveM / GT-MP / RAGE / SAMP / MTA Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery FiveM / GT-MP / RAGE / SAMP / MTA. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W dziale obowiązują dwa rodzaje przedrostków, które opisują serwer: - Pierwszy z nich musi wskazywać na platformę, na której serwer został założony, np. [FIVEM], [MTA], [SAMP]. - Rolą drugiego jest przedstawienie trybu rozgrywki serwerowej, np. [RPG], [RP], [DM]. - Jeśli temat dotyczy zapowiedzi serwera, to w nazwie tematu powinna znaleźć się o tym informacja. Przykładowe nazwy tematów: "[Fivem][RolePlay] NaBani - Serwer Roleplay GTA V" "[ZAPOWIEDŹ][SAMP][DM] NaBani - Serwer Deathmatch" 7. Prezentacja powinna dokładnie opisywać serwer i to, co na nim się znajduje. 8. Na jeden serwer przypada jeden temat z publikacją. 9. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 10. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 11. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 12. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, itp. 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
 13. Regulamin Działu Serwery Minecraft Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery Minecraft. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W temacie musi znaleźć się: - Adres IP Serwera lub Domena (Czytaj Niżej!) - Jeśli to zapowiedź serwera musi to zostać uwzględnione, w takim wypadku adres IP nie jest konieczny i można go dodać w późniejszym okresie. 7. Na jedną sieć serwerów, serwer przypada jeden temat z publikacją. 8. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 9. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 10. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 11. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, itp. 12. W dziale obowiązuje ściśle określona zasada nazywania tematów oraz kolejność: [Zapowiedź](opcjonalnie) > [Wersja serwera] > [Typ serwera] > Nazwa serwera np. "[1.7.2][Survival] BaniaCraft" lub "[1.9.2][Freebuild] BaniaCraft" 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
 14. Regulamin Działu Serwery Counter-Strike Reklamy Serwerów, Klanów, Hostingów 1. Tematy mogą zostać zamknięte oraz skasowane gdy: - Naruszają regulamin forum lub działu. - Autor tematu o to poprosi. - Serwer nie działa bądź w dziale znajduje się już publikacja tego serwera. 2. W publikacjach tego działu reklamujemy tylko i wyłącznie serwery Counter-Strike. 3. Posty, które nie wprowadzają nic do tematu, będą karane. 4. Tematy należy odświeżać tylko i wyłącznie za pomocą przycisku "Odśwież Ten Temat". 5. Tematy nieaktywne przez okres 30dni mogą zostać zamknięte i przeniesione do kosza. 6. W temacie musi znaleźć się: - Monitor GameTracker, - Adres IP Serwera lub Domena 7. Na jedną sieć serwerów przypada jeden temat z publikacją. 8. Reklamowanie samego forum serwera jest zabronione. 9. Surowo zakazane jest dodawanie linków do stron, za których pośrednictwem otrzymujemy korzyści tzw. reflinki (np. adf.ly). 10. Surowo zakazane jest dodawanie kodów promocyjnych i innych (np. zengaming). 11. Surowo zakazane jest reklamowanie swoich stron na facebook, ruletek, jackpotów itp. 12. W dziale obowiązuje ściśle określona zasada nazywania tematów: - Jeżeli reklamujesz pojedynczy serwer: [TYP][SLOTY][TICKRATE] NazwaSerwera np. "[ARENA][S:16][TR:128] Cs-NaBani.pl" - Jeżeli reklamujesz sieć serwerów: Nazwa Sieci - Dopisek np. "Cs-NaBani.pl - Sieć Serwerów!" 13. Regulamin ten może się zmieniać w trakcie działania forum. 14. Nieznajomość regulaminu nie będzie powodem do zmniejszenia kary. Inne regulaminy:
 15. [Wymagania]: Minimum 10 napisanych postów na forum (aktualnie nie wymagamy) Działający mikrofon. Wiek minimum 18 lat. (Są Wyjątki) Bardzo dobra znajomość regulaminu serwera jak i forum. Kilkanaście godzin przegranych na serwerach Cs-NaBani. Konto na forum Cs-NaBani.pl i udzielanie się w miarę możliwosći. Składka od 10zł do 15zł miesięcznie. (do ustalenia) ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Deklaracja]: Oświadczam, że zapoznałem(am) się z warunkami jakie obowiązują na stanowisku Administracyjnym, swoje obowiązki będę wykonywał(a) należycie przestrzegając: Regulaminu Admina Regulaminu Serwerów Regulaminu Forum ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Oświadczam, że minimalny czas na jaki ubiegam się o stanowisko Admina Sieci Serwerów Cs-NaBani.pl to okres 2-miesięcy i w tym czasie będę regularnie składał(a) się na całą sieć poprzez składki członkowskie. Składki członkowskie są opłacane w skali miesiąca, ale admin ma prawo uiścić składkę członkowską na dłuższy okres niż 1 miesiąc(płacąc za kilka miesięcy z góry). Admin nie ma prawa udostępniania swojego Konta STEAM, grozi to karą Degradacji ze stanowiska. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wpłaty Składek: Przelew na konto / Donacja poprzez Forum Szczegóły dotyczące składek są podane po skontaktowaniu się z Head Adminem. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Warunki] Ubiegasz się o Admina Serwera AWP ONLY. Admin zostanie ustawiony po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Wpłata nie Podlega Zwrotowi. Po zapoznaniu się z [Regulaminami] i [Deklaracją] załóż temat zgodnie z poniższym wzorem: ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Wiek: ► Nick: ► Steam ID: ► Składka(Tak/Nie): ► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): ► Link do profilu steam: ► Doświadczenie w administracji serwerem: ► Dlaczego chcesz mieć admina?: ► Główny serwer na którym grasz?: ► O sobie: ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Podanie piszemy poniżej bez zbędnego spamu. Podanie niezgodne z szablonem będzie niezwłocznie zamknięte. Podanie składamy tworząc nowy temat.
 16. BulgaR

  Wzór skargi

  Każdy gracz ma prawo do złożenia skargi, tworząc nowy temat w tym dziale. Prosimy jednak pamiętać, aby każda skarga była poparta, sensowym wyjaśnieniami z załączonymi informacjami, screenami, czy opisem?. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Masz Prawo złożyć skargę na Administrację, od BANA (kary wymierzonej) powyżej 1 dnia. Prosimy jednak pamiętać, aby każda skarga przedstawiała konkretny powód. Jeżeli skarga okaże się słuszna, zostanie wymierzona kara adekwatna do przewinienia. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Twój nick: ► Nick gracza: ► Steam ID gracza (możesz uzyskać wpisując w console status): ► Powód skargi: ► Mapa: ► Data i godzina: ► Screen (jeśli jest): ► Nagranie (jeśli jest): ► Rodzaj kary według Ciebie?: ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wszystkie Skargi będą rozpatrzone w trybie pilnym w ciągu 48 godzin. Informujemy, że czas rozpatrzenia prośby może zostać wydłużony w sytuacjach wyjątkowych.
 17. Proszę w tym temacie zamieszczać wasze Propozycję MAP !. Wszystkie nowe tematy dotyczące MAP będą przenoszone do KOSZA!. Zakaz Spamowania (piszemy tylko zgodnie z szablonem). Możliwość komentowania wpisów posiadają tylko: H@, Moderatorzy, Zarząd. [Szablon] 1. Nazwa Mapy. 2. Link. Aktualna Lista Map: workshop/1853956704/awp_india workshop/436612361/awp_devindia workshop/1914009057/awp_flutter workshop/1688100445/awp_lego_2015 workshop/914258726/awp_lego_2017_v2 workshop/451382974/awp_orange workshop/126349824/awp_ice_csgo workshop/1849217877/awp_dust_sky_se workshop/143802904/awp_arena workshop/1820277658/awp_lego_9 workshop/239652849/aim_dust2_awp workshop/463897281/awp_fort_lego workshop/1380276295/awp_roost_beta_v4 workshop/896008929/awp_orangev2 workshop/1885432971/awp_kox
 18. Każdy gracz ma prawo do złożenia prośby o odbanowanie, tworząc nowy temat tym dziale podając tylko swój nick w tytule postu!. Prosimy jednak pamiętać, aby każde odwołanie było poparte, sensowym wyjaśnieniem, załączonymi informacjami, screenami, czy opisem?. Pod tym link-iem znajdziesz powód Twojego bana: http://cs-nabani.pl/SourceBans/ ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Pamiętaj, Surowo zabronione jest jakiekolwiek SPAM-owanie na STEAM administracji dotyczące odbanowania! Pamiętaj, że masz ograniczony czas na złożenie prośby o un-bana, 3 dni od momentu zbanowania. Temat tworzymy zgodnie z poniższym [Szablon-em] Wszystkie tematy nie zgodne z [Szablon-em] czy nie spełniające kryterium prośby zostaną niezwłocznie zamknięte. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Twój nick na serwerze: ► Nick Admina: (który dał bana) ► Powód bana: ► Twoje STEAM_ID: ► Opis sytuacji: ► Screen/demo(zawsze pomocne): --------------------------------------------------------------------------------- Wszystkie Prośby będą rozpatrzone w trybie pilnym w ciągu 48 godzin. Informujemy, że czas rozpatrzenia prośby może zostać wydłużony w sytuacjach wyjątkowych.
 19. CS:GO ARENA 1vs1 Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][ARENA 1vs1] Adres IP: 91.198.89.53:27015 Ilość slotów: 16+1 Typ serwera: Steam CS:GO AWP ONLY Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][AWP ONLY] Adres IP: 91.198.89.53:27020 Ilość slotów: 12+1 Typ serwera: Steam
 20. Wzór Reklamy: CS:GO ARENA 1vs1 Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][ARENA 1vs1] Adres IP: 91.198.89.53:27015 Ilość slotów: 16+1 Typ serwera: Steam CS:GO AWP ONLY Nazwa serwera: Cs-NaBani [CS:GO][AWP ONLY] Adres IP: 91.198.89.53:27020 Ilość slotów: 12+1 Typ serwera: Steam
 21. BulgaR

  Wzór skargi

  Każdy gracz ma prawo do złożenia skargi, tworząc nowy temat w tym dziale. Prosimy jednak pamiętać, aby każda skarga była poparta, sensowym wyjaśnieniami z załączonymi informacjami, screenami, czy opisem?. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Masz Prawo złożyć skargę na Administrację, od BANA (kary wymierzonej) powyżej 1 dnia. Prosimy jednak pamiętać, aby każda skarga przedstawiała konkretny powód. Jeżeli skarga okaże się słuszna, zostanie wymierzona kara adekwatna do przewinienia. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Twój nick: ► Na kogo skarga?: ► Opis sytuacji: ► Screen/Nagranie(zawsze pomocne): ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wszystkie Skargi będą rozpatrzone w trybie pilnym w ciągu 48 godzin. Informujemy, że czas rozpatrzenia prośby może zostać wydłużony w sytuacjach wyjątkowych.
 22. Każdy gracz ma prawo do złożenia prośby o odbanowanie, tworząc nowy temat tym dziale podając tylko swój nick w tytule postu!. Prosimy jednak pamiętać, aby każde odwołanie było poparte, sensowym wyjaśnieniem, załączonymi informacjami, screenami, czy opisem?. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Pamiętaj, Surowo zabronione jest jakiekolwiek SPAM-owanie na STEAM administracji dotyczące odbanowania! Pamiętaj, że masz ograniczony czas na złożenie prośby o un-bana, 3 dni od momentu zbanowania. Temat tworzymy zgodnie z poniższym [Szablon-em] Wszystkie tematy nie zgodne z [Szablon-em] czy nie spełniające kryterium prośby zostaną niezwłocznie zamknięte. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Zbanowany Nick: ► Zbanowane Unique ID: ► Powód bana: ► Opis sytuacji: ► Screen/Nagranie(zawsze pomocne): --------------------------------------------------------------------------------- Wszystkie Prośby będą rozpatrzone w trybie pilnym w ciągu 48 godzin. Informujemy, że czas rozpatrzenia prośby może zostać wydłużony w sytuacjach wyjątkowych.
 23. Każdy gracz ma prawo do złożenia prośby o odbanowanie, tworząc nowy temat tym dziale podając tylko swój nick w tytule postu!. Prosimy jednak pamiętać, aby każde odwołanie było poparte, sensowym wyjaśnieniem, załączonymi informacjami, screenami, czy opisem?. Pod tym link-iem znajdziesz powód Twojego bana: http://cs-nabani.pl/SourceBans/ ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Pamiętaj, Surowo zabronione jest jakiekolwiek SPAM-owanie na STEAM administracji dotyczące odbanowania! Pamiętaj, że masz ograniczony czas na złożenie prośby o un-bana, 3 dni od momentu zbanowania. Temat tworzymy zgodnie z poniższym [Szablon-em] Wszystkie tematy nie zgodne z [Szablon-em] czy nie spełniające kryterium prośby zostaną niezwłocznie zamknięte. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Twój nick na serwerze: ► Nick Admina: (który dał bana) ► Powód bana: ► Twoje STEAM_ID: ► Opis sytuacji: ► Screen/demo(zawsze pomocne): --------------------------------------------------------------------------------- Wszystkie Prośby będą rozpatrzone w trybie pilnym w ciągu 48 godzin. Informujemy, że czas rozpatrzenia prośby może zostać wydłużony w sytuacjach wyjątkowych.
 24. BulgaR

  Wzór skargi

  Każdy gracz ma prawo do złożenia skargi, tworząc nowy temat w tym dziale. Prosimy jednak pamiętać, aby każda skarga była poparta, sensowym wyjaśnieniami z załączonymi informacjami, screenami, czy opisem?. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Masz Prawo złożyć skargę na Administrację, od BANA (kary wymierzonej) powyżej 1 dnia. Prosimy jednak pamiętać, aby każda skarga przedstawiała konkretny powód. Jeżeli skarga okaże się słuszna, zostanie wymierzona kara adekwatna do przewinienia. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [Szablon] ► Twój nick: ► Nick gracza: ► Steam ID gracza (możesz uzyskać wpisując w console status): ► Powód skargi: ► Mapa: ► Data i godzina: ► Screen (jeśli jest): ► Nagranie (jeśli jest): ► Rodzaj kary według Ciebie?: ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Wszystkie Skargi będą rozpatrzone w trybie pilnym w ciągu 48 godzin. Informujemy, że czas rozpatrzenia prośby może zostać wydłużony w sytuacjach wyjątkowych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...