Skocz do zawartości
Jerry

Problem na serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

Grając na serwerze zauważyłem, że gdy wyjdą wszyscy z jednej drużyny (tj. wszyscy z terro/wszyscy z ct) to coś się buguje i nie kończy się runda, a zostają tylko osoby z drugiego teamu.

+ też było parę osób, które po wejściu na serwer pytały się o skiny na serwerze, a gdy usłyszeli, że ich nie ma to wyszli z serwera. Może warto by było o tym pomyśleć? Na pewno by to przyciągnęło parę osób 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skinów nie będzie powód --> ( https://www.mail-archive.com/csgo_servers@list.valvesoftware.com/msg11235.html ), nie będziemy ryzykować blokadą serwera (Adresu IP maszyny i wszystkich serwerów na niej). A płacenie za to, aby były skiny nie jest obejściem, bo w końcu nadejdzie dzień, że te serwery zostaną permanentnie zbanowane i obejście zabezpieczeń nic nie pomoże. Chcemy być w pełni zgodni z polityką VALVE i nie ryzykować blokadą maszyny.

Co do tych rund, coś więcej? Runda się nie kończy wcale albo kończy się, lecz po czasie ( 2 min trwa runda ) ?

Cs-NaBani.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że nie kończyła się wcale. Zdarzyło się to przy mnie 2 razy. Raz DaFi poszedł na specta i się tak zrobiło, ale wrócił do drużyny i skończyła się wtedy, a drugi już nie chciała się skończyć i po minucie wszyscy wyszli z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczę, co da się zrobić, zapytam na zaufanym forum, o co może chodzić. Jak tam nie pomogą, zrobimy na test 24 rundy zamiast 20 min mapy.

Edit: Wgrałem plugin na AFK, który powinien naprawić ten błąd. Temat zostawię jakiś czas aktywny, gdyby jednak nie pomogło.

Cs-NaBani.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi